Jump to content
Melâl

Cinler Hakkında Herşey

Recommended Posts

Bu konuda görüştüğüm bir kişinin bana söylediği: "hocam, bir sabah zeval vakti bir odada buhur yapılır ve orda 1500 sefer ya Allah ya Fettah ya Huddam vs. yapılırsa bir zatla görüşülüp irtibat kurulurmuş" ve adam aynısını uygulamış. Adamın söylediği, "Hocam kapının arasından ağzından salya akan siyah bir kurt köpeği gördüm ve benimle konuşmaya başladı ne istiyorsun söyle dedi. Ama benim ağzım dilim tutuldu konuşamadım ve elim ayağım uyuştu. Ve o köpeğin benim üzerime gelip bevlettiğini gördüm. Kendime geldiğimde üstüme başıma baktım ve altımı ıslattığımı gördüm." O şahıs o eve bir daha giremiyor hala psikiyatri tedavisine devam ediyor.

ALINTIDIR. BU İŞLERLE UĞRAŞAN BİRİSİNİN HATIRATINDAN

Bir kişinin cinler davetiyesi diye yazdığı bir kitaptan vefk yapıp davetiye kurmaya çalışırken, bir defne yaprağı üzerine asır süresi okunacak ve suya konulacak, sabah ezanından sonra gün ağarırken içilip karanlık bir odada iki rekat namaz kılınıp vefk üzerine ebced hesabı yaparak cin davetiyesi yapmış ve bu işleme 7 gün boyunca devam etmiş.Adamın söylediğini aynen aktarıyorum: "hocam 7. Gün başında fesi ve şalvarı olan bir adam geldi yalnız ayakları ters ve odanın içinin birden aydınlandığını gördüm bana işte geldim buyur dedi. Ben de bu işe merak ettiğim için yaptım ama adınız ne diye sordum. Bana 'sildovyenna' dedi. (isminden kafir olduğu belli) Müslümanmısın dedim, senin kadar dedi. Bana dediklerimi yaparsan seninle devamlı görüşürüz dedi. Ben de ona nedir dedim. Her gün namazını eksik kılacaksın, eşinden ayrılacaksın ve insanlara karşı söylediklerimi uygulayacaksın dedi. Ben bu Allah'a karşı yanlış olur yapamam dedim. Gelen kişi bana sen zaten 7 gün kıldığın 2 rekat namazı Allah için değil benim için kıldın o zaman Allah aklına gelmedi mi dedi ve üzerime kustu ve kaçtı gitti. Hala etkisinden kurtulamadım ve elbiselerim onun kustuğu salyayla kokuyor. Belli ki gelen kafir cin idi."Bir şey yaparken çok dikkat etmek lazım.

AYNI KİŞİNİN HATIRATINDAN ALINTI

Daha doğrusu insan bu tür şeylerden uzak durursa daha aladır.Bununla ilgili yine canlı şahidi olarak yaşadığım bir olayı size anlatayım. Bir gün Trabzon da bir medyum bir hasta üzerinden cinleri çıkaracağını söyledi. Kişi transa girdi ve hastaya bayıltın komutu verir vermez hasta bayıldı ve ortalık birden bire değişti. Hasta kasıldı ağlamaya başladı ve kadın ağzından erkeksi bir ses çıkarmaya başladı. Olayı canlı seyrettim ve o ses ona hey kişi sen beni ve 2 arkadaşımı aldın ve yaktın ama senin karın hamile, şimdi benim padişahım gidip senin karının karnındaki çocuğu boğdu haberin yok dedi ve gülerek kaçtığını gördüm. Hemen evine telefon etti ve karısının bayıldığını ve hastaneye kaldırdıklarını 4 aylık çocuğunun düştüğünü öğrendik. Evet söze başladığım gibi çok dikkatli ve bilmediğimiz işlerle uğraşmamamız lazım. Şimdi dersiniz , ya hocam bunların faydalı olanı yokmu?... Var var ama dediğim gibi Allah yardımcı olacak, birde niyetler halis olacak yani cinlerle görüşmenin her yönden hem iyiliği hem tehlikesi var.

çok ilginç bende sayısını bilmedlğlm kadar cin hatta şeytan larla büyü yoluyla musallata uğrayıp gayet sağlıklı peşpeşe doğum yaptım üstellk hiç bir korumam yoktu o zaman bu kasıl,aları vs leri hamilellkten vs billyordu doktor çocuklar gayet sağlıklı doğdu hatta biri dörtbucuk kilo idi doğuramadım maşallah sezaryan oldum ama ben çok çektim hemde çok ama şlmdi inşallah onlar çekiyor rabbim benimle zaten o bana yeter:)

Hayirdir yaaa herkesi cinlermiii basti nere girsemmm ayni konu :)))) Kolay gelsin fazla takmayin kafaya Allah korusun ..

Demek ki islamdaki her yasakta bir hikmet var

Kişi, eğer adet halinde olan hanımı ile cinsi temasta bulunursa şeytan ondan önce davranır. Kadın ondan hamile kalır ve doğan çocuk da muhannes olur. Muhannesler, cinlerin çocuklarıdır.

Allah muhafaza..

Bu konuda görüştüğüm bir kişinin bana söylediği: "hocam, bir sabah zeval vakti bir odada buhur yapılır ve orda 1500 sefer ya Allah ya Fettah ya Huddam vs. yapılırsa bir zatla görüşülüp irtibat kurulurmuş" ve adam aynısını uygulamış. Adamın söylediği, "Hocam kapının arasından ağzından salya akan siyah bir kurt köpeği gördüm ve benimle konuşmaya başladı ne istiyorsun söyle dedi. Ama benim ağzım dilim tutuldu konuşamadım ve elim ayağım uyuştu. Ve o köpeğin benim üzerime gelip bevlettiğini gördüm. Kendime geldiğimde üstüme başıma baktım ve altımı ıslattığımı gördüm." O şahıs o eve bir daha giremiyor hala psikiyatri tedavisine devam ediyor.

ALINTIDIR. BU İŞLERLE UĞRAŞAN BİRİSİNİN HATIRATINDAN

Bir kişinin cinler davetiyesi diye yazdığı bir kitaptan vefk yapıp davetiye kurmaya çalışırken, bir defne yaprağı üzerine asır süresi okunacak ve suya konulacak, sabah ezanından sonra gün ağarırken içilip karanlık bir odada iki rekat namaz kılınıp vefk üzerine ebced hesabı yaparak cin davetiyesi yapmış ve bu işleme 7 gün boyunca devam etmiş.Adamın söylediğini aynen aktarıyorum: "hocam 7. Gün başında fesi ve şalvarı olan bir adam geldi yalnız ayakları ters ve odanın içinin birden aydınlandığını gördüm bana işte geldim buyur dedi. Ben de bu işe merak ettiğim için yaptım ama adınız ne diye sordum. Bana 'sildovyenna' dedi. (isminden kafir olduğu belli) Müslümanmısın dedim, senin kadar dedi. Bana dediklerimi yaparsan seninle devamlı görüşürüz dedi. Ben de ona nedir dedim. Her gün namazını eksik kılacaksın, eşinden ayrılacaksın ve insanlara karşı söylediklerimi uygulayacaksın dedi. Ben bu Allah'a karşı yanlış olur yapamam dedim. Gelen kişi bana sen zaten 7 gün kıldığın 2 rekat namazı Allah için değil benim için kıldın o zaman Allah aklına gelmedi mi dedi ve üzerime kustu ve kaçtı gitti. Hala etkisinden kurtulamadım ve elbiselerim onun kustuğu salyayla kokuyor. Belli ki gelen kafir cin idi."Bir şey yaparken çok dikkat etmek lazım.

allah muhafaza, siteden bir arkadaş anlatmıştı, evlerden ırak

evlenmesi için büyü yapmışlar, yiyecege yedirip, aptallaşmış teklifi kabul etmiş ve evlenmiş

sonra varlıkların tecavuzune uğramaya başlamış, normal insan bir cocugu varken

bir de o varlıkten hamile kalmıs, ama bu hamilelik süreci bilinmiyor diyor

çok hafif bir şişlik oluyormus adet kanı normal gebe olmayan bir kadınınkı gibi devam edermiş

insan bebeği değil bu dikkat, baska enerji ve boyuttan bir babası var

normal gebelik belirtisi olmazmış

sonra birgün doğum olacagı zaman kendini başka bir yerde buluvermiş, başında o varlıklar

bebek dogunca hemen öbür aleme çekerlermiş, teni grimsi oluyor dedi siyah beyaz foto gibiymiş

biraz daha ufak ve çirkinceymiş bebek

istersem görebiliyorum ama benimle yaşamıyor o alemde onlarla yaşıyor dedi

bu bebekler karışım oldugundan daha güçlü oluyormus 2 değişik türün özelliğini taşıdıklarından

isterlerse bu alemde gezer isterse diğer aleme geçerlermiş

bu şekilde 2 kişi ile tanıştım aynen gebelik yaşamış ve dogum yapmıslardı başlarına gelmeyen kalmamıstı

allah tum insanları korusun amin