Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

yok kırılmadım, asla özür dilemene gerek yok . sizleri öğretmen gibi görüyorum ...ben burda daha yeni adım atmaya başlayan bebek gibiyim, yeni yeni bişiler öğreniyorum, hatta sorarken de mazur gör demiştim:D vakit geçirmeden ben başlayım .. kolay gelsin sizlere:D

ben ne hocayim nede baska birsey sadece bildigim inandigim gucune inandigim bir yontemi sizlerle paylastim ve yaptirdigim verdigim arkadalrin mutluluklarina hayretle baka kaldim acikca söliym ben kendim icin yapmadim ama bircok kisiye verdim yaptilar her konudada muradlarina erdiler uskurler olsun Rabbim hepinizin dilekleirni kabul eylesin Allah razi olsun hepinizden

--------------------

gokada cidden kirilmadin dimi arkadasim :(

Guest adasa
evet adasa ayrıntılı bir şekilde anlatabilir mi aceba, zamanı varsa :) ya da bana özelden yazabilir mi? hemn başlamayı düşünüyorum cuma saatinde de:D

kardes ben zaten okurdum yasini serifi hergun ama sadece 3 kez okurdum gunluk ama baslayinca gorursun farki sen oku niyetini bozma ilk 42 okurken kafamdan surekli baska seyler geciyordu en azindan kafamdaki vesveseden kurtuldum ve cok sakinim sinirlenmiyorum kimseye allah sanki sabir verdi bana simdilik bu ama dilegimin olacagina inaniyorum ben yasini serif kuranin kalbidir:)

Allah razı olsun en kısa zamanda okumaya başlıcem rabbim dualarımızı kabul etsin

Allah razı olsun en kısa zamanda okumaya başlıcem rabbim dualarımızı kabul etsin

Rabb im dualarini dualarinizi kabul eyleisna rkadaşım Allah senden de razi olsun cümlemizden razi olsun

Guest yağmur damlası
en zaten ayrintilaini belirttim o da basladi :) okumaya :) birisi denedi diye yapicaksan oldu dedi diye yapiaksan yapma bence kendine inanarak yap baskasi denedi oldu diye duaya baslama burda dualara saygisizlik etmis gibi birsey yapmis olursun cekinmeden oku yasin ilede duani kabul ettirirsin subhaneke ilede önemli olan snein kalben inanarak okuman okurkende vesvesesiz okuman...

--------------------

Senden de Allah razi olsun arkdasim yasin serif kuranin kalbidir ve bugune dek bu uygulamayi vrdigim bir cok arkadas hem dualarinin gerceklestigni gorduler hemde yasin okumanin evrdigi heycani huzuru yasadilar cok kisi cok farkli sey yasadilar belki online oldugunda oda buraya yazar bilmiyorum ama size hic bir umudu olmadigi halde onu zorlayarak yasin oku diye basinin etini yiyerek okuttugm yasinin ertesi gunu yerinde duramiodu sukurler olsunki 4 gun gecmeden sevdigi icin okumustu sevdigine kavustu 1 senedir gorusmuoalrdi ama su avr kalben vesvesesiz okuyun inanarak okuyun hem duaniz Allah katinda gerceklessin inşallah hemde yasin okumanin sevabini kazanin..hemde bu vesile ile belki cok cok okuyarak en guzel duayi ezberlemis olursunuz..fenami banada bi Allah razi olsun yaşar kardes dersiniz cok birsey istmeiyorum :)

arkadaşım şimdi okurken ağladım yasin zaten kuranın kalbi inanmak da başarmanın yarısı derler ağzına sağlık ne güzel yazmışsın bende inanıyorum en kısa zaman da yapcam ve şunu sormak istiyorum kuran biliyorum ama yanlış okumaktan korkuyorum latin harfleri ile yazılanlardan okusak yasini bişey olurmu onu sorayım eddim

neden olsun hicbirsey olmaz farketmes istersen turkcesini oku degisimez ama kurandan okuman daha iyi gibi gelir bence bana soracak olursan

özelden msj atan arkadaslardan bir ricam olucak özelden msj atmadan önce buraya yorumlarinizda yaparsaniz konu surekli guncel kalmis olur ve yeni giren arkadaslar görup faydalnmis olur Allah hepinizdne razi olsun Allah dualairnizi kabul eylesin

Guest narçiçegi

melek arkadasım yıne ıs basındasın bakıyorum ama arada bır dınlen ıstersen senın ıcın ıyı olur

melek arkadasım yıne ıs basındasın bakıyorum ama arada bır dınlen ıstersen senın ıcın ıyı olur

keşke dinelnebilsem dua akrdesligi icin gruba girdim tesbih cekiorum :) o bitsin ayetel kursi grubuna biraz destek olucam sonra senin konun var brudan gelen msjalr var yetismeye calisyorum bir skeilde herkese Allah hepinziden razi olsun beni bunlarla mesgul eyliosunuz sizlere yardim etmem icin bahane oluyor iste ne guzel

Guest bahtiyar

eğer bi işinizin olacağı varsa ya da beklentiniz varsa dualar yardım eder.ancak eğer çok zor bişey istiyorsanız muhtemelen dileğiniz kabul olmayacaktır.zaten olsa bile mucize gibi gelecektir.onun dışında dileklerin mütevazi olması gerekir.yoksa sonuc hayal kırıklığı olur