Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

Guest çokmutlu

supersin :) sen baslaidnmi okumaya ?

yoo:)

arkadaslar herseyin bir adabi var yasin okuyoruz 41 yasin bu evlerde okunur hadi SIKILDIK tv izliyelim denmez ... ben kimseyi elestirmiyorum sadece yanlis bir davranis olur, dilek icin okuyorsun sonucta allaha sammi olman lazim bunu odev gibi gormek degildir sonuc bilmem anlatabildimmi ev odevi degil bu ..

evlerde okunur demissin evlenerde okunan ne icindir biliyormusun ? aciklamalairni biraz daha yumusak dille yapmani önemle rica eidyorum lutfen dua adabi avrdir evet ama sen kendi absina oturup okumaya baslaidnmi 41 yasin? 11 . ye geldiginde ustundeki agirlikla karsilastiginda ne hissettin ? seytan vesvese yapacaktir bunu unutma..kimseyide agir elestirme lutfen herkeisn ibadedi imani kendisine okuma sekli kendisine kimseyi kinayamazsin siteyen tv karsisinda okur isteyen kapar isgni kimsesiz bir yere gecer akranlikta zikredermiscesine okur isteyende acar yasin okuyan hocalarin videoalrini vsleirni onlari dinleyerek okur herkeisn okuma sekli kendisne imanida duasida dilegide kensidnse kimseyi agir skielde elestirme lutfen..!!

Guest nylnur

o zaman 41 okumucak 11 okucak bu kadar basirdir olay cok laf cok bilmislik degil hadi hayirli geceler

--------------------

ramazanda seytanlar bagli unutmayin :D:D: sizi seviyorummm

güzel bi paylaşım tşk. edrm yapmaya çalışacagım ama zor yaa 4 yasin ben 1 yasini bile yarım saatte anca okuom bilmedigm içn yanlış okudum die tek tek heceleye heceleye :)

o zaman 41 okumucak 11 okucak bu kadar basirdir olay cok laf cok bilmislik degil hadi hayirli geceler

--------------------

ramazanda seytanlar bagli unutmayin :D:D: sizi seviyorummm

ysadece saygi olurmu :) önce saygi..karsindaki insanalra saygi duymayi ögrenmelisin bence arkadasim iyi geceler Allah razi olsun senden yine konuya renk kattin briaz:)

--------------------

güzel bi paylaşım tşk. edrm yapmaya çalışacagım ama zor yaa 4 yasin ben 1 yasini bile yarım saatte anca okuom bilmedigm içn yanlış okudum die tek tek heceleye heceleye :)

gun ciersinde okuyup bitirebilirsin :) zor deil azim et ki rabbim akrsiligini versin

Guest denedimyanıldım

yok benim için sorun değil.evet her koyun kendi bacağından asılır :) bazısınında bildiği yanıldığına yetmez..

sadece tv derken ara vermek amaçlı dedim.41 yasin süresince oturup okucam tabiki odamda.sessiz ve tenhada.abdestimi yenileyerek ama insan sıkılır.acıkır.susar.pilli bebek değilim.

yok benim için sorun değil.evet her koyun kendi bacağından asılır :)

sadece tv derken ara vermek amaçlı dedim.41 yasin süresince oturup okucam tabiki odamda.sessiz ve tenhada.abdestimi yenileyerek ama insan sıkılır.acıkır.susar.pilli bebek değilim.

bunlari yapanda seytandir vesvese ayratir su da icebilirsin yemek yiyp ara verip duana sonrada devam edebilirsin arkadasim sen dualarina sitedigin sekilde devame t rabbim kalbindekine göre versin

mutlak dene zaten 3 5 gun icersinde göruceksin guzelligni mucizesini Rabbimim gucu cok buyuk bu yasin serifinde mucizesi gucu cok buyuk :) Allah gonlundekini versin sinemm :)