Jump to content
  • 0
bebegim

Acil Yardım

Question

arkadaşlar daha cok bayanlar:) ayağınıza biraz dar gelen bir ayakkabıyı rahat giyebilmek için genişletmenın bir yolu varmı???

zamanında kardeşimin dügünü icin aldıgım ama ayagımı düğünde cok sıktığını farkettiğim cok güzel bir ayakkabım var,iki hafta sonra bir nişan var,bu ayakkabıyı cok begendigim icin giymek istiorum,,önerilerinizi bekliyorum,ne yapabilirim???

• Like 2

29 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Erkekler daha iyi bilir bence :) Ayakabı tamircisine bırakın, kalıba sokup büyütür.

• 0

sıkan ayakkabının verdiği acıyı hiçbir şey vermez galiba ayakkabının içine sirke ile ıslatılmış gazete bas yani içini parmaklarından topuk kısmına kadar bol sirke ile ıslatılmış gazeteyle doldur hiç boş yer kalmayacak şekilde bir gün dursun içinde ertesi gün gazeteleri al ayakkabıyı giy ayagına göre kolayca şekil alacaktır :)

• Like 1

• 0

sana suan en guzel cozum biraz garip gele bilir ama denenmis 

simdi aliyorsun ayakkabilarini bir posete sarip buzdolabina bir kac saatligine koyuyorsun ve genisleniyor :)

• 0

bende ayağımı sıkan ayakkabımı ayakkabıcıya vererek kalıba sokturmuştum açıldı etrafında ayakkabıcı yoksa poşete koyup dondurucuda 1 gün bekletilmesi tavsiye ediliyor ben denemedim.

sunrise de yazmış:)

• 0
bende ayağımı sıkan ayakkabımı ayakkabıcıya vererek kalıba sokturmuştum açıldı etrafında ayakkabıcı yoksa poşete koyup dondurucuda 1 gün bekletilmesi tavsiye ediliyor ben denemedim.

ben kendim sahsen denemedim ama okul arkadasim denemisdi gercekdede etkisini gordu :)

• 0

uzmanlık alanıma girer bana ver kuzu gibi yapayım :) ...

şaka bir yana ...

canım benim ayakkabı numaram 36 , 37 arası ...aslında boyuma böre ayaklarım oldukça küçük 37 alınca açılıp bollanıyor, 36 alıncada ayağımı sıkıp vuruyor .....ben 36 alıyorum büyükçe bir bezi iyice ıslatıp ayakkabının içine iyice tepiyorum ...öyle kurumaya bırakıyorum kaloriferin varsa peteklerin üstüne koy ...sonra bak bakalım açılmışmı , açılmamışsa tekrar tekrar yaparsın ..

küçük ayakkabılarda ayakları güzel gösteriyor ,bildiğimiz düz postalıma bile arkadaşlarım bayılıyor ...

• 0
Erkekler daha iyi bilir bence :) Ayakabı tamircisine bırakın, kalıba sokup büyütür.

ege ben tr de degilim,burda varmı bilmiorum ayakkabı tamircisi,bir bakayım,tesekkürler

sıkan ayakkabının verdiği acıyı hiçbir şey vermez galiba ayakkabının içine sirke ile ıslatılmış gazete bas yani içini parmaklarından topuk kısmına kadar bol sirke ile ıslatılmış gazeteyle doldur hiç boş yer kalmayacak şekilde bir gün dursun içinde ertesi gün gazeteleri al ayakkabıyı giy ayagına göre kolayca şekil alacaktır :)

bunu bir deneyım tesekkürler:) ayakkabı kokarmıki?

sana suan en guzel cozum biraz garip gele bilir ama denenmis

simdi aliyorsun ayakkabilarini bir posete sarip buzdolabina bir kac saatligine koyuyorsun ve genisleniyor :)

canım onu denedim,hatta icine bir plastık poşet koyup su doldurdum ve buzluga koydum,olmadı ama,banamısın demedi:)

• 0
ege ben tr de degilim,burda varmı bilmiorum ayakkabı tamircisi,bir bakayım,tesekkürler

bunu bir deneyım tesekkürler:) ayakkabı kokarmıki?

canım onu denedim,hatta icine bir plastık poşet koyup su doldurdum ve buzluga koydum,olmadı ama,banamısın demedi:)

benim dedigim cozum olmadiysa o ayakkabidan bir sey olmaz :) sen en iyi ya oyle giy ya da ihtiyaci olan birine ver :)

• 0

dügün senesi babam ayakkabıcıya vermişti kalıbını acmak icin aslında,oda olmadı,hıc acılmadı:(

benim dedigim cozum olmadiysa o ayakkabidan bir sey olmaz :) sen en iyi ya oyle giy ya da ihtiyaci olan birine ver :)

sirkeyi deneyım olmazsa öyle yapıcam