Jump to content
Sign in to follow this  
Guest VEFA

Kilo Almak İçin Birşey Yokmu?

Recommended Posts

Guest
bende vermeye calisiyorum ama gitmiyor. tam verdim diyorum iki günde hemen geri aliyorum.

arkadaslar doktora gürünün önce derim. cunku nasil hastaliktan kilo aliniyorsa ayni sekilde kilo da veriliyor. örnek guatr da bir sey olabilir.

ben doktora göründüm kaç kez. hiç bi sorun yok.

bundan yıllar evet 5 yaşında naazar değmiş, o zmaandan beri asla kilo alamadım istediğim gibi. :confused:

Guest türk_kızı

bende 2 3 kilo fazladan almak istiyr...

simdi bildiklerimi yazıyım size...

harnup pekmezi (keci boynuzu pekmezi )

bal ve cörek otunu karıstırıp ac karna yiyorsunuz..bunlar işteh acıcı ve kilo almanıza yardım ediyrmus

Guest sedefli

ya ben de istiyom:( 50 kiloyum dünyayı yiyorum tık yok:(

Guest
ya ben de istiyom:( 50 kiloyum dünyayı yiyorum tık yok:(

boyun kaç peki

ben doktora göründüm kaç kez. hiç bi sorun yok.

bundan yıllar evet 5 yaşında naazar değmiş, o zmaandan beri asla kilo alamadım istediğim gibi. :confused:

hiii anladim. albino nun nazar abdesti adli bir konusu vardi bi göz at istersen.

Guest
hiii anladim. albino nun nazar abdesti adli bir konusu vardi bi göz at istersen.

bu arada ben hoca da çok gezdim. kilo almam için babam beni bio enerji'ye bile götürdü :D :D

bu arada ben hoca da çok gezdim. kilo almam için babam beni bio enerji'ye bile götürdü :D :D

esim de kücükken cok zayifmis annesi babasi zorla yemek yedirirmis. ama simdi masallahi var :P

Guest
esim de kücükken cok zayifmis annesi babasi zorla yemek yedirirmis. ama simdi masallahi var :P

o zaman bayaga bayaga büyümeyi beklicez :)

Guest VEFA
iştah sorunum var ama yiyince de yiyiroum. sadece mutsuz oldugumda asla yemek yiyemiyorum
aynı benim gibisin mutsuz olduğumda hemen miğdemde bir bulantı hissederim ve yemek asla yiyemem.. zaten yemekle aram yok.. sorun iştahın olmaması sürekli karnımda tokluk hissi var iştah olsa yemek yesem zaten kilo alıcam ama yemediğim için de alamıyorum... :nea:

Guest
aynı benim gibisin mutsuz olduğumda hemen miğdemde bir bulantı hissederim ve yemek asla yiyemem.. zaten yemekle aram yok.. sorun iştahın olmaması sürekli karnımda tokluk hissi var iştah olsa yemek yesem zaten kilo alıcam ama yemediğim için de alamıyorum... :nea:

peki yaşın kaç, boyun kaç, kilon kaç.?

belki normalsindir de sende saplantı olmuştur..

şahsen benım en fazla 5 kilo ihtiyacım var :)