Jump to content
Guest psychick

Olasılıksız Adam fawer

Recommended Posts

Guest Pembe_Seker
işte bu tesadüf deil kitabı dün konuştum kardeşimle olasılıksız ve empati içerisindeki reklam mantığından ve farkındalıktan bahsettik ve yarın almayı düşünüyordum lahutiyi gece vakti açıyorum ve karşıma çıkan

olasılıksız

Vay vay canim kankam benim sen kitap okurmuydun:D:D

Guest Pembe_Seker
emin ol senden çok;)

bende cok mu?? unutma okula giden bi ögrenciden cok kitap okuyamasin:D:D sen antin kuntin seyler okurken biz arabanin :clapping:civatasina kadar okuyorsun :D:D:rofl::rofl::rofl:

bende cok mu?? unutma okula giden bi ögrenciden cok kitap okuyamasin:D:D sen antin kuntin seyler okurken biz arabanin :clapping:civatasina kadar okuyorsun :D:D:rofl::rofl::rofl:

tmm işte sen anca arabanın yedek parçalarını okursun:rofl::rofl::rofl:

Guest Pembe_Seker
tmm işte sen anca arabanın yedek parçalarını okursun:rofl::rofl::rofl:

Okurum ben yükseliken sende alcalmaya devam edersin iste:rofl::rofl::rofl::rofl:

Okurum ben yükseliken sende alcalmaya devam edersin iste:rofl::rofl::rofl::rofl:

yükselmek ve sen alçalmak ve ben:rofl::rofl::rofl::rofl:

lucky emeğine sağlık yazılanlar için özür di,liorum ve konundan çekiliorum

Guest Pembe_Seker

asil ben cekiliyorum talebnin vermis oldugu kirlilikden özür dilerim:)

Caine'de Temporal Lob Epilepsisi-TLE-vardı.Doktor onakoku ve görsel duyuları ile ilgili anomalilerin nöbetini başlangıcına işaret ettğini anlattı.

Ayrıca,seslerde duyabilr,ya da deja vu yaşayabilirdi;yani bazı olaylrı yaşarken,ona sanki bunları önceden de yaşamış veya görmüş gibi gelebilirdi.

Tüm bu kokular,görüntüler,sesler ve duygular nöbet öncesi auraları yaşadıklarını bilmesi Caine'i rahatlatacaktı sözde,ama tam tersi oldu.

Bir sonra ki yıl karabasan gibiydi,sürekli hastaneye yatırılıp duruyordu ve her nöbet bir öncekinden kötü oluyordu.

''David inan bana bunları bilmiyordum.''dedi Jasper kardeşi anlatınca.''özür dilerim.''

Caine omuz silkti.''Bilsen ne olacaktı ki?Elinden bir şey gelmez.''

''Biliyorum ama keşke söyleseydin.''dedi omzu seğiren Jasper.''Neden nöbet geçiriyorsun?Nedenini biliyorlar mı?

''Doktor idiopatik olduğunu söyledi.Yani anlıyacağın hç bir fikirleri yok bu konuda.

''Tedavi edemiyorlar mı?''

Caine başını salladı.

''Bu yıl içinde altı farklı anti epilepsi ilacı denedim,Ae ilaçları beni kustrumkatan başka bir işe yaramadı.''

ADAM FAWER

...........hikayenin sonunda,bir yandanşizofreninin gerçek nedenlerini düşünürken,bir yandan da tek bir hareketin bir insanın hayatını ne kadar değiştirebileceğine şaşıracaksınız...

Bi sabah yıllardır,görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız.Bir saat sonra onunla sokakta karşılaştınız.Sizce bu bir tesadüf mü?yoksa daha farklı bir anlamı olabilir mi?

Siz hiç Loto'da büyük ikramiyeyyi kazanamadınız.Ama birileri hep kazanıyor.Hem de sürekli!Onlar sizden daha mı şanslılar?

Şans nedir gerçekten?İçinizde bütün paranızı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var.Bu bir öngörü müdür?Yoksa daha fazlası mı var?

Yol da gidiyorsunuz.Kafanızı çevirip yanda ki küçük parka baktınız ve bir anda bu anı daha öncede yaşamış olduunuzu hissettiniz.Evet.DeJja Vu.Sizce nedir Deja Vu;Geçiş mi,rüyamı,yoksa geleceği görüş mü?

Eğer sizde kontrolün kimse olduğunu merak ediyorsanız,

OLASIZLIKSIZ tam size göre....

not:ben okurken elimden bırakamadım

Guest StarK

Olasılıksızı da okudum empatiyide...İkisi de süperdi...=)