Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

acaba ZOR derken kastın ne.. mesela ben bir şey istiyorum, cok istiyorum, benim gözümde en ufak sey bile zordur .. zorluk derecesi nedir bahtiyar cevap verir misin.. somut bir şekilde.. bende isteklerimi o zorluk derecesine göre mi sınırlamam gerekli.. kafam karıştı.

Guest bahtiyar
acaba ZOR derken kastın ne.. mesela ben bir şey istiyorum, cok istiyorum, benim gözümde en ufak sey bile zordur .. zorluk derecesi nedir bahtiyar cevap verir misin.. somut bir şekilde.. bende isteklerimi o zorluk derecesine göre mi sınırlamam gerekli.. kafam karıştı.

burda sitedekiler söylesin bakalım kaçının dileği kabul oldu yazsınlar.eger birşey için yeterli alt yapı varsa çalışılmışsa çaba gösterilmişse zaten olma ihtimali vardır.isteklerini zorluk derecesine göre sıralama tabiki.ama sana en imkansız gelenden en fazla kes ümidini.

burda sitedekiler söylesin bakalım kaçının dileği kabul oldu yazsınlar.eger birşey için yeterli alt yapı varsa çalışılmışsa çaba gösterilmişse zaten olma ihtimali vardır.isteklerini zorluk derecesine göre sıralama tabiki.ama sana en imkansız gelenden en fazla kes ümidini.

zorlugu yada kolayligi neden önemli ?SEN DUANI KIME YAPIYOR KIMDEN ISTIYORSUN KIMDEN TALEP EDIYORSUN !!!!! bunu sadece zorlugnu kolayligni ayradan bilir size birsey vermeden öcne ufak ufak birseyler yasatir ve sabrinizi dener ölcer bakar nefsinize hakimmisiniz sen duana kavustugunda bana yine dua edecekmisin diye rabbim görur bakar ama insaniz nefsimiz var duamiz kabul olunca asik olunca sevince ALLAH I UNUTUYORUZ !!!nezaman aklimiz geliyor ?!?!?!?!?!?!?!?!SEVDIGMIZI ELIMIZDEKILERI KAYBEDINCE...

Guest bahtiyar
zorlugu yada kolayligi neden önemli ?SEN DUANI KIME YAPIYOR KIMDEN ISTIYORSUN KIMDEN TALEP EDIYORSUN !!!!! bunu sadece zorlugnu kolayligni ayradan bilir size birsey vermeden öcne ufak ufak birseyler yasatir ve sabrinizi dener ölcer bakar nefsinize hakimmisiniz sen duana kavustugunda bana yine dua edecekmisin diye rabbim görur bakar ama insaniz nefsimiz var duamiz kabul olunca asik olunca sevince ALLAH I UNUTUYORUZ !!!nezaman aklimiz geliyor ?!?!?!?!?!?!?!?!SEVDIGMIZI ELIMIZDEKILERI KAYBEDINCE...

allaha göre imkansız yok tabi ama eger herkesin istediği kabul olsaydı bu dünya ne halde olurdu.bi kızı seven iki kişi den en azından biri için o kız imkansızdır.her ikisininde dileği aynı anda kabul olamaz değilmi.sadece yakın olan zaten olacağı olan şeyler kabul olur

Allah tan hayirlisini iste denir...neden o kizi seven 2 kişiden 1 tanesi onu alir...?çümkü birbileriyle hayirlidir...Rabbim sana hayr verecegine her zaman sermi versin istiyosun ? sen rabbimden niayz edersin oda sana hayrili ise !! verir...sen dersenki ben hem hyr hem serr sitiyorum ozaman oda sana ona göre verir..ben konu basinda sunu yazdim deidmki dua ederken suna cok dikkat edin sevdigim pisman olup bana geri donsun diye dua etmeyin dedim neden mi cunku sevgilinizin pisman olmasi icin önce size zarar evrmesi lazimki pismanlik duysun egri donsun...umarim bu sözu anlmisindir bahtiyarim :)

Guest bahtiyar

benim derdimi biliyorsun sen kardeş.bu yüzden kabullenmeye çalışıyorum herşeyi.mantıklı düşününce bu sonuca varıyorum olmayacak biliyorum.sözü çok iyi anladım ama dediğim gibi benim derdimi biliyorsun bunla alakası yok.benimki gibi imkansız isteklerden bahsediyorum...

Guest bahtiyar
niye imkansız bahtiyar, merak ettim yani nasıl bu kaadar umutsuzsun

umutsuzuk demeyelim gerçekçilik diyelim.bu sitede kimse benim gibi düşünmez çünkü herkesin umuda ihtiycı var benim oldugu gibi.ama bu dünya böyle işte

--------------------

uzun zaman oldu yüzünü dahi göremiyorum.arkadaşlar hep beraber kendi bildiğiniz gibi dua edin bana yarın bi umut görmek istiyorum artık sevdiğimi uzaktan da olsa:(

bahtiyar kardesim sen icindeki bu umutsuzlugu yoket önemli olan defalarca söledim azmet azimle rabbimden israrla site sana bunu söledim azmet israrci olki rabbim sana diledigni versin yarin degil 10 saniye degil 1 saniye sonra bile ne oalcagi belli olmaz bir tek rabbim bilir o yuzden sen duani sirarla azimle iste yasin i yap bu tarifi yap namazinda niayzindasin Allah kabul etsin otur bunu yap gör mucizleirni rabbim karsina neler cikaricak bak gör Allah dualarini kabul eylesin snein icin dua edicem

Guest bahtiyar

tek istediğim yüzünü görmek geçtim artık başka şeylerden