Jump to content
ara

Ağlamam Geçmedi...

Recommended Posts

insan sahip olamadığı herşeyi özler bi ağacıda görmeye alıştığı bi kaya parçasınıda valla onlarında ne bi ağçtan ne de bi taş parçasından farkı yok ya neyse..

kızmayın sizin sevdiklerinize deil sözüm genel düşüncem

Guest elisa__
insan sahip olamadığı herşeyi özler bi ağacıda görmeye alıştığı bi kaya parçasınıda valla onlarında ne bi ağçtan ne de bi taş parçasından farkı yok ya neyse..

kızmayın sizin sevdiklerinize deil sözüm genel düşüncem

selene'm güzel günler seni bekliyo biliyorum ben....

oooyyyyyyyyyy oyyyyyyyy içim acıyo nefes alırken bile içim acıyo

Guest elisa__
bende bu kafa oldukça şekerim...;)

bi reklam vardı vakti zamanında "her zaman iyiler kazanır" diye... sen böle diyince aklıma o geldi.düşe kalka yol alacaksın ki daha dayanıklı daha tecrübeli olasın hayatın 4-4'lük olsaydı neyin kıymetini bilirdik.özlem olmasaydı sevginin kıymetini bilirmiydik acaba...bi söz daha var hayat tecrübem=yediğim kazıkların toplamı diye üzülme bence herşeyde ufakda olsa bi sebebi vaarrr:thumbsup:

Guest elisa__
sağol tatlım :)

sende sağol gardaşşşşş:thumbsup:

bana başlık açtırdılar kaçtılar :) elisa sende hoşgeldün canum:) bu başlıkta istediğimis kadar ağlayabiliris...:) ahanda başlıyom...:)

manyek herüfüm o takıldığın gudubet kesin takma diş bile kullanıyodur ya da ne bileyim lens falan:P ben orjinaldim bula bula vidalı civatalı bi maymun bulmuşsundur beter ol:Pp aaaaaa gittikçe sinirleniyorum:Ppp

ayrıca içindende sankim gebermedin gitti der gibisin onuda hissetmedim değil uyus kudus aşkommm:Pp du bide börtüböcük diyim içimde kalmasın:Pp

üüüüüüüüüüüüüüüüüühhüüüü

Guest elisa__
bana başlık açtırdılar kaçtılar :) elisa sende hoşgeldün canum:) bu başlıkta istediğimis kadar ağlayabiliris...:) ahanda başlıyom...:)

manyek herüfüm o takıldığın gudubet kesin takma diş bile kullanıyodur ya da ne bileyim lens falan:P ben orjinaldim bula bula vidalı civatalı bi maymun bulmuşsundur beter ol:Pp aaaaaa gittikçe sinirleniyorum:Ppp

ayrıca içindende sankim gebermedin gitti der gibisin onuda hissetmedim değil uyus kudus aşkommm:Pp du bide börtüböcük diyim içimde kalmasın:Pp

üüüüüüüüüüüüüüüüüühhüüüü

kız sen niye ayrıldın sebebi ne ki hemde onun hayatında başka biri mi var?

gudubet bi kız facesinde vardı ve gıcık oluyodum o uyusa.... beni seviyodu hani... neden mailime yanıt vermiyo... görmemiş mi... gözü çıkmasın onun.. seviyorum eşşek kafalımı....