Jump to content
Sign in to follow this  
İη¢ιѕєℓ

Müge Anli İkinci Cinayeti İtiraf Ettirdi!..

Recommended Posts

Kemal Taş, 41 yaşında ve iki çocuk babasıydı. 17 Kasım 2013 tarihinde Sinop’ta esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. Kendisinden haber alamayan ailesi, Müge Anlı’ya başvurdu…

Kemal Taş kaybolduğu gün en son Sinop’un Erfelek ilçesine Savaş Yazıcı ve onun eniştesi Hüseyin Bozkurt isimli kişiler ile araba bakmaya gitti. Aynı gün Erfelek’te telefon sinyali kesildi. O gün Kemal Taş’ın üzerinde 12.000 TL para vardı.

Kemal Taş’ın birlikte araba bakmaya gittiği Savaş Yazıcı yaşananları Müge Anlı’ya anlattı. Savaş, Kemal’in kaybı ile ilgili bir ilgisinin olmadığını kendisini Erfelek’te bıraktığını söylemişti.

Kemal Taş’ın kaybolduğu gün yanında olan Savaş Yazıcı’nın eniştesi Hüseyin Bozkurt da Müge Anlı’ya katıldı ve sorularını yanıtladı.

Hüseyin Bozkurt ilk anlatımında; o gün buluştuklarını anacak Kemal’in Erfelek’te indiğini söyledi. Hüseyin Bozkurt’un yaptığı çelişkili açıklamalar ve Müge Anlı’nın soruları cinayeti adım adım çözdü.

 

MÜGE ANLI İKİNCİ CİNAYETİ İTİRAFT ETTİRDİ!..

Savaş Yazıcı’nın eniştesi Hüseyin Bozkurt, 4 Aralık 2013 tarihindeki yayında çelişkili ifadeler vermeye başlayınca; Müge Anlı kendisine program sonunda “ gel, konuşalım” dedi… O gün Kemal Taş ile birlikte olan Hüseyin Bozkurt, her şeyi Müge Anlı’ya itiraf etti.

Hüseyin Bozkurt, Müge Anlı’ya Soğulcalı Kıran Köy mevkiine gittiklerini, kendisinin araçta uyuduğunu, Kemal ile Savaş’ın araçtan indiklerini, sonra; Savaş’ın araça tek başına döndüğünü Müge Anlı’ya anlattı…

CESETİN YERİNİ MÜGE ANLI’YA İTİRAF ETTİ!..

Hüseyin Bozkurt Müge Anlı’ya harita üzerinde o gün gittikleri yeri ve cesedin yerini gösterdi. Şok itiraftan sonra Hüseyin Bozkurt, İstanbul’dan, Savaş Yazıcı ise Trabzon’dan alınarak Sinop’a getirildi.

Sabah saatlerinde başlayan arama çalışmalarından sonra; Kemal Taş’ın cesedi Hüseyin Bozkurt’un Müge Anlı’ya anlattığı ve itiraf ettiği yerde bulundu.

 

MÜGE ANLI BİR CİNAYETİ DAHA AYDINLATTI!

Canlı yayın sonrası yapılan itiraftan sonra kayıp olarak aranan Kemal! Taş’ın öldürüldüğü ortaya çıktı…

 

MÜGE ANLI İKİNCİ CİNAYETİ İTİRAF ETTİRDİ!.. | MagazinMedya.com : Magazin Medya eğlence dünyasından son Haberler.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ölümü zaten cebren olmuş ,en azından cesedini bulup mezara koyarlar bir nebze acıları diner..tavuk gibi adam öldürüyorlar Rabbim hayırlı yaşam hayırlı ölüm versin..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bu olaydan da bir pay çıkardık. Haram yoldan elde edilecek kazansın sonu hayırlı olmaz. Olayda define işi vardı. Müge Anlı'yı tekrar kutlarım.

Share this post


Link to post
Share on other sites

define haram değildir ...ecel gelecekmiş her şey bahane olur..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katiller istedikleri kadar yalan söylesinler ilahi adalet mutlaka yerine geliyor.Eskisi gibide değil artık polisin elinde bir sürü teknik ekipman var.Tükürükten bile katil bulunuyor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sarı bıyık hüseyin ne sordularsa bilmiyom hatırlamıyom dıye dıye bu zamana kadar geldı demek kı ısrarda fayda var ,yolda otostopcu almışlar şöför tlf bırıyle konuştu dıyor o dıyo ben bılmıyom ya dıbınde oturuyon nasıl bılmıyon dıye baya bır tartıstılardı yazık gencecık adamı araba parası ıcın ...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...