Jump to content
Sign in to follow this  
Sidre

2K ve Turtle Rock Studios Evolve’u Duyurdu

Recommended Posts

Left 4 Dead’in yaratıcılarının yeni shooter oyunu çokluoyuncu oyunlarında devrim yaratmaya geliyor; oyunla ilgili ilk bilgiler Game Informer dergisinde yayınlandı.

 

2d918e20-83a0-4873-90b4-6060c8c22ede-640x360.jpg

 

Ayrıca #4V1 hash tag’i ile Twitter’daki sohbetlere katılabilirsiniz

2K ve işbirliğine dayalı shooter klasiği Left 4 Dead’in yaratıcısı Turtle Rock Studios bugün yepyeni çokluoyuncu shooter deneyimi Evolve’u resmi olarak duyurdular. İlk olarak Game Informer dergisinin Şubat sayısının kapağında özel olarak duyurulan Evolve bu sonbaharda Microsoft oyun ve eğlence sistemi Xbox One, PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi ve Windows PC için piyasaya çıkacak.

Evolve oyuncu kontrolündeki tek bir yaratığa karşı mücadele verecek dört avcıdan oluşan takım ile işbirliği ve rekabete dayalı çokluoyuncu deneyimlerini ustaca birleştirecek. Uzak gelecekteki bir uzaylı gezegeninde geçen oyunda oyuncular avlarını adrenalin dolu 4’e 1 maçlarda haklamaya çalışacaklar. Evolve’un sunduğu benzersiz oyun deneyiminde oyuncular dört avcıdan biri olarak oynarken birinci şahıs kamerasından shooter deneyimi yaşayacak, yaratığı kontrol ederken ise üçüncü şahıs perspektifinde olacaklar. Game Informer Evolve’un duyurusunu yapmanın yanı sıra oyundaki ilk yaratık olan Goliath ve her biri kendine has sınıf ve yeteneklere sahip dört avcıdan oluşan ilk ekip hakkında da bilgiler verdi.

Evolve 2014 sonbaharında Xbox One, PlayStation 4 sistemi ve PC için piyasada olacak. Evolve henüz PEGI tarafından derecelendirilmedi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...