Jump to content
nurefsan

Muradi Hasıl Olmayan Bana Lanet Etsin Buyuruyorlar

Recommended Posts

Guest pinkblue
töbeee töbeeee sen duani istikrarli okudunmu da kabul olmadi diosun zamanini bekleidnmi okuduktan sonra sabrettinmi de lanet okuosun töbe de ya

merak etmein gayet inançlı biriyim çok şükür.zamanı geldi geçtide olmadı hatta üstünden 4 sene geçti.bence kimse böyle bişeyin altına girmemeli.zira kader diye bişey var.şimdi ben bunu kaderimde olmayan biriyle evlenmek için okuduğumu varsayalım o adamla evlenecekmiyim yani okursam.bunu söyleyebilen kişi kadere inanmıyor demektir.böylesi birininde ermiş evliya olup sözüne inanılmaz diye düşünüyorum.

duaniz kabul olmuyorsa sucu duada yada söyliyende degi kendinizde arayin öyle yazdi diye olmadi diye gunahtir beddua etmek ..

Her dilek duası okuduğunda kabul olacak diye bir kaide yoktur ALLAH nasip ederse olur olmayacaksada vesile ile olmayacağını kuluna iletir..

ALALh kabul etsin gönlünüzden geçenleri inşallah Amin..

Guest rüya

bu biraz sacma degilmi efendimiz bile yaptiginiz duanin yaptigniz dilegin hemen gerceklesecektir diye bi dua vermemistir.bide üstüne duaniz kabul olmazsa gelin bana beddua edin hic dememistir.tamam biz dua ederiz,duamizi ettikten sonrada dileklerimizi söyleriz,fakat bunun yüzde yüz her zaman gerceklesecegini biz bilemeyizki.o duamizi kabul edip yada etmemesi allahimizin bilecegi bisey.salati tefrice de 4444 defa okundumu istegin allah tarafindan kabul edilir diyo ama bi iddada kimse bulunmuyor.ben denedim mesela o an olmadi allahüteala istemedi.valla ben dualara büyük saygi duyarim vede inanirim.ama duam kabul etmedi diyede kimseye bedduada etmem.kimsede yüzde yüz allahin duamizi kabul edecegini bilemez

Guest pinkblue
duaniz kabul olmuyorsa sucu duada yada söyliyende degi kendinizde arayin öyle yazdi diye olmadi diye gunahtir beddua etmek ..

yahu diğer verilen dualarda olmadığında suçu başkasında arayıp onlara lanet etmiyoruz adam açık açık söylemiş olmazsa bana lanet edin demiş.bu cümleyide anlayamayıp hala suçu kendinizde arayın diyorsanız size söylenebilecek daha fazka söz yok.anlayana sivrisinek saz sonuçta değilmi?

Hanımlar konuyu dağıtmıyalım bu kadar derinlere inmeyelim lütfen

Hepinizi Sır saklamayı bilirmisiniz? bazı şeylerde ağzınız mühürlü olsun

İyi geceler dilerim

Guest pinkblue
Hanımlar konuyu dağıtmıyalım bu kadar derinlere inmeyelim lütfen

Hepinizi Sır saklamayı bilirmisiniz? bazı şeylerde ağzınız mühürlü olsun

İyi geceler dilerim

sır derken?anlayamadım pardon? iyi geceler sizede