Jump to content
Guest _sh@!n_

Arife Günün Önemi,Fazileti

Recommended Posts

Evet bugun arefe gunu ama sadece 1000 adet ile sinirlandirmamak gerek bugun bol bol salavat şükür ve ihlas okumak cok makbuldur...ortalama 2 saat civari suruyo 1000 ihlas bence cok daha fazla okuyabilirsiniz...Allah kabul etsin...

bu gün yarın bayram ya:D

:D:D:D he ya :D

Evet bugun arefe gunu ama sadece 1000 adet ile sinirlandirmamak gerek bugun bol bol salavat şükür ve ihlas okumak cok makbuldur...ortalama 2 saat civari suruyo 1000 ihlas bence cok daha fazla okuyabilirsiniz...Allah kabul etsin...

tşk ler Yaralı 2 saat mi sürüyor iyi az imiş :)

:D:D:D he ya :D

tşk ler Yaralı 2 saat mi süyor iyi az imiş :)

ben 2 saaten daha az bir zamanda okudum. okumaya başlayınca su gibi akıp gidiyor.

önemli olan niyet hele bi baslayin...zamanin ne önemi var ki....ha 1 saat ha 2 ha 5 saat...bu mubark gunu dua ile gecirmenin güzelliğini yasamak varken....

Guest inci çiçeği

yatsıdan sonra okuyabilirmiyiz

Guest mamay

cok isterdım 1000 ıhlas okumayı okuyamıycam ıcın üzgünüm malum nedenlerden dolayı allahım banada dua edın bende bende sızın ıcın salavat cekecegım bol bol

cok isterdım 1000 ıhlas okumayı okuyamıycam ıcın üzgünüm malum nedenlerden dolayı allahım banada dua edın bende bende sızın ıcın salavat cekecegım bol bol

dualarimdasin....edicem ben senin için

--- Sonraki mesaj ---

yatsıdan sonra okuyabilirmiyiz

istedigin vakit okuyabilrsin.

benim okuduğumda kim arefe günü... okursa diye başlıyordu.. ama yeni öğrendik yeni yapıyoruz allah niyetlerimizi bilir geceye gündüze takılmayıp sevabını allahtan umarak okuyalım.. ayrıca 2 saatte çok fazla arkadaşlar neden sizinki 2 saat sürüyor bende çok daha kısa sürüyor en fazla yarım saat diyim..2 saat i anlamadım.. ama allah kabul etsin inşallah hepimizinkini.. gün bitti akşamı kaldı biz okuyalım allah kabuleder..

benim okuduğumda kim arefe günü... okursa diye başlıyordu.. ama yeni öğrendik yeni yapıyoruz allah niyetlerimizi bilir geceye gündüze takılmayıp sevabını allahtan umarak okuyalım.. ayrıca 2 saatte çok fazla arkadaşlar neden sizinki 2 saat sürüyor bende çok daha kısa sürüyor en fazla yarım saat diyim..2 saat i anlamadım.. ama allah kabul etsin inşallah hepimizinkini.. gün bitti akşamı kaldı biz okuyalım allah kabuleder..

ben tane tane yavas yavas okurum cunku ihlasi serifin anlami cok guzel oldugu icin yavas okurum....o yuzden bende 2 saat suruyor yazdim...zamanın bir önemi yok... :)

• Like 1