Jump to content
Sign in to follow this  
Guest VEFA

Kilo Almak İçin Birşey Yokmu?

Recommended Posts

Guest
civanperçemi işe yarıyormuş denemek lazım

o ne ki .?

Guest VEFA
peki yaşın kaç, boyun kaç, kilon kaç.?

belki normalsindir de sende saplantı olmuştur..

şahsen benım en fazla 5 kilo ihtiyacım var :)

sormasaydın iyiydi ama söyliyeyim çok kiloya ihtiyacım var boyum 1.67 kilom 40 tabi eskiden bukadar zayıf değildim yaşadığım sorunlardan bu hale geldim eskisi gibi normal halime dönmek istiyorum bunun içinde enaz 15kiloya ihtiyacım var benimkisi saplantı değil öyle olsa herkesin ayyyyy nekadar zayıfsıııın lafları olmazdı...:ermm:

Guest
sormasaydın iyiydi ama söyliyeyim çok kiloya ihtiyacım var boyum 1.67 kilom 40 tabi eskiden bukadar zayıf değildim yaşadığım sorunlardan bu hale geldim eskisi gibi normal halime dönmek istiyorum bunun içinde enaz 15kiloya ihtiyacım var benimkisi saplantı değil öyle olsa herkesin ayyyyy nekadar zayıfsıııın lafları olmazdı...:ermm:

psikolojik rahatsızlıklar cok zayıflatıyor. insan evdadıyız işte kafamıza takıyoruz. zaten o milletin o lafları iyice sinir bozuyor.. ben kimseyi takmıyoruım da bi babamın zayıfsın tarzı lafları canımı sıkıyor :)

Allah yardımcın olsun inşaAllah tez zamanda eski kilona kavuşursun kardeşim..

Guest VEFA
psikolojik rahatsızlıklar cok zayıflatıyor. insan evdadıyız işte kafamıza takıyoruz. zaten o milletin o lafları iyice sinir bozuyor.. ben kimseyi takmıyoruım da bi babamın zayıfsın tarzı lafları canımı sıkıyor :)

Allah yardımcın olsun inşaAllah tez zamanda eski kilona kavuşursun kardeşim..

benim babamda aynı gelip gidip bana laf söylüyoo her zaman herkesten aynı lafları duymaktan çok sıkıldım olmuyosa olmuyodur yapabileceğim bişey yok ALLAH vergisi neden anlamıyorlar bilmem..

Guest cemisus

hızlı yemek ye abur cubur ye mc gibi kfc gibi yerlerden ye kilo alırsın yada eczanelerde satılan bulk diye bir sey var onu kullan zararsız bebeklere veriliyor süte falan karıstırılıyor

Guest Ruya

Arkadaslar,

Bir ara ayni sorun bendede vardi.

Ben iki yontem uyguladim ve cok kisa sure icinde muthis kilo aldim.

1. Her gece uyumadan once bir bardak sut ( balli )

2. cemen otuyla yapilan bitki kapsulleri, bu kapsulleri bitki turu satilan her yerden alabilirsiniz.

cemen otuyla ilgili bilgi:

Giriş:

Çemenotu Baklagillerin bir altgurubu olan trigenellagillerden olup bu gurubu 60 bitki dahildir, fakat sadece Çemenotu: Trigonella foenum-graecum şifa maksadı ile kulanılır ve bunun haricinde başka tür kulanılmaz. Vatanı doğu Akdeniz ülkeleri olup zamanla Fas'tan Çin'e kadar yayılmış ve en son olarak Amerika'da yetiştirilmeye başlanmıştır. Eski Mısır yazıtlarından (Papürüsler) anlaşıldığına göre çemen tohumu baharat olarak MÖ:2000 yıllarından beri iştah açıcı, kuvvet ve zindelik veriçi olarak kulanılmıştır. Arapca helbah veya helbak olarak anılan bitki Türkçe'ye hulebe ve Çin'ceye Hu lu ba olarak geçmiştir. Almanlar keçiboynuzu yoncası anlamına gelen Bockshornklee diye anarlar. Türkçe boyotu diye anılması ise meyvelerinin uzunboylu olması nedeni ile bu isimle anılır.

Yetiştirilmesi: Vatanı Türkiye olan bitkinin Türkiyede yetişmemesi tabiki dağal değildir, bitki Türkiyenin hemen her yöresinde rahatlık yetşğir.

Bu Bitki Turkiyede yetistirildigene gore bulunmasi kolay olur sanirim.

kapsul seklinde bulamayan arkadaslar bana ozelden adreslerini veririlerse ben onlara burdan postayla seve seve gonderirim :)

Bu tur bitkiler/ burda ( yurtdisindayim ) cok rahatlikla temenni edilebiliyor.

Guest olcayas

kilo almak isteyenler balık yagı içsin garanti ama kokusu çok kötü ona göre ;)

ama kilo vermek için söyleyebilecegim bir tavsiyem yok :(

Guest
kilo almak isteyenler balık yagı içsin garanti ama kokusu çok kötü ona göre ;)

ama kilo vermek için söyleyebilecegim bir tavsiyem yok :(

alınan kilolar o zaman vücuda hem cok orantısız giriyor, hemde balık yağını bıraktıktan sonra kilolar geri gidiyor. tecrübeyle sabittir :D

Guest olcayas
alınan kilolar o zaman vücuda hem cok orantısız giriyor, hemde balık yağını bıraktıktan sonra kilolar geri gidiyor. tecrübeyle sabittir :D

tecrübe diyorsan dogrudur yorum yok çünkü hiç denemedim sadece söyleyenlerin yalancısıyım :D