Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

bahtiyar Nickli Üyeden Alıntı viewpost.gif

bi kıza deli gibi aşık oldum.bi ara onunda benden hoşlandıgını sandım ama bi başkası varmış.şimdi ne dua etsem faydasız:( sen duaları şirk olarak kabul etmiyormuydun zorla güzellik olmaz bahtiyar senin yaptığında şirke giriyor o zaman

Guest adasa

bu tarifi bana yarali asik nikli arkadas vermisdi ben 41 yasini serifi 2 saatte okumustum bir oturusda yani diger 7 yasini serifi okumamda yarim saat gibi suruyor 10 gun oldu bugun okuyorum ayrica ben besmeleyi ebced degeri kadar ardina okuyorum birde ya fettah ebced degeriyle okuyorum pes pese okuyorum yani allah kolaylik versin gozunuzde buyutmeyin baslayin devami geliyor zaten allah hirs veriyor o an allah dualarinizi kabul etsin

vesveselerden kurtulmak için okuyordum , en iyi çözüm yasini serif oldu, kendimi HEMAN gibi hissediyordum, rahatca uyuyordum her okuduğumda, dediğin gibi insana güç katıyor..

ancak kontrolsüz güç güç değildir..:D 41 kere okununca sorun olmaz dimi, aşırı yükleme falan.. kusura bakma sacma gelecek belki ama, mazur gör sürekli bişeyler gelir gider fazla okumayın diye uyarıda bulunanlar var da...

vesveselerden kurtulmak için okuyordum , en iyi çözüm yasini serif oldu, kendimi HEMAN gibi hissediyordum, rahatca uyuyordum her okuduğumda, dediğin gibi insana güç katıyor..

ancak kontrolsüz güç güç değildir..:D 41 kere okununca sorun olmaz dimi, aşırı yükleme falan.. kusura bakma sacma gelecek belki ama, mazur gör sürekli bişeyler gelir gider fazla okumayın diye uyarıda bulunanlar var da...

için rahat olsun hiçbirsey olmaz adasa yapti ona sor neler oldugnu o anlatsin sana :) sizlere :)

evet adasa ayrıntılı bir şekilde anlatabilir mi aceba, zamanı varsa :) ya da bana özelden yazabilir mi? hemn başlamayı düşünüyorum cuma saatinde de:D

cok ama cok güzel bir paylasim olmus yarali asik, Allah gönlünden gecen en güzel dilegini versin sana insallah...

siteye giris yaptigimda gözüme ilk ilisen konu bu oldu ve ilk satirlarini okumaya basladigimda icimi büyük huzur kapladi.

Allah hicbirimizin bu Kur'anin kalbi olan ayet'le duamizi geri cevirmeyecektir kimsenin zerre kadar süphesi olmasin

Yasin'i bu tertibte uygulayan arkadaslar varsa güzel gelismeleri lütfen bizlerle paylassinlarki bizimde umut isigimiz sönmezken dahada büyüsün...

Herkesin dua ve dilekleri kabul olmasi dilegiyle

evet adasa ayrıntılı bir şekilde anlatabilir mi aceba, zamanı varsa :) ya da bana özelden yazabilir mi? hemn başlamayı düşünüyorum cuma saatinde de:D

en zaten ayrintilaini belirttim o da basladi :) okumaya :) birisi denedi diye yapicaksan oldu dedi diye yapiaksan yapma bence kendine inanarak yap baskasi denedi oldu diye duaya baslama burda dualara saygisizlik etmis gibi birsey yapmis olursun cekinmeden oku yasin ilede duani kabul ettirirsin subhaneke ilede önemli olan snein kalben inanarak okuman okurkende vesvesesiz okuman...

--------------------

cok ama cok güzel bir paylasim olmus yarali asik, Allah gönlünden gecen en güzel dilegini versin sana insallah...

siteye giris yaptigimda gözüme ilk ilisen konu bu oldu ve ilk satirlarini okumaya basladigimda icimi büyük huzur kapladi.

Allah hicbirimizin bu Kur'anin kalbi olan ayet'le duamizi geri cevirmeyecektir kimsenin zerre kadar süphesi olmasin

Yasin'i bu tertibte uygulayan arkadaslar varsa güzel gelismeleri lütfen bizlerle paylassinlarki bizimde umut isigimiz sönmezken dahada büyüsün...

Herkesin dua ve dilekleri kabul olmasi dilegiyle

Senden de Allah razi olsun arkdasim yasin serif kuranin kalbidir ve bugune dek bu uygulamayi vrdigim bir cok arkadas hem dualarinin gerceklestigni gorduler hemde yasin okumanin evrdigi heycani huzuru yasadilar cok kisi cok farkli sey yasadilar belki online oldugunda oda buraya yazar bilmiyorum ama size hic bir umudu olmadigi halde onu zorlayarak yasin oku diye basinin etini yiyerek okuttugm yasinin ertesi gunu yerinde duramiodu sukurler olsunki 4 gun gecmeden sevdigi icin okumustu sevdigine kavustu 1 senedir gorusmuoalrdi ama su avr kalben vesvesesiz okuyun inanarak okuyun hem duaniz Allah katinda gerceklessin inşallah hemde yasin okumanin sevabini kazanin..hemde bu vesile ile belki cok cok okuyarak en guzel duayi ezberlemis olursunuz..fenami banada bi Allah razi olsun yaşar kardes dersiniz cok birsey istmeiyorum :)

yoo yanlış anladın beni .. elbette dediğin doğru.oldu diye bende deneyeceğim tarzı, yapma zamanlarını aştım çok şükür... sonucta , insanız olmadık zamanlarda umutsuzluğa düşüyoruz. ışık sömesin daha da parlasın diye sorduydum.. neyse anlatamadım yine .. sağol

yoo yanlış anladın beni .. elbette dediğin doğru.oldu diye bende deneyeceğim tarzı, yapma zamanlarını aştım çok şükür... sonucta , insanız olmadık zamanlarda umutsuzluğa düşüyoruz. ışık sömesin daha da parlasın diye sorduydum.. neyse anlatamadım yine .. sağol

sana kizdigmi falan dusundun sanirim aksine kizmadim arkadasim yorumum belki ters anladin sen yasin okumaya basla o kalbin nasil huzurla dolucak bak gör :) ondan sorna snein yorumlairni okuycak burda herkes ben buna inaniyorum cunku :) umutsuzluga dusmenin endeni nedir vesvese degilmi seytanin oyunu degilmi? def et seytani :) yasin okumaya basladiginda yariya ortalara geldiginde esnemey baslar usenirsin icinden en zaman bitcke bu dua diyp hzilanirsin orda syetan girmis olur iste o anda durup sayisizca biraz besmele cek ve devam et ve gun icinde sayisizca hergun besmele cek iyi gelir..lutfen beni yanlis anladigin icinde cok ama cok özur dilerim.senden kirilmani sitememistim :(

yok kırılmadım, asla özür dilemene gerek yok . sizleri öğretmen gibi görüyorum ...ben burda daha yeni adım atmaya başlayan bebek gibiyim, yeni yeni bişiler öğreniyorum, hatta sorarken de mazur gör demiştim:D vakit geçirmeden ben başlayım .. kolay gelsin sizlere:D