Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

Guest yağmur damlası
ben böye zor şartlarda yaptıysam (pc den okuyarak) sizler daha kolay yapabilirsiniz kitaptan okumak daha kolaydır sandalye tepesinde değil istediğin yerde oturur daha rahat okursun hem belki ezbere bilenleriniz bile vardır duayı bir de biraz erken başlanırsa okunmaya , ben gece 1 bucukta başladım ertesi gün bayram bazı işlerim vardı onları toparladım

allah kabul etsin dularımızı

inşalah ya bayramdan sonra yapcam yalnız çalışıyorum ben

cumartesi günü oturup yapabilirim ancak ya gerci 4 saatte bitenler varmış bende kurandan okumak isterima ancak yanlış okumaktan korktugum için latin harfil ama arapça sekilde okuyacam inşallah

konuyu yeni gördüm emegine saglık yaralı aşık,bir yasini 6 dakikada okuduguma göre hemen hemen 4 saat sürücek kesin..ama yasin her derdin devası..benim ne istedigimi biliyorsun eger olursa çok duamı alıcaksın:DAllah razı olsun bildigini paylaşmışsın.tşkler...

Guest bahtiyar

ben aylardır göremiyorum bile.görsem ne farkedecek bilmiyorum aslında.bana bakmayan yüzünü görünce daha kötü olacağım biliyorum ama yinede görmek istiyorum...

konuyu yeni gördüm emegine saglık yaralı aşık,bir yasini 6 dakikada okuduguma göre hemen hemen 4 saat sürücek kesin..ama yasin her derdin devası..benim ne istedigimi biliyorsun eger olursa çok duamı alıcaksın:DAllah razı olsun bildigini paylaşmışsın.tşkler...

senin işine cok ama cooook yariycak bu aksam kulagni cinlattim bir arkadas ile sana bi sözum avrdi ya hani onun icin :D Allah sendne razi olsun

--------------------

cevabin icin cok tsk ederim yarali :) cok güzel aydinlattin

ben tesekkur ederim

--------------------

ben aylardır göremiyorum bile.görsem ne farkedecek bilmiyorum aslında.bana bakmayan yüzünü görünce daha kötü olacağım biliyorum ama yinede görmek istiyorum...

sundan bi kurtul be bahtiyarim su vesveselerden kurtul...

Guest black_butterfly

bugün 3. gecem...

senin işine cok ama cooook yariycak bu aksam kulagni cinlattim bir arkadas ile sana bi sözum avrdi ya hani onun icin :D Allah sendne razi olsun

elini çabuk tut bari:)bekliyoruz halen...senden fayda yok ben buna başlıyorum bu perşembe:D

bugun basla persembeye birakma ve ilk gun 41 den sonra sen 7 okuma zaten hizli okuomussun amdem daha cok oku 11 21 oku yada gunluk 41 oku bi akc gun sorna azaltirsin :)

Guest beliz

okumaya devam ettikçe okuma süresi daha kısa telaffuz daha kolay oluyor başlamak isteyen arkadaşlara duyurulur ;)

güncelll

devam okumaya hay mubarekler maneviyatinizi yasin ile senlendirin ne guzellersiniz ya Rabbim dualairnizi kabul eylsin sizlerinnn