Jump to content
Guest YuksekVoltaj

Şeytanın Çaldıklarını Geri Almak

Recommended Posts

yazın harika teşekkür ederim. olaylara nasıl etki edebiliyorlar anlamadım. bir de bunlar her insana aynı şekilde etki edebiliyorlar...

:) tsk ederim yuksekvoltaj tabi sabir edeceyim insallah ,bir daha okudum yadiklarini ve daha cok sorularim var .....Insallah hepsinin cevabini alirim ve seytanin benden caldiklarini geri almaya baslarim insallah...

Guest YuksekVoltaj
:) tsk ederim yuksekvoltaj tabi sabir edeceyim insallah ,bir daha okudum yadiklarini ve daha cok sorularim var .....Insallah hepsinin cevabini alirim ve seytanin benden caldiklarini geri almaya baslarim insallah...

Hep birlikte geri alacağız. Şeytanın hayatımızda ki kalelerini yıkacağız inşaallah...

Kaybedilen toprakları geri alma zamanı...

unutmayın siz yaratılmışların en şereflisi olan insanoğlusunuz ve diğer mahluklar sizi kıskanıyor. düşmanı tanırsak onu yenebiliriz. diğer ruhsal boyutlara fazla girmeyeceğim ama birazda olsa kim bizimle uğraşıyor bilmemiz gerek...

Hep birlikte geri alacağız. Şeytanın hayatımızda ki kalelerini yıkacağız inşaallah...

Kaybedilen toprakları geri alma zamanı...

unutmayın siz yaratılmışların en şereflisi olan insanoğlusunuz ve diğer mahluklar sizi kıskanıyor. düşmanı tanırsak onu yenebiliriz. diğer ruhsal boyutlara fazla girmryrcrğim ama birazda olsa kim bizimle uğraşıyor bilmemiz gerek...

Evet ben hazirim hep berabel alaim ve onulari taniyalim yani ,onlari tanidiktan sonra daha kolay olur bu savas cunku Allahin rahmetini insallah kazaniriz ...

Guest YuksekVoltaj
gündüz düşlerimizi nasıl kontrol altına alabilirz? birşey düşünürken birden kendime geliyorum neler düşünmüşüm ne hayaller kurmuşum..zamanın bile farkında olmuyorum ..cennet düşlemeliyiz sürekli galiba:)

az sabır hepsi yazılacak ...

selamlar

Valla olaya hic bu acidan bakmamistim abi,ama okadar gercek ki inanmamak mümkün degil,yazini merakla takip edecegim,emegine saglik,ALLAHA razi olsun..

Guest YuksekVoltaj
hoşgeldin yeni konunla üstat. yine çok güzel bir konuyla aramıza katılman çok güzel. eminin yine güzel tartışmalarla birçok arkadaşımız için güzel ışıklar yanacak kafalarında. şimdiden hayırlı olsun.

Teşekkürler ancak burada yazılanlar hayata geçirilirse zafer elde edilebilecektir bunuda unutmayın lütfen ilerleyen satırlarda insanlara yapması zor gelebilecek tavsiyelerde olacaktır.

umarım faydamız dokunur.

selamlar

Guest YuksekVoltaj
yazın harika teşekkür ederim. olaylara nasıl etki edebiliyorlar anlamadım. bir de bunlar her insana aynı şekilde etki edebiliyorlar...

olaylara etki edebilirler büyü olaylarını düşünürseniz anlarsınız. ilerleyen satırlarda bunlara değineceğiz.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...