Jump to content
ara

Ağlamam Geçmedi...

Recommended Posts

melinda benim işim nie anormal oluo ki.. adam tınmıo bile beni.. özledimde hırsda var kavgada ama en çok ağlamak .. bu güzel gidio işte.. başardı mozoşistte oldum...

• Like 1

Ağlayanlara teselli olunur.Geçerken bir baktım.Erkekler ağlamaz.Teselli bedava,ağlamaya devam...:rofl:

• Like 1

siz erkekler asıl sis ağlarsınız da belli etmessiniz ayruca..:P Allam nursuslaşