Jump to content
Sign in to follow this  
Guest crbrm

İmajinasyon İle Neler Yapılabilir?

Recommended Posts

Guest crbrm

merhabalar herkese.

benim dargın oldugum , aramızda kırgınlık olan kısıler var dıyelım. bu kişileri imajine ederek ; daha doğrusu onlarla iyi ilişkiler içinde bulundugumu ımajıne ederek bunları ortadan kaldırabılır mıyım acaba?

Sorduğunuz soruyu bizzat deneyimlemiş biri olarak yazıyorum. Ben bunu yaptım başardım, yani imajine ederek küs olduğum biriyle tekrar barışıp bir araya geldim.... Ancak bir süre sonra sonuç gene eskisi gibi oldu. Kafam çok karıştı ve bu konularla profesyonel olarak ilgilenen bir uzmana sordum. Cevabı şu idi aynen yazıyorum.

"Telepatik bağ ve imajine etmek tek başına yapıldığında sorunları çözmüyor malesef. Onu geri getirseniz bile, aslında neden kendinize böyle ilgisiz davranışları çektiğinizi anlamalı ve bu konudaki korkularınızı ya da açlıklarınızı bulmalısınız.

Buradaki eksikliğini duyduğunuz hangi duyguysa, onu bu insanın omuzlarına yüklemeden mutlu olabildiğiniz zaman ancak onu kalıcı şekilde geri alabilirsiniz.

Ama muhtemelen o geldiğinde siz çoktan başka bir frekansta olacaksınız ve artık onu istemeyeceksiniz bile..."

Bilmem yardımcı oldu mu ?

Guest crbrm

ya da sorumu soyle degıstıreyım: baskalarını degıstıremeyecegımıze gore ; ya da nıspeten daha zor olduguna gore kendımızı daha aktıf, daha sosyal, daha girişken ve daha SEVİLEN biri olarak imajine etsek mesela ????

Guest ti9s

imajinasyonla aklına gelen herşey yapılabilir sınırı yok

Guest crbrm

tesekkur ederım cevaplar için fakat nedır ısın aslı, nasıl yapılır tam olarak? ozel bı muzıkmı dınlenır o esnada? nasıl konsantre olunur?

bılıncaltı buna ne zaman ınanmaya baslar?

Guest ti9s
biraz daha acabilirmisin?

Şunada hayatında olan herşey gördüğün herşey daha önceden imajine edilmiş şeyler.Hayatında olan herşey imajinasyondan ibaret.

Guest crbrm

nasıl yanı..ben 6 yıl once su ankı hayatımı dusunemezdım kı ya da bır gun once her neyse.. genel olarak korkulanlar basa gelır, cok arzu edılen seye kavusulur tamam ona bı lafım yok ama

"Şunada hayatında olan herşey gördüğün herşey daha önceden imajine edilmiş şeyler.Hayatında olan herşey imajinasyondan ibaret."

demek de pek saglam bı temele oturtulabılecek bır ıddıa degıl dıye dusunuyorum

"

--------------------

tesekkur ederım cevaplar için fakat nedır ısın aslı, nasıl yapılır tam olarak? ozel bı muzıkmı dınlenır o esnada? nasıl konsantre olunur?

bılıncaltı buna ne zaman ınanmaya baslar?

...............