Jump to content
asera

Yükselen Burcunu Bilmeyenler, Öğrenmek İstermisiniz?

Recommended Posts

Guest MenDakkaDukka

16 şubat 1986 istanbul 08:00 civarlarında bir pazar sabahı.

doktor: 26.10.1984 kocaeli 14:45...teşekkrler

Yükselen burcun kova, yöneticisi öz burcun akrepte yerleşmiş. Akrep burcun oldukça güçlü, sevdiğine sahip çıkan, Kolay güvenemediğin için tedbirli olmayı tercih ediyorsun. Ayakları sağlam basan ve güçlü kişiliğe sahip, analitik düşünen, inatçı birisin. Kova sana sıcak ve insancıl duygular veriyor, güven duygularına önem veriyorsun. Aklına koyduğunu illaki başarırsın yenilgiyi kolay kolay kabul edemessin. Bazen duygularını abartsan da genel olarak yapıcı, iletişimci ve dost birisin.

doktor: 26.10.1984 kocaeli 14:45...teşekkrler

Yükselen burcun kova, yöneticisi öz burcun akrepte yerleşmiş. Akrep burcun oldukça güçlü, sevdiğine sahip çıkan, Kolay güvenemediğin için tedbirli olmayı tercih ediyorsun. Ayakları sağlam basan ve güçlü kişiliğe sahip, analitik düşünen, inatçı birisin. Kova sana sıcak ve insancıl duygular veriyor, güven duygularına önem veriyorsun. Aklına koyduğunu illaki başarırsın yenilgiyi kolay kolay kabul edemessin. Bazen duygularını abartsan da genel olarak yapıcı, iletişimci ve dost birisin.

teşekkür edermm...sitelerde falan baktığmda bazen koç bazen kova çıkyordu pek anlayamamştm ben de:)

Guest fellowship

cnm özelden msj yolladım bna da bakarmısnn bi zahmet..

MenDakkaDukka : 16 şubat 1986 istanbul 08:00 civarlarında

Yükselen burcun Balık. Balık Haritanda epey güçlü, içinde Venüs ve Merkür var, kavuşum tolöransı içindeler. Bu kavuşum sana çok yüksek sezgi gücü veriyor gizli olana elinde olmadan çekiliyorsun. Muhteşem bir yaratıcı gücün var, bunu değerlendir derim. Balık yöneticisi kova burcunun son derecelerinde yerleşmiş ve güneşle kavuşmuş. İyi niyetli sevecen, konuşkan, insanlara yardım etmeyi seviyor, moral vermeyi çok iyi biliyorsun. Yüreğinde çok büyük bir sevgi enerjisi var. Kolay demoralize olmamak için her söylenene kafanı takmamalısın. Son olarak kilo alma riskin var dikkat edersen sorun olmaz.

Guest MenDakkaDukka
MenDakkaDukka : 16 şubat 1986 istanbul 08:00 civarlarında

Yükselen burcun Balık. Balık Haritanda epey güçlü, içinde Venüs ve Merkür var, kavuşum tolöransı içindeler. Bu kavuşum sana çok yüksek sezgi gücü veriyor gizli olana elinde olmadan çekiliyorsun. Muhteşem bir yaratıcı gücün var, bunu değerlendir derim. Balık yöneticisi kova burcunun son derecelerinde yerleşmiş ve güneşle kavuşmuş. İyi niyetli sevecen, konuşkan, insanlara yardım etmeyi seviyor, moral vermeyi çok iyi biliyorsun. Yüreğinde çok büyük bir sevgi enerjisi var. Kolay demoralize olmamak için her söylenene kafanı takmamalısın. Son olarak kilo alma riskin var dikkat edersen sorun olmaz.

gerçekten hayatımda ilk defa herkes kilo mu alıyorun sen diyor :)

kısmen diyemicem tamamen doğru.teşekkür ederim :)

Guest fellowship

30 mart 1989 Ankara 6:00

yorum lütfen..

doktor: teşekkür edermm...sitelerde falan baktığmda bazen koç bazen kova çıkyordu pek anlayamamştm ben de

Canım birşey değil. Bu çok profesyonelce bir yorumdur çünkü benim teyzem 25 yıllık çok mükemmel bir astrologdur ve bugünlerde bize misafir olarak geldi. Bende siz arkadaşlarıma bir güzellik yapayım dedim.

--------------------

MenDakkaDukka MenDakkaDukka : gerçekten hayatımda ilk defa herkes kilo mu alıyorun sen diyor

kısmen diyemicem tamamen doğru.teşekkür ederim

Birşey değil.

ben bir ark versem yurt dışı bulabilir misin yükselenini net olarak bulamadık da

neyse veriyorum bulursun bulursun :D

07.04.1982 saat:06.00 yer:Cidde (Sudi Arabst.)

tşk...

göremedin snrım arada ...

kendimi de vereyim 05.10.1984 İstanbul saat:16.00