Jump to content
ara

Ağlamam Geçmedi...

Recommended Posts

olmuyo dönmüyo bana.. onu kadar sevdiğimide biliyo... neden bu acıyı çektiriyo.. 15 gün oldu ..:(

--------------------

bunalım bunalım bunalım her gün ağlamak işim gücüm bu oldu.. ruhtan farkım yok...:(

• Like 2

:confused: 15gunmu aylarca sonra dönen oluyor okadar kisa bir sureden bahsediyorsuki.. bekle bakalim ama beklerken hayatindan birseyleri erteleme sen kendi hayatini yasa emin ol bu onada yansicakdir aglamak gideni getirmes kendi ayaklarinin uzerinde dur ve onsuzda olabilecegini göster gucsuz bi bayani hic bir erkek hayatina dahil etmek istemes..

Guest eylül84

eminim şu anda da zor durumdasınızdır ama sitede 1 yıldır gözyaşı dinmeyen arkadaşlarımız da var...Allah yar ve yardımcınız olsun..hakkınızda hayırlısı..

:(canım sana çok üzüldüm RABBİM tez zamanda kavuştursun sizi , genede dinç ol yıkılıp pes etme sabırla duayla RABBİME yalvarmayla dimdik ayakta dur, bak canım benımkı 6 ay olacak nerdeyse bende ilk zamanlar senin gibiydim çok kötüydüm tam 4 ay sürdü halada sürüyor ama o ilk günkü hırs ihtiras kalmadı artık ona olan sevgim hergeçen gün azalmaya başladı hatta nefrete dönüşmeye başladı genede RABBİME dua edıyorum tekrar eski günlerdeki gibi bırbırımıze kavuşmak için, ama inan olmayınca olmuyor ağlamakta çözüm değil bak ben hergün deliler gibi ağladımda ne oldu olan mideme oldu midem rahatsızlandı en ufak bır ağlamada kusuyorum ve emınım ben bukadar acı çekerken o zevk sefa sürüyordur biraz geç anladım bunu ama olsun zararın neresınde dönersem kardır senın içinde aynı şeyler geçerli be gülüm yani senı çooook ii anlyorum ama genede ümidini kaybetme dualarınlaRABBİMİZE sığın inan o herşeyi ii bilendir senin için ayetel kürsi okudum RABBİM kabul eder inşlh amın

Gözlerindeki yaş dinsede yüreğindeki devam edecek... Hayatta bize bu gibi durumlarda aykata kalabilmeyi öğretir... Yaşanmaya ne kadar değer olduğunu ve güzelliklerini yaşadıkça öğrenebiliriz...Bunuda adına tecrübe deriz... Hiçbirşeyde gözlerimizden akan yaşların değeri olamaz...

Öğrendim ki...Yüreginiz ne kadar kan ağlarsa ağlasin,dünya Sizin icin dönmesini durdurmuyor.

Guest T.E.M.K

Allah inşallah bizim için ağlayan bir sevgili de bize nasip eder.

Guest bayceydek_

bende sinirden bu gun agladım kendimi tutmam imkansız sessız sessız hıckıra hıckıra agladım..

Guest adasa

bende bugun sabah surprizi yasadim terk edildim terk edildim ve cok uzgunum ama gecer buda bitti sildik msn facebookdan birbirimizi yani finis olduk

Guest eylül84

şuan acın çok taze..zaman herşeyin ilacı derlerdi ve kep kendime sorardım''nasıl' diye insan yaşamadan anlayamıyor...dilerim acıların kısa süreli olur..Allah tan sabır dile..Allah herşeye kadir..Allah yar ve yardımcın olsun inşallah..

Guest olcayas

bence üzülme arkadaşım hiç kimse için degmez degecek insan zaten seni üzmez