Jump to content
ara

Ağlamam Geçmedi...

Recommended Posts

özledim valla alın işte gece gece başlık dedinis .. ahanda ağlayın zırlayın du önce ben başlayam....

nasıl kıydın he nasıl benim gibi gül gibim kıza yazıklar olsun sana döktüğüm şu saat para zeka ve benzeri şeylere... boyun devrilmesin herifim senin emiiiiiiiiii...................

he bacum napim... benim eşşek kafalının hayali geene benim duygularımı depreştirdi.. yaklaşık 36 gün bilmem kaç sattir ne görüyom ne duyuyom onu batsın bu dünya modundayım:S

resmine bakıp imgele iki gozunu ortasına doğruu konsntre ol ve düşüncelerini ona yolla :D

--------------------

not :imgeleme de yeşil rengi kullan anlından geçtiğini ve düşüncelerinin ona yayıldını dusun galiba işe yarıyor:rofl:

ben neden böle düşünüom peki.. şimdi ben yüksek binadan atlıomuşum ama nolsun onun üstüne düşüyomuşum.. tabi benimki benim altımda kalıyo.. dili dışarda.. bense onun üstünde herzamanki cazibeliliğimle sağelim alnımda ah diyorum kibarca.. aklıma nie butür imgeleme gelio yaf......:DD

:rofl::rofl::rofl::rofl:bunu nereye cekersen gider valla bilemicem kafandaki düşüncelere bağlı demek bilinçaltında bole şeyler yatıyo:ermm:

mal olduğunu illa belli etcek ya bi mailime yanıt vermedi benim uyus....

ne yaparsan yap istediğin estetikçiye götür bana benzetemezsin o maymun kısı:PpP diom ona burdan......ayrıca manyek herifim diom ühhhüüüüüüüüü

evet yontulmamış odunn benimki:Pp

Guest elisa__

abbooowwww bu başlığı gece göreydim ya bi boy bende ağlardım gerçi siz adamlara bi boy laf etme moduna girmişiniz benim mod size uymaz ama başlık bizi birleştiriyor :

özledim beee,

hava gibi su gibi toprak gibi özledim,

aldığım nefesimsin,

bir of desemde aramızdaki dağlar kalkıverse...

biliyorum ey yaaaaaar sensiz olmaz bu dünya sensiz yaşanmaz ki....

başka söze hacet var mı ki sadece özledim seniiii