Jump to content
bebe

Dişmacunları Fare Zehirli Modern Köleleştirme Operasyonu -Fluoride İle..

Recommended Posts

Modern köleleştirme operasyonu: Floridli diş macunu!

 

Sodyum florid ya da fare zehiri: 19. yüzyılda yaygın deyimle ‘’şeytan zehiri Arsenikten 15 kat daha kuvvetli Floridli diş macunu yahut ağır ağır zehirlenmek

 

2Q==

 

Modern köleleştirme operasyonu: Floridli diş macunu! Temiz kıyafetli figüran diş doktorlarının TV ekranlarından şiddette tavsiye ettikleri filanca diş macununun ana bileşenlerinden biri olan florid bir zamanlar fare zehiri olarak kullanıldığını biliyormusunuz

 

‘’ Thamoo Water’’ 2000 yılında ABD uygulamasını örnek alarak İngiltere’de musluk sularına florid karıştırmak için yasa önerisini Londra’daki Parlementı’ya vermiş bulunuyor. Yasa önerisine İngiliz kamuoyunun tepkisi oldukça büyük oldu. Anti-Florid Kampanyası’nın yoğun çalışmaları sonucunda başta Boots, Sainsbury ve Safeway gibi büyük market zincirleri ‘’floridsiz diş macunları’’nı üretip raflarına yerleştirmek zorunda kaldı.

 

Floridli diş macunlarının üzerindeki büyü kalkarken kamuoyu florid denen ve iyi bir şey zannedilen kimyasal maddenin bir zehir olduğunu öğrendi. Ve çok daha ürkütücü bir bilgiyle karşılaştı. Kitlesel düşünce kontrolünde floridin kullanıldığını.

 

2Q==

 

Sodyum florid ya da fare zehiri:

 

19. yüzyılda yaygın deyimle ‘’şeytan zehiri’’ olarak bilinen sodyum florid fare zehiri olarak kullanılıyordu< bir çok endüstri kolunun atık ürünü olan ve sodyum silikoflorid ile birlikte elde edilen alüminyum üretimi endüstrisinin bir atığıdır. Depolanması oldukça güçtür. Denizlerin dibinde depolandığında milyonlarca balığın ve deniz canlısının ölümüne neden olmakta, eğer toprağa depolanırsa nehirlere ve yeraltı sularına karışmakta ve toprağı zehirlemektedir. Metali yeme özelliği de bulunduğu için sodyum floridin depolanması için üretilen konteynırlar oldukça pahalıya mal olmaktadır. 20. yüzyılın ikinci yarısında kapitalizmin bu zehirli atığın depolarına maliyetinden kurtulmak için ‘ floridli diş macunları’ masalını ortaya atmış, başta ABD olmak üzere dünya çapında bir dizi üniversitenin diş hekimliği ve halk sağlığı bölümlerinde diş sağlığı için floridin faydaları üzerine araştırmalar yönlendirmiş ve sonuçta her ülkede floridli diş macunları diş hekimleri kuruluşlarının onayını almıştır.

 

Arsenikten 15 kat daha kuvvetli

 

Anti Florid kampanyası’nın önde gelen sözcülerinden Massachusers Tıp Merkezi’nden Dr. Bush, sodyum floridin arsenikten 15 kat daha kuvvetli olduğunu belirtiyor. Dünyadaki kanser oranının en yüksek olduğu Amerika’da içme sularına florid tatbik edilen bölgelerde kanser oranının iki hatta üç kat daha fazla olduğu ve bu oranın nükleer santral bölgelerinde kansere yakalanma risk oranı nükleer santral bölgelerinde kansere yakalanma risk oranı ile eşdeğer olduğu da açıklanan bir diğer bilgi. Sodyum florid, diş macununun yanı sıra bir de içme suyu ile alındığında vücutta büyük bir tahribata neden oluyor. Damarlar, sinir sistemi, kemik yapısı ve dişlerde ağır bir tahribat gerçekleştiriyor. ABD’de uygulamanın, kısa adı EPA (Environmental Protection Agency Çevre Koruma Örgütü) olarak bilinen kurum aracılığıyla gerçekleştirildiğini ve EPA’nın içme sularında florid kullanılmasına ilişkin tavsiye raporları verdiğini de hatırlanmak istiyoruz. EPA hazırladığı bu ‘’tavsiye’’ raporlarında endüstri kollarına atıklarını değerlendirmenin ve atıklarından para kazanmanın yollarını gösteriyor. Bu atıkların başında ise sodyum florid geliyor. İçme sularına florid karıştırılması yasa maddesi böylece devreye giriyor. Amerikalıların ‘’çevre’’ koruma kurumu, sermayeyi koruma kurumu olarak faaliyet gösteriyor.

