Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

acaba kaç saatte biter okumak hiç okudunuzmu denedinizmi yaralı aşık bu arada teşekkürler paylaşım için

tsk yine cevabin icin esmalari sayisiz cekiyorum ...birakmakda istemiyorum ,olsun ben baska dilek icin yaparim ...Yalniz Allahir rizasi cinde yaparim dilek dilemedinen ...tsk cok guzel konu ...Aslinda bu gun Yasini bol bol okumaya dusunurdum ve pc actnen ilk gorduyum konu ..:)

Bugun ne hikmetse bilmiyorum ama bircok kisiden bu sözleri duydum bircok kisi özelden ayzdi etti sanki bir vesile olmus gibi Allah dualairnizi kabul etsin

--------------------

acaba kaç saatte biter okumak hiç okudunuzmu denedinizmi yaralı aşık bu arada teşekkürler paylaşım için

Arkadasim zamanin önemi avrmi sence araliklarla oku yeterki azmet azimli ol biri cikar 5 dakikada ezbere bilir yasini okur biri 2 saatte dili dönmez zor okur herkesin ne akdar surede okudgu snein isine yaramazki.sen bi azmet basla okuyabildigin kadari ile basla niyetlen rabbim görecektir dilegni niyetini yasin cok buyuk bir duadir..

--------------------

nisnue arkadasim okumani tavsiye ederm niyetlerin için....

--------------------

banada dua etmeyi unutmayin :P:)

Guest yağmur damlası

yaralı aşık ben çalışan bir bayanım ve 6 da ancak evde oluyorum perşembe akşamı okumalıyız demişsin ama 41 yasin bitmez 6dan sonra babannemler okuyor çnük birgünde ve kaç kişi bende 41 i birgünde okumak isterim 41 kilittir der babannem hafta sonu okusak gene bir günde bitermi diyorum böle şüphe koymak istemiyorum kalbime ama bana uygun olanı 11 olsa gerek yanlışmıyım

haftasonu 41 ile basla senin derdin buyuk bir an önce sen sifa bulman lazim o yuzden sen haftasonu tatilde iken gun icinde 41 yasin ile basla daha sonraki gunlerde 11 oku

Guest fatmagur

çok sağol allah razı olsun ben kızımın şifası için okuyacam yasini şefiri ezberimde şimdi başlasam olurmu hemen 41 okurum. ama başka dua okumalarımı kızım için okumayayımmı

Guest yağmur damlası
haftasonu 41 ile basla senin derdin buyuk bir an önce sen sifa bulman lazim o yuzden sen haftasonu tatilde iken gun icinde 41 yasin ile basla daha sonraki gunlerde 11 oku

allah razı olsun dediklerinizi yapcam allahın izni sizinde vesile olmanız sebebiyle inşallah olur çok özledim onu

çok güzel , zaten sık sık okurum yasini, acaip bir sevgi duyuyorum yasini şerife,:) tesekkürler .

çok sağol allah razı olsun ben kızımın şifası için okuyacam yasini şefiri ezberimde şimdi başlasam olurmu hemen 41 okurum. ama başka dua okumalarımı kızım için okumayayımmı

Ablam gecici sure ile diger okumalairni briak sadece yasine yönel bi dene yasini ama ayni niyet icin okuycaksan digerleirni birak farkli niyet ise okumalairna devam et isitedigin zaman baslayabilirsin Allah acil sifalar versin okuyabilirim dersen eger hergun 41 oku ablam sen

--------------------

çok güzel , zaten sık sık okurum yasini, acaip bir sevgi duyuyorum yasini şerife,:) tesekkürler .

işte yasinin en guzel yani bu icindeki huzuru sevnci bunu yasamak cok muthis birsey..

Guest mozaik

Allah razı olsun.mesela 41 yasini birhaftada okusak olurmu?süresi var mı

Allah razı olsun.mesela 41 yasini birhaftada okusak olurmu?süresi var mı

arkadaşım 41 i ayni gun icinde okuman gerek daha sonraki gunlerde ise 7 11 21 41 seklinde hangi sekilde okumak istersen ama ilk baslangici 41 olmali yada daha fazla sonraki okumalarin 7 11 21 41 seklinde olabilir.

• Like 1