Jump to content
elif mim

Salavat-ı Beşairul Hayrat

Recommended Posts

Malesef salavatlar hak ettigi degeri gormuyor. Bu en guzel salavatlardan bir tanesi Rabbim hepimizi okuyan ve faziletlerinden faydalanan kullarindan eylesin.

bu salavatların hepsinin bulunduğu kitap var mı arkadaşlar hangi yayınevinde nerden temin edebiliriz şuan burdaki salavatları okuyabilir miyiz kitabı alana kadar burdaki salavatlar tam mı eksik var mı RABBİM yrdımcı olan bu SALAVAT-I paylaşan herkesdden binbir kere razı olsun

bu salavatların hepsinin bulunduğu kitap var mı arkadaşlar hangi yayınevinde nerden temin edebiliriz şuan burdaki salavatları okuyabilir miyiz kitabı alana kadar burdaki salavatlar tam mı eksik var mı RABBİM yrdımcı olan bu SALAVAT-I paylaşan herkesdden binbir kere razı olsun

Var ilk sayfada yaziyor sanirim. Ben burdan okuyorum sizde okuyabilirsiniz yanlis olsa idi bilen arkadaslar uyarirdi. Bence bu salavata baslayin faydasini gorursunuz.

selam arkadaşlar bu salavatı okumaya başlıcam ama nerden temin edebiliriz SALAVATLARIN bulunduğu kitabı alana kadar burdan okuyabilir miyiz tam mı bu salavatşar eksik bişey yapmak istemem tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim RABBİM tüm dualarınızı kabul etsin

Yakamoz Latincesi doğrumu acaba.Artık verilen latince okunuşlara pek güvenemiyoruz.

yanlışlık yok,gönlünüz rahat olsun

Bu salavatı her gün okumanın çok büyük bereketleri var,her gün okumaya güç yetirebilenler için büyük bir mükafat.

yakamos merhaba bu salavatın izinli okunmasımı gerekiyor herkes okuyamazmı yani yukarda "Bu salâvat, salih ve kâmil olan insandan başkasına verilmez (herkes bu salâtı ders edinemez. Salih ve kâmil kişi olduktan sonra bu salatın ders izni ona verilir)." yazıyor . ben okumak istıyorum ama neypmam gerek bilmiyorum

selam yakamosa kardeşim RABBİM yanında olsun verdiğin tüm emekler içinde razı olsun şimdi benm anlamadığım bişey var SALAVAT-I BEŞAİRUL HAYRAT ile SALAVAT-I KÜBRA aynı salavatlar mı burdaki latince çeviriler doğru mu kardeşim yardımcı olursanız çok sevinirim

Kardeşim,bu iki salavat aynı değil,ancak her iki salavat da aynı kitapta yer aldığı için birlikte okumak usul olmuş