Jump to content
Guest hakancem

Evinde Huzursuz Olanlar İçin Basit Bir Formül

Recommended Posts

Şu adaçayı,dejne nasıl yakılır biri tam tarif edebilirmi.

Valla ben kendi uyguladığımı söyleyeyim. Bildiğimiz şu saplarıyla birlikte kurutulmuş adaçayları varya onları

bir kaba yada teflon bir tavanın içine koyun tavayı ocağın üzerine koyun o yanmaya başlayınca duman verecek tavayı elinize alarak bütün odaları gezin.

evinde kendini sıkılmış bunalmış yada kendisine ilaç yapılmış evde kötü enerji olduğunu hissedenler yatmadan 7 defne yapragı yaksınlar değişikliği anlayacaklardır

Hz. Ömer salavatsız her ilim tutsaktır bunun için 3 salavat 3 istiğfar

Bu uygulama bir büyü değil ki kardeşim neden büyü bölümüne açılmış anlam veremedim.

• Like 1

minacım, defne yapraklarınıda aynı şekildemi yakacağız , ayrıca yakarkenmi salavat ve istiğifarı çekmeliyiz yoksa evi tütsüleyip gezdirirkenmi....birde ben adaçayını eski bir tabağa koyup kibritle yakıyordum o yanıp dumanı çıktıkça evde gezdiriyordum.....yanlışmı yapmış oldum cevaplarsanız sevinirim.....allaha emanet olun

minacım, defne yapraklarınıda aynı şekildemi yakacağız , ayrıca yakarkenmi salavat ve istiğifarı çekmeliyiz yoksa evi tütsüleyip gezdirirkenmi....birde ben adaçayını eski bir tabağa koyup kibritle yakıyordum o yanıp dumanı çıktıkça evde gezdiriyordum.....yanlışmı yapmış oldum cevaplarsanız sevinirim.....allaha emanet olun

Yok senin yaptığında yanlış değil ama kibritle yakması daha zor . Birde istiğfar ve salavatı yakmaya başlarken oku evde gezdirirkende salavatı şerife okumaya devam edersen daha güzel olur. Selametle.

Mina teşekkürler cevap için bir çesaret deneyeceğim.Ben de sanki defne yanınca atom bombası etkisi yapacakmış gibi cesaret edemiyorum:D.

Mina teşekkürler cevap için bir çesaret deneyeceğim.Ben de sanki defne yanınca atom bombası etkisi yapacakmış gibi cesaret edemiyorum:D.

Ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu. Yap inşallah kardeşim. Korkulacak birşey yok salavatı şerife okuyarak yap zaten salavatı şerifede başlı başına bir korumadır.

Bende kokusu güzel diye defne yaprağı toplamıştım. Bu bilgiyide okudum güzel oldu. 

Guest markos

defne yaprağı yakmak evet denenmiş test edilmiştir ama bir gün değil   40 gün kadar yapmak gerek yani 1 gün yakarsın 1 günlük bir rahatlık olabilir bir süre sonra rahatlama sürekliliğe baglar