Jump to content
Guest

Yasin'i Şerif İle Hacet

Recommended Posts

Guest

arkadaşlar pazar günü başlayorsunuz ilk bölümü yani pazar günü olan kısmı 7 defa okuyorsunuz ptesi salı çarşamba perşembe cuma ve c.tesi bölümlerinide 1 defa okuyorsunu

pazartesi olunca ilk bölümü 1 defa okuyorsunuz 2. bölümü yani pazar tesi olan kısmı 7 defa okuyorsunuz sonra salı çarşamba perşembe cuma ve c.tesi bölümlerinide 1 defa okuyorsunu yani hergün tamamını okumuş oluyorsunuz sadece günlere ayrılan kısımları 7 defa gününde okuyorsunuz

Guest missbeliz

tamam şimdi anladım teşekkürler.albino.

Guest
tamam şimdi anladım teşekkürler.albino.

,inş. hayırlı olur kardeş

Guest fatma didar

albino sen denedin mi?

dileğin bu şekilde gerçekleşti mi?

bir de dileğimizi başında mı sonunda mı dileyeceğiz?

Guest
albino sen denedin mi?

dileğin bu şekilde gerçekleşti mi?

bir de dileğimizi başında mı sonunda mı dileyeceğiz?

ben denemedim kardeşim her yazdığım duayı denemiyorum ancak deneyen kardeşlerim var.

dileğini her okumaya başlamadan yaparsın bitincede yapmanda yara var

Guest fatma didar

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümme ya mücerrinnili veya müsahhırel fili ve falıkal bahrınnebiyyi israfile. Allahümme es elüke ente yessirli ma üridü ya hayre nasırı ve hayrün muin bi hakkı elhamdulillahi rabbil alemiyne. Eiyni ala külli emri bi kudretike ya rahmanü veya rahimü. Ve bş hürmet sureyi Yasin. Vebi hürmeti seyyidil mürselin habibi rabbil alemiyne. Muhammedin Sallallahü aleyhi ve selemle ve bi hakkı.

albino kardeş burada yazım yanlışlığı var sanki.tekrar özenli bir şekilde dikkatlice yazabilir misin."selemle ve bş kısımları " bilmeyenler olabilir yanlış okumalar olmasın.

Guest
Bismillahirrahmanirrahim

Allahümme ya mücerrinnili veya müsahhırel fili ve falıkal bahrınnebiyyi israfile. Allahümme es elüke ente yessirli ma üridü ya hayre nasırı ve hayrün muin bi hakkı elhamdulillahi rabbil alemiyne. Eiyni ala külli emri bi kudretike ya rahmanü veya rahimü. Ve bş hürmet sureyi Yasin. Vebi hürmeti seyyidil mürselin habibi rabbil alemiyne. Muhammedin Sallallahü aleyhi ve selemle ve bi hakkı.

albino kardeş burada yazım yanlışlığı var sanki.tekrar özenli bir şekilde dikkatlice yazabilir misin."selemle ve bş kısımları " bilmeyenler olabilir yanlış okumalar olmasın.

Allah razı olsun sevgili kardeşim yazarken harflerin yerini yanlış yazmışım uyardığın için teşekkür selleme olacaktı yanlız diğer yerleri kontrol ettim hatalı neresi malüm bazen gözden kaçıyor tesbit ettiğini yazarsan düzeltiim Allah razı olsun tekrar

Guest fatma didar
Allah razı olsun sevgili kardeşim yazarken harflerin yerini yanlış yazmışım uyardığın için teşekkür selleme olacaktı yanlız diğer yerleri kontrol ettim hatalı neresi malüm bazen gözden kaçıyor tesbit ettiğini yazarsan düzeltiim Allah razı olsun tekrar

ve bi hürmet kısmı bi de bş yazıyor ama onu sanırım anlarlar.

rica.. ne demek maksat günah olmasın.

saygılar...

Guest
ve bi hürmet kısmı bi de bş yazıyor ama onu sanırım anlarlar.

rica.. ne demek maksat günah olmasın.

saygılar...

tekrar Allah razı olsun yazarken dikkat etmeyince oluyor böyle

Guest elisa__

Allah razı olsun albino... birşey sormak istiyorum her günün sonunda bide yasinden ayrı bir dua var onu yasinin tamamını okuduktan sonra okuyacagız galiba değil mi?