Jump to content
İη¢ιѕєℓ

Şükrümüz Artsın!

Recommended Posts

1456752_622589224463844_5095363_n.jpg

 

 

Sevgili Allah'ım, bana yaşattığın tüm güzellikler için sana şükürler olsun!!Her şeyin iyisi senden gelir!Beni hayatım boyunca iyilerle,iyiliklerle karşılaştır.İyiliklerine vesile olmayı ve bu iyilikleri yaşamayı nasip et!Ve zaten öyle olduğu için şükürler olsun!Ben artık koşulsuz akıştayım!Karşıma çıkan herkes,hayatımdan çıkan herkes,gönlüme giren herkes için sana minnettarım!Doğru zamanlardaki buluşmalar,ayrılıklar için şükürler olsun!Ben bedenimi seviyorum,enerjim tam olarak ışığa odaklı!Kendim için 'çok şükür ' diyebilmenin mutluluğunu, şimdiki gibi , her daim nasip et!Evrendeki güzellikleri anlayabilme,hayatımda tutabilme,koruyabilme ve arttırma gücünü ver!Bu gücüm için şükürler olsun!Zamanımı ,hayatımı ışığınla doldur!Bu mükemmel enerjin için şükürler olsun!Beni ve sevdiklerimi koru!Sevdiklerimin varlığı,sağlığı için şükürler olsun!Onların mutluluklarını yaşamayı,paylaşmayı nasip et!Tüm mutluluklar için şükürler olsun! Dengeli,içten ilişkiler nasip et,mutluluğumla mutlu olabilecek yüce gönüllü insanlar hayatımda var olsun!Var olanlar için şükürler olsun!Hayatımdaki değerlerimi sen arttır, sen koru.Bana eşlik eden her şey için şükürler olsun!Bilirim ki ,en doğru zamanda her dileğim kolayca ve hayırlısıyla yaşanır!Duası kabul kullarından olduğum için şükürler olsun!Sen çok şükür diyebilmeyi herkese nasip et!Ve öyle de oldu!

 

alıntı

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duası kabul kullarından olduğum için şükürler olsun!Sen çok şükür diyebilmeyi herkese nasip et!Ve öyle de oldu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rabbim sana şükürler olsun ki benim için yaşayan ve seven birileri var. Rabbim sana şükürler olsun ki ümidimi kesmedim. Asla isyan etmedim. Su akacak yolunu bulacak.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Şükretmek, çekim yasasını yaşamımıza ışık katmak için kullanmanın en kolay yoludur. Şükredecek bir şey bul ve onun için Allah'a yürekten teşekkür et. Yaşamına şükrettiğin şeyden çok daha fazlasının aktığını göreceksin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Allahım ,Rabbim sana şükürler olsun bugünde anneciğim yanımda hayatta...Her ne kadar ağır sağlık sorunu yaşasada yinede sana sonsuz şükürler olsun Rabbim...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mr sonucum tamda istediğim gibi sonuçlandığı için şükürler olsun .

 

O kelebekli saati gördüğüm ve aldığım için çok mutluyum şükürler olsun.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...