Jump to content
Guest YuksekVoltaj

Şeytanın Çaldıklarını Geri Almak

Recommended Posts

Guest YuksekVoltaj

İyi dilekleriniz için teşekkürler faydalı olacağını biliyorum yeterli uygulansın bunlar evrensel ilkelerdir herkes için geçerlidir çok özel durumlar için kişisel gelişime uygun kişisel çalısmalar yapmak gerekiyor

Selamlar

Guest Cesur

Yazınızı okudum çok beğendim bende çok fazla hayal kurarım ama şikayetçi deilim.Dediğiniz olumsuzluklara bız ızın verıyoruz kapıyı açmadığın sürece kapıyı çalan dışarda kalacaktır.

Nacızane tavsiyem bence yazılarınızı ayrı ayrı açsanız daha iyi olur çok fazl sayfa var ve hepsıne bakıp nereye yazdığınızı bulmak zor..bu bize kolaylık olur diye düşünüyorum.Tercih tabiki sizin.saygılar.

Guest YuksekVoltaj
Yazınızı okudum çok beğendim bende çok fazla hayal kurarım ama şikayetçi deilim.Dediğiniz olumsuzluklara bız ızın verıyoruz kapıyı açmadığın sürece kapıyı çalan dışarda kalacaktır.

Nacızane tavsiyem bence yazılarınızı ayrı ayrı açsanız daha iyi olur çok fazl sayfa var ve hepsıne bakıp nereye yazdığınızı bulmak zor..bu bize kolaylık olur diye düşünüyorum.Tercih tabiki sizin.saygılar.

Konu sorulara cevap yada yazılar şeklinde devam ettiği için sayfalar fazladır. Bu konuda zaten bir tanedir. Bu sayfaların başından beri aynı konudayız. Birkaç güne kadar yeni yazımıza zaten farklı bir başlıkta başlayacağız. selamlar

Guest YuksekVoltaj

Herkes Cennete gitmek istiyor... Ama kimse ölmek istemiyor değil mi?

Hoşçakalın...

Guest YuksekVoltaj

Hayır bu değil yeni konu "içimizde kim var" selamlar.

diğer mesaj gidene gitti... :-)

Üyenin isteği İle KİLİT........

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...