Jump to content
liliht

Gül Suyu + Bebek Pudrası Mucizesi

Recommended Posts

Gül Suyu ile sivilcelerden ve yüzdeki siyah noktalardan kurtulmak,pürüssüz ve sıkı bir cilde sahip olmak için piyasada bir sürü ürün var. Bunun için Ispartanın meşhur nu şiddetle tavsiye ediyorum.Ben bizzat tecrübe edenleri biliyorum ve yüzündeki değişiklik kayde değer gerçekten.Öncelikle yapmanız gereken saf gül suyunu satın almanız olacak diğer kozmetik ürünlerine göre oldukça ucuza güzelleşeceksiniz. Hakiki gül suyu bulursanız şahane olur saf olmasına dikkat edin yani su katılmamış olacak bunun için güvendiğiniz bir yerden satın almaya çalışın.

Bir kabın içine süreceğiniz alana da bağlı olarak bir miktar gül suyu koyun ardından üzerine bebek pudrası dökün ve çay kaşığı yardımıyla karıştırmaya başlayın. Karıştırmak biraz zaman alabilir homojen olarak karışana kadar iyice karıştırın. Kremsi bi yapı almalı bu karışım. Çok cıvık olursa biraz daha pudra koyun yada çok koyuysa biraz daha gül suyu ilave edin ve karıştırın tekrar.

Karışım tamamsa yüzünüze sürün maske gibi tamamen kaplayın sonrada kurumasını bekleyin. Bir ili dakika içince kurumaya başlıcak zaten yüzünüzde ve dökülücek. Daha sonra ılık suyla yıkayın ama kesinlikle soğuk değil soğuk su yüzünüzü gericektir. Yüzünüzü güzel bir şekilde yıkayıp hafifce kurulayon aradaki farkı anlıcaksınızdır.

Cilt-Beyazlatici-Papatya-Ma.jpg

saf gül suyu aldım bebek pudrası da var..akşam yapayım bakalım nasıl olacak ??

saf gül suyu aldım bebek pudrası da var..akşam yapayım bakalım nasıl olacak ??

Bitanem sivilce problemin varmı ? Leke yada

sivilce hiç olmadı..küçük lekeler oluyor o kadar...

1 hafta düzenli kullan mis gibi olur da lekelenmenin cinside önemli eğer cildinde güneş lekesi varsa o daha farklı işlem gerektiriyor hafifden bi beyazlamada sağlıyo pudra olduğu için tabi :) cildin kuruysa bir nemlendiriciyi yıkadıkdan bir 10 dakka sonra sür gerilmesin cildin :)

evet cildim kuru ve çok hassas..biraz yağlı kremler kullanıyorum..

ben de akşam yapmayı düşünüyorum. teşekkürler

Cildiniz kuruysa nemlendirin su bazlı bi nemlendiriciyle şayet değilse gerek yok :)

evet cildim kuru ve çok hassas..biraz yağlı kremler kullanıyorum..

Şanaaamm yağlı kullanma cildine su bazlı kullan