Jump to content
Guest YuksekVoltaj

Şeytanın Çaldıklarını Geri Almak

Recommended Posts

Guest özlen7

şeytanın oyunlarını yakalama ve onu mat etme çalışmalarına başlamıştım..bu bilgiler iyi oldu..devamını bekliyorum..çünkü artık şeytanın bu oyunlarına son vermek , onu sonsuza dek hapsetmek ve özgürlüğümü tamamen ilan etmek istiyorum...hadi hep beraber şeytanı düşürelim..ve kaleyi biz ele geçirelim...ya istiklal ya ölüm ;)

--------------------

bu arada yüksekvoltaj nerdesin..hepimiz sabırla seni bekliyoruz..şeytanların bağlı olduğu şu dönemlerde , bu bilgileri hemen alırsak çok sevaba girmiş olcaksın..sevgiler...

şeytanın oyunlarını yakalama ve onu mat etme çalışmalarına başlamıştım..bu bilgiler iyi oldu..devamını bekliyorum..çünkü artık şeytanın bu oyunlarına son vermek , onu sonsuza dek hapsetmek ve özgürlüğümü tamamen ilan etmek istiyorum...hadi hep beraber şeytanı düşürelim..ve kaleyi biz ele geçirelim...ya istiklal ya ölüm ;)

--------------------

bu arada yüksekvoltaj nerdesin..hepimiz sabırla seni bekliyoruz..şeytanların bağlı olduğu şu dönemlerde , bu bilgileri hemen alırsak çok sevaba girmiş olcaksın..sevgiler...

Evet kalemizi geri alaim ondan ,savasa katilaim dediniz gibi ya istiklal ya olum:) Ozgurlumu cok ozledim ya ...Yuksekvoltaj sabirla beklemeye calisiyorum ...:)

Guest çokmutlu

bütün bayramı bu konunun önünde geçiricem öyle hissediorum:)

Guest Kavtin

O yüzden mi ''şeytan aldı götürdü satamadan getirdi''deniyor?Alakası?Var mıdır?:)

Guest özlen7

evetttt .hadi bekliyoruz...artık sabredemicem .yıllardır beni kandıran şeytanı artık altetmek benim için bir şereftir..ama bunu toplu halde yapalım ki ; güçlerimiz birleşmiş olsun...şeytan ve yandaşlarını sonsuza dek ateşe yollamanın zevkine varalım..madem o bizi Yüce Allahtan uzaklaştırdı , nefsimizi kandırdı ,bize de ona haddini bildirmek düşer ;)

Allahım beni şeytanla ve nefsimle bir an bile yalnız bırakma...

Guest per!

Aman Allah'ım ne güzel anlatmışsınız, devamını da sabırsızlıkla bekliyorum. Hele şu cümleler birebir ben sanki:):

Tam sevdiğiniz ellerinizdeyken bir bakarsınız ki başka birinin olmuş sizden çalınmış.

Şu söyle yapmasaydı böyle olmazdı, şu şöle olsaydı ben bu durumda olmazdım. Şu şöylede bu böyle bla bla bla listeyi siz doldurun. işin garibi de bu kendine acıma partisinden zevk almaya başlarız. Gündüz düşlerimizde insanlarla kavga ederiz, ufak hesaplar yaparız, üç beş kuruş nasıl kar edeceğimizi planlarız. Planlarızda ne planladığımız gibi olur nede elimize geçer. Geçse de başka bir masraf çıkarak o kazandığımızı da alır elimizden.

Sizde böyle mi yaşıyorsunuz? Hep ulaşmaya çalıştıklarınızın elinizden alındığını hisseder durumda mısınız? Ne olduğunu söyleyeyim.

Guest Belladonna

yüreğine sağlık sevgili dost... eşsiz bir paylaşım... heyecanla bekliyorum.

SEVGİLERİMLE

Guest özlen7

yüksekvoltaj gelmedi hala ..yoksa şeytan onu da mı alıp götürdü..ya da onun oyunlarını öğretmesin diye yeni oyunlar mı oynadı...:(

çok teşekürler sayın yüksekvoltaj. günlerdir yeni konunuzu bekliyordum. evet korku şeytanın en güçlü ruhu ben bunu bizzat yaşadım öylesine korktum ki bu uğurda çok şey verdim. taki Rabbime sığınana kadar. devamını heyecanla bekliyorum herkes gibi ve siz ne kadar iyi bir insansınız. sizinle tanışmayı saatlerce konuşmayı o kadar çok isterimki .... kim bilir belki birgün olur... inanın şu andan itibaren şeytan korksun benden bizden... çünkü bizim çok güçlü Rabbimiz var ve onun sizler gibi iyi kulları

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...