 

Florid Nazi kamplarında

 

Florid kullanımının karanlıkta bırakılmış ilişkiler ağında ise çok daha ürkütücü bilgilerle karşılaşıyoruz. Florid, semap olarak bilinen ilaç üretiminde kullanılan bir malzemeyi içeriyor. Bu ise floridin üretimiyle, sarin ve soman olarak bilinen sinir gazlarının üretimini mümkün kılıyor. Bu üretimin geliştirilmesi ise 2. Dünya savaşı sırasında Hitler Almanyası’nda Yahudileri yok etmek için Zyklon B adındaki gazı üreten Alman kimya fabrikası LG. Farben’de gerçekleştiriliyor.

 

LG: Farben, sodyum floriden sinir gazı üretim teknolojisini 1939 yılında ALCOA adlı Amerikan alüminyum şirketinden alıyor. Nazi bilim insanları floridin içme suyuna karıştırılması için ilk deneyleri gerçekleştiriyor. Bu deneylerde içme suyundaki floridin beynin belli bir bölgesini uyuşturduğunu ve bireyin direnme gücünü kırdığını tespit ediyorlar. Bu keşiften sonra florid, Nazi toplama kamplarındaki içme sularına karıştırılıyor.

 

 

alıntıdır

 

 

 

 

 

şunu da eklemeden geçemeyeceğim

 

Sirkede E223 Sulfur dioksit Denilen Zehirden Varsa Uzak durunuz

 

E223 Sulfur dioksit : Koruyucu olarak kullanılır. . Tüm sülfürlü ilaçlar zehirlidir ve kullanımı sınırlandırılmıştır (Amerika'da, FDA¹ çiğ meyve ve sebzelerde kullanımını yasaklamıştır); astım nöbetlerini azdırdığı ve böbrek fonksiyonları zayıflamış olanlarda metabolizmayı zorladığı, 'B1 vitamini'ni yok ettiği bilinmektedir; içecekler, kurutulmuş meyveler, meyve suyu, sirke ve patates ürünlerinde kullanılır.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ya birde şu vardı bulamadım.Diş macunlarının alt kısmında siyah,kırmızı ve mavi renk koyuyorlar mış. Siyah renk varsa tamamen kimyasal maddeden yapılmış demekmiş Diğerleri aklıma gelmiyor.Bulursam ekleyeyim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Senelerdir kullanmam diş macunu ve çevremdekilere de kullanmamalarını salık veririm her zaman.. Pek çok açıdan zararlı.. Macunsuz fırçalayın en iyisidir..

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fare ilaçlarının üzerinde şöyle bir uyarı yazarlar artık "insanlar üzerinde denendi".

Share this post


Link to post
Share on other sites

[ATTACH=CONFIG]45566[/ATTACH]

 

akıl kontrolu de yapılıyormus bu madde ile, eblekleşen insana herşey yaptırılır

Share this post


Link to post
Share on other sites

karbonat dişleri çiziyor aman kullanmayın diyorlar

 

halbuki diş macunları mermer ve cam tozu içeriyor diye okudum

 

-------------------------------------

 

 

doğal diş macunu tarifleri var youtube da, karbonat bitkisel gliserin,

nane ya da adaçayı yağı veya portakal limon yağı ( organik olanlar )

betonite clay, bu bir tür kilmiş, vucuttaki radyoaktiviteyi emiyormuş ağız yoluyla

detokslarda kullanılıyor

hindistancevizi yağı-organik yemek için olanlardan olacak

bakterileri mikropları öldürüyor hindistancevizi yağı.. suyla durulayınca gider, karbonat deterjan gibi bir hale getirebilir hindistancevizini.. yağ kalıcagını sanmıyorum

 

bunları alıp karıştırmak lazım macun olarak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...