Jump to content
SimqEE

Zekana Güveniyorsan Gel

Recommended Posts

:D Söyledigim cevap dogrumu peki? Ona göre açıklama yapacagım ögretmenim? :)

Evet doğru cevap :DÇözümü alayım lütfen:thumbsup::D

Gelicem birazdan sen çöz:D.........

Cevap soruyu sindire sindire okumaktır :) Söylemem prensip meselesi alayım ödülü lütfen :)

Cevap soruyu sindire sindire okumaktır :) Söylemem prensip meselesi alayım ödülü lütfen :)

Bnde prensip olarak kabul edemicem sayın modum:Dille de çözüm:D

Karışık Kablolar ve Nehir

Bu da benden size zeka sorusu ;)

Siz bir mühendissiniz. Bir nehir var ve 10 kablo daha önce nehirden geçirilmiş ancak hangi kablo hangi kablonun ucu işaretlenmemiş. Haliyle kablolar kullanılamıyor. Elinizde bir multimetre(ipucu: kısa devre testi için) ve bir kayıktan başka bir şey yok. En az kaç git -gel ile kabloları belirleyebilirsiniz.

Dip Not: Multimetre ile kısa devre testi, birbiri ile bağlantılı olan kabloların iki ucunu değdirdiğiniz takdirde arada kopukluk yoksa ötecek şekilde tasarlanmıştır. Bu şekilde nerelerin bağlantılı olduğunu bilebilirsiniz.

Dip Not 2: Soruda başka teknik bilgiye gerek yoktur :derisive:

Kimsede henüz tık yok:rolleyes:

Ögretmenim şimdi gelipte yazmamışsınız soruya açıklayınız diye o yüzden açıklamak prensip meseleniz olamaz :) Sordugunuz sorunun cevabını verdim o zaman ödülümü verdin :D Mızıkçılık yapmayın eger ki yazsaydınız açıklayın diye açıklardık ama yazmamışsınız sonradan degiştirelemez :) Ödülümü istiyom ben :D

Ögretmenim şimdi gelipte yazmamışsınız soruya açıklayınız diye o yüzden açıklamak prensip meseleniz olamaz :) Sordugunuz sorunun cevabını verdim o zaman ödülümü verdin :D Mızıkçılık yapmayın eger ki yazsaydınız açıklayın diye açıklardık ama yazmamışsınız sonradan degiştirelemez :) Ödülümü istiyom ben :D

Bak minik efladım:Dbn test sorusu sormadım dimii:Dşıklar varmıı?yok:D bu demek oluyoki acıkla demeye ne hacet tabiki de acıklıyacaksın:D

Bn döverim böle öğrenciyi:devil::P:D:rofl:

Acıklamazsan kabul edemicem :hıh::hıh:

Dövemezsin :D 1. dokunulmazlıgım var :) 2. ögrenciye dayak kalktı meb de :D Bak işte ögretmen çekemiyor derler bide böyle işte bu yüzden :D Ögrenci cevabı buluyor zorla yanlışa sürüklüyor ögretmen noldu bulamicam sandın dimi :D

Banane demem prensip meselesi ben ödülümü istiyom :D Ödülü verirsen belki derim :D Para peşin iş meşin :)

Dövemezsin :D 1. dokunulmazlıgım var :) 2. ögrenciye dayak kalktı meb de :D Bak işte ögretmen çekemiyor derler bide böyle işte bu yüzden :D Ögrenci cevabı buluyor zorla yanlışa sürüklüyor ögretmen noldu bulamicam sandın dimi :D

Banane demem prensip meselesi ben ödülümü istiyom :D Ödülü verirsen belki derim :D Para peşin iş meşin :)

Çözümü bilmiyorsanız değerli zamanımı calmayiniz lütfen:p:p ben gerekli aciklamayi yaptim

Offf Kopuk sen gercekten kopukmuşsun he:D

Oturr Sıfır:rofl:

Çözümü bilmiyorsam dogru söyleyemem :D Siz kaç kere olucagını sordunuz bende söyledim hocam çözümü yazın yoktu soruda :D Sizde çok mızmız ögretmen cıktınız ama :D İlla bırakıcaksınız :D

Çözümü bilmiyorsam dogru söyleyemem :D Siz kaç kere olucagını sordunuz bende söyledim hocam çözümü yazın yoktu soruda :D Sizde çok mızmız ögretmen cıktınız ama :D İlla bırakıcaksınız :D

Baş belası öğrenci neolacak:rofl: acıklayı yap al ödülü :rofl:

Her itirazında bir sıfır daha:D

MEB e kadar giderim hakkımı yiyorsunuz soruları yeniden okuturum :D Banane haksızlık bu! Açıklama yapın yoktu soruda uyanık ögretmen illa ortalamayı düşürüceksiniz :D Ver bir sıfırda benden olsun :D Kabullenemiyorsun degil mi sen daha önce çözemedin ben çözünce :D nolcak ki :devil: