Jump to content
dilan1977

Büyücülerin Gercek Son Noktasi Eyvah Eyvah

Recommended Posts

[TABLE]

[TR]

[TD]Buyu ile ilgilenenlerin acı sonu

Bundan yıllar önce tanıştığım bir büyücü kadının şeytanla yaptığı anlaşmayı ve sonuçlarını paylaşmak istedim.Görüyorum ki forumda bir çok şeytanla anlaşma konuları var, ve sonucunu bilmeden körü körüne bu uygulamaları yapmaya hazır umutsuz insanlar .. Sonuçları çok çetin.. eksileri , artıları bir görün yine yapmaya kararlıysanız hayat sizin ..

Yıllar öncesi , teyzemden telefon geldi beni bir arkadaşıyla tanıştıracağını söyledi ayrıntısını geldiğimde anlatacağını söyledi . Onlara gittiğimde anlatmaya başladı, Çok iyi fal bakan bir arkadaşıymış.. beni ona götürecek falımıza bakacaktı. Dediğine göre kitap gibi okurmuş .. geçmişide geleceğide.. düşündüğüm şey değildir umarım dedim içimden ve gittik kapıyı tam çalacakken kadın kapıyı çalmadan açtı.. o an düşündüğüm şeyin gerçek olabileceği aklıma geldi.. girdik içeriye 50-55 yaşlarında orta yaşlarında bir kadın. Gayet bakımlı öyle yaşlı bir büyücü tipi yok. Gözüme çok şirin göründü, oturuyoruz içeride teyzem bayana sabiha bak bu yiğenim merak ettiği konular var hayatıyla ilgili onun ve benim falıma bakman için getirdim :) oda böyle şeylere meraklı iyi anlaşacağınıza eminim gibisinden şeyler söylüyordu teyzem . Sabiha teyzeye bakarken öyle şeyler hissediyordum ki mutlaka ve mutlaka varlık etkisindeydi... bunu nasıl anladım . Benimde o zamanlar bir varlığım vardı ayrıntısına girmeyeceğim bunun haberini aldım. Ama çok şirindi ona hayır diyebilmek çok güçdü uzat bakalım elini dedi içeriye bir kova su getirdi.Ve elimi uzatmamı istedi tekrar baş parmağımı suya sokmamı söyledi dokundurdum suya ve gözleri kapalıydı.. çok hızlı bir biçimde bana geçmişimi okudu yaşadığım acı şeyleri anlattı evet birebir doğruydu.. bu beni hiç şaşırtmamıştı.. nasıl yaptığını ve nasıl bir çukurun içinde olduğunu bilerek ona acıyordum diyebilirim.. ama çok şirindi... onu kırmakta istemedim. Şaşırmış gibi yapıyordum .. gelecekle ilgili söyledikleride oldu . Sonra o gün oradan ayrıldık bizim böyle arada gelip gitmelerimiz oldu sabiha teyzeyle kaynaşmıştık onu kendime yakın görüyordum ama içinde bulunduğu batağı gözünü perdeleyen o sahte dünyayı biliyordum ve kurtarmak istiyordum sanki onu oradan.. Onada kullandığı veya kullanıldığı varlık tarafından 2. ziyaretimizde bana söyledi seninde emrinde bir varlığın var seni gidi seni... bide şaşırmışçasına anlattıklarımı dinliyordun sende bendensin söylesene balım dedi . Ben pek konuşmak istemiyordum bu konuda ama konuyu açmıştı.. biraz fikir alışverişinde bulunduktan sonra ona emrinde olduğu sandığı varlığın onu kullandığını benim varlığımın bunu bana söylediğini ve hislerimde yanılmayacağımı biran önce ondan kurtulması gerektiğini söylesemde bana söylediği şuydu ; merak etme o benim emrimde varlığın yanılıyor.. oldu. Onun emrinde sandığı varlık şerli bir varlıktı hadim diyin hüdam diyin... ne derseniz diyin ama sonunu hiçde iyi görmüyordum . Dediğim gibi baya kaynaştık arada gidip gelir oldum.Ve aradan 1 kaç yıl geçtikten sonra sabiha teyzenin durumu iyiye gitmeye başlamıştı maddi anlamda.. öyle parayla fal bakan uygulama yapan tiplerdende değil ... sadece öyle eş dostlara bakıyor yani bundan bir kazancı yoktu.. ee aileden kalan bir maddi birşeyde yoktu ve oturduğu ev kiraydı ? orta yaşlı bir kadın bu parayı nasıl kazanabilirdi ayrıca evden pek çıkmazdı ? Bu sorulara anlam erdiremedim ve akşam bir davette bulunarak varlığa danışdım..Tek birşey söyledi bana satmış... neyi dedim ? ruhunu ! ruhunumu ? evet anlaşma yapmış.. ! ne için ? ne verilecek karşılığında çok zengin olacak .. dedi ve o gün daveti kapattıktan sonra. Sabiha teyzeye olan acımalı duygularım daha da artmıştı yine gidip geliyordum ve hergün yeni birşeyler alıyordu ehliyeti yok araba aldı ? nasıl kullanacaksın sabiha teyze ? şöfor tutarım balım ne olacak diyordu 1 ay 1 hafta derken günler günleri kovaladı o eski evlerinden taşınmıştı... lüxs bir rezidans gibi biryere taşınmış ama bağlarımızı hiç koparmıyorduk . Dedim sabiha teyze sorması ayıp ama nereden geliyor bu değirmenin suyu ? mirasmı kaldı nedir :) dostane sordum . Biraz öyle biraz böyle diyip kemküm etti .. söylemek istemiyordu anladım .. ama onu mahçupta etmek istemiyordum anlaşma yaptığını biliyordum.. gel zaman git zaman artık o kadar zengindiki evde çalışan hizmetliler.. bir kaçtane arabası müstakil eve çıkması.. hep birbirini kovaladı.. 1-2 yıl içinde gerçekleşiyordu bunlar.. çevresindeki insanlarda anlam erdiremediler.. olayın tek bilincindeki kişi bendim ve hissettiğim o karanlık sona doğru yol alıyordu . Varlıklar anlaşma yapar kadere çok büyük etki edecek şeylerde senden istediğin şeyi 1 verir 1000 alır ! bunu biliyordum ve acıyordum sadece acıyordum ! ne zaman kesilecekti cezası huzursuz bekleyişim bir telefonla bölündü... arayan teyzemdi.. Duydunmu dedi neyi dedim sesi titreyerek geliyordu.. sabiha teyzen .. ne olmuş ? felç geçirmiş konuşamıyor yiyemiyor şu hastanede gel bir ziyaretine .. gittim onu o an öyle görünce .. kendimede pay çıkarmıştım .. kendimi suçladım ! uyarmalıydım .. ama anlaşmayıda yapmıştı kendimi teskin etmeye çalışıyorum bir yandan vicdanım rahatsız .. elini tuttum sabiha teyzenin sadece gözlerini kıpıdata biliyordu. Tek bir noktaya bakıyordu.. sanki birine bakarmışcasına.. korku dolu ne yaptım ben dercesine bakışları.. gözlerinden damla damla yaş akıyordu arada.. teyze dedim biliyordum anlaşma yaptığını değermiydi ? ben seni kırmak istemedim incitmek istemedim uyarmaya çalıştım ama olmadı beni affet tanrıda seni affetsin ! gözleri yine doldu .. anlamıştı ama çok geçti... o gün akşama kadar yanında durdum .. iyi kötü günlerimiz olmuştu dostumdu bırakamazdım.. o günün akşamı sabaha karşı.. çocuklarıda geliyor arada .. ben yanından ayrılmıyorum elini tutuyorum. Uyukluyordum birden biri sanki ismi söyledi uykumdan uyandım baktım sabiha teyzenin gözlerinde korku... endişe .. bilinmezlik .. ve sanki biri onu kovalıyormuşcasına bir hal içindeydi.. bu süre 5 dakika oldu sonra hemşireler ex oldu dediler ... Üzülmek , Sucluluk onu uyarmamanın verdiği pişmanlık kendimi toplamam yıllarımı alsada hayat devam ediyordu ama ben bu tür şeylerle uğraşmayı bırakmadım sadece dahada kuvvetlendim ne yaptığımı bilmeden ahmakça adımlara kalkışmadım.. Ama sabiha teyze örneği hep aklımın bir köşesinde durdu.. Ve şuna kanaat getirdim büyü ve büyücülük ile uğraşanların sonu hiçte iyi olmuyor ölümleri bile bir garip azap içinde oluyordu.. Doğanın kanunu bu olsa gerek 1 alıyor 3 götürüyor..

Alıntıdır.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Yaptığım işten dolayı devlete vergi ödüyorum-yaptigim-isten-dolayi-develete-vergi-oduyorum--3981427.Jpeg

Mahkemeye vergi levhasının fotokopisini de sunan tutuksuz sanık Hasar'ın dolandırıcılık yaptığına dair yeterli kanıt bulunmadığı gerekçesiyle beraatına karar verildi.

İstanbul 'da oturan Gülfem Ö., 24 Temmuz 2012 tarihinde medyum hizmeti veren internet sitesinde telefon numarasını paylaşan Leman Hasar'a ulaşıp, yıldız falına baktırmak istediğini söyledi. Adana 'da oturan Leman Hasar da, 80 TL karşılığında fal bakabileceğini bildirdi. Banka hesabına gönderilen 80 lirayı alan Hasar, aynı gün Gülfem Ö.'yü arayarak, falına baktığını, üzerinde büyü olduğunu ve erkek arkadaşının başkasıyla evleneceğini anlattı. Söylenenler çıkmayınca Gülfem Ö., çeşitli bahaneler sunan falcının yeni fal ve büyü için hesabına aralıklarla toplam 2 bin lira daha yatırdı. Gülfem Ö., falcının para istemesine devam etmesi üzerine dolandırıldığını iddia ederek şikayetçi oldu.

SUÇLAMAYI KABUL ETMEDİ

Hakkında 'Dini inanç ve duygularının istismarı suretiyle dolandırıcılık' suçundan 2- 7 yıl hapis cezası istemiyle dava açılan tutuksuz sanık Leman Hasar, yaptığı işin yasal olduğunu öne sürdü. 9'uncu Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan Hasar, kendisine ait medyum sitesi bulunduğunu belirterek şöyle dedi:

"Yaptığım iş tamamen yasaldır. Bununla ilgili vergi levham da var. Bu kişi internetteki sitemden telefonumu bulup beni aradı. Ben de kendisine falına bakacağımı ve karşılığında da belirli bir ücret alacağımı söyledim, kabul etti. Bana sorunlarını anlattı. Ben de kendisine yardımcı olmaya çalıştım. Ben kimseyi dolandırmadım. Kendi istediği doğrultusunda ve yasal olarak almış olduğum hak üzerine falına baktım. Ben aldığım ücret karşılığında fişimi kesip, vergimi ödüyorum" dedi.

'RAHATSIZ ETMEYE BAŞLADI'

Müştekinin son günlerde kendisini rahatsız ettiğini ileri süren sanık Hasar, "Daha sonra alkol alıp geceleri rahatsız etmeye başladı. Ben de artık rahatsız etmemesini söyledim. Bu kez şikayetçi olacağını söyledi. Ben de sen bilirsin dedim" diye konuştu. Mahkeme heyeti, Leman Has 1115 gün önce

Yaptığım işten dolayı devlete vergi ödüyorum-yaptigim-isten-dolayi-develete-vergi-oduyorum--3981427.Jpeg

Mahkemeye vergi levhasının fotokopisini de sunan tutuksuz sanık Hasar'ın dolandırıcılık yaptığına dair yeterli kanıt bulunmadığı gerekçesiyle beraatına karar verildi.

İstanbul 'da oturan Gülfem Ö., 24 Temmuz 2012 tarihinde medyum hizmeti veren internet sitesinde telefon numarasını paylaşan Leman Hasar'a ulaşıp, yıldız falına baktırmak istediğini söyledi. Adana 'da oturan Leman Hasar da, 80 TL karşılığında fal bakabileceğini bildirdi. Banka hesabına gönderilen 80 lirayı alan Hasar, aynı gün Gülfem Ö.'yü arayarak, falına baktığını, üzerinde büyü olduğunu ve erkek arkadaşının başkasıyla evleneceğini anlattı. Söylenenler çıkmayınca Gülfem Ö., çeşitli bahaneler sunan falcının yeni fal ve büyü için hesabına aralıklarla toplam 2 bin lira daha yatırdı. Gülfem Ö., falcının para istemesine devam etmesi üzerine dolandırıldığını iddia ederek şikayetçi oldu.

SUÇLAMAYI KABUL ETMEDİ

Hakkında 'Dini inanç ve duygularının istismarı suretiyle dolandırıcılık' suçundan 2- 7 yıl hapis cezası istemiyle dava açılan tutuksuz sanık Leman Hasar, yaptığı işin yasal olduğunu öne sürdü. 9'uncu Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan Hasar, kendisine ait medyum sitesi bulunduğunu belirterek şöyle dedi:

"Yaptığım iş tamamen yasaldır. Bununla ilgili vergi levham da var. Bu kişi internetteki sitemden telefonumu bulup beni aradı. Ben de kendisine falına bakacağımı ve karşılığında da belirli bir ücret alacağımı söyledim, kabul etti. Bana sorunlarını anlattı. Ben de kendisine yardımcı olmaya çalıştım. Ben kimseyi dolandırmadım. Kendi istediği doğrultusunda ve yasal olarak almış olduğum hak üzerine falına baktım. Ben aldığım ücret karşılığında fişimi kesip, vergimi ödüyorum" dedi.

'RAHATSIZ ETMEYE BAŞLADI'

Müştekinin son günlerde kendisini rahatsız ettiğini ileri süren sanık Hasar, "Daha sonra alkol alıp geceleri rahatsız etmeye başladı. Ben de artık rahatsız etmemesini söyledim. Bu kez şikayetçi olacağını söyledi. Ben de sen bilirsin dedim" diye konuştu.

sabiha teyze bazılarına göre çok daha masum kalıyor bu hikaye ve olayda..

bu ibretlik bir hikaye fakat ibret alabilecek kaç büyücü var ?

başlarına yaptıkları pis işten dolayı gelenleri gördükleri halde hala o rezil işlere devam eden,yuva yıkan,musallat yollayan,en kötüsü hacca gittim diyerek reklam yaparak hala bu rezilliğe devam edenler asla uslanmayacak .

ben onları görünce Allah affetsin hacca gitme isteği içinden gidiyor bir anda..

bunlar diyorum bu mübaek topraklara geliyor Allahın evine geliyor bu nasıl iş?

yaradan buna nasıl izin veriyor?

sonra düşünüyorum..

putperest araplarda ebu cehilde kabeyi ziyaret ediyordu fakat islamdan önce..

zaman öyle bir zaman ki kelimelerle anlatılamıyor..

teyze dediğiniz lnsan tam lbretlikte genç kız davetlere hala nlye devam edlyor anlamadım sanki iyi lmajı gibl olmuş davet yapmak !

bu olayı anlatan kişi zaten pek dindar değil anladığım kadarıyla..

fakat ölçülü ve durumun farkında biri olduğunu anlatmaya çalışmış..

Ben Verilen o zor kazanilan rizka aciyorumm o yüzden Böyle sitede oyalanmalari daha iyi hic olmassa dua okuyorlar okuyoruz Rabbime yakin oluyoruz oluyorlar iyi yonde yapilan Duada gunah deyildir yuvasini kurtarmak Icin nefesini medyumcularda iste Bu gibi teyzelerde ariyorlar dermanlarini dermanimizi onlar napiyor goruyoruz iste hic birseyi kotuye kullanmiycaksinn Bu Devirde allahin ismini sana oyretiyim zikir et Kocan gelsin karsiliginida para all hangi ayetde bu yaziyor ???? Haca gidenleri goruyorumm benden daha cok oturup Tv basinda Kim nerde Kim kimle cikmis ona bakiyorlar sonrada camiyi kirletiyorlar umreye gidiyorlar kapali Gelince mayoluuu oluyorlar Yine Ben hiccccccccccccc birsey anlamadim kapalida deyilim ama nefsime imanima elimden geldiyince Sahip cikiyorum nefsimede yeniliyorsamki rabbim benide bunlarida Islah Etsin

Tum yakinlarimin tanidigi birine bi sure once gitmistim. Diyeceksiniz ki dua okusaydin vs

kimsenin saglik icin o kadar dua okudugunu sanmiyorum. Neyse doktoru vs halledip birde yakinlarin kizim bi hoca(!)ya gorun demeleri üzerine gittim

neyse efenim hesabini vs yapti bisiler soyledi sonra iyi olmam icin bi dua yazdı ve su koyup şu kadar gun ic dedi

yalniz yazdigi duayi daha dogrusu ayeti surekli uykumdan ojurken uyanip duruyordum. Adam yazarken bunu ifade ettim ve dedigi şuydu iyiiii hem ojursun hem uyanirsin hemde belki aklin başına gelir

adam para fln da almio zorla biz veriyoruz

eve geldim suya koyup bi kac gun ictim

ezan okunduğunda memnuniyetle namaz kilmayi isteyen ben ezani duyunca bi farkli oluyordum

kendimi taniyamaz hale geldim

neyseki onun dedigi gun kadar o ne oldugunu bilmedigim ayet dua(!) karisimi olan seyi içmeyi tamamlamadan biraktim

tekrar zorda olsa namazima devam ettim sukur iyiyim

Fakat simdi her firsatta o adami Allaha havale ediyorum

• Like 1

hep diyorum şu şeytaniracim filmini izleyin diye :)

kim yapmışsa Allah ondan razı olsun..

kul ile Allah arasında perde yoktur..

biz zorda kaldığımızda ona sığınacağımız yerde çareleri başka yerlerde ararsak her türlü musaibete maruz kalabiliyoruz maalesef..

bu tür kişiler artık toplumunda kendini bozmasıyla hastalık gibi yayyıldı ve yerleşti..

partilerin,milletvekillerinin bile durmadan gittikleri kimseler oldularr.

• Like 1

Harika yapmislar ispanak bugun birsey Ararken Denk geldim hättaa gizli ilim hazinesi kitabinin uzerine yapmislar Filmde hazine pesindeler ingiliz filmi Buraya nasil eklendini bilmiyorummm Ki ekleyim

biz aynı filmden bahsetmiyoruz :)

sen filmin orijinal adını yaz ben benim filmin afişini ekleyeyim olur mu ? :)

ingiliz filmi değil benim ki .

bildiğin yüzde yüz yerli :)

%C5%9Eeytan-%C4%B1%20Racim.jpg

racim3.jpg

Seytan-i-Racim.jpg%26q%3D90%26w%3D640%26zc%3D1:)

Harikasinnnn evettt tsk :)) ayni sayilir oda buyu uzerine bunlarrr tammmm harflilerrr eyvah eyvahhhh dualara basliycaktimmmm Simdi korku sardir yaaa :(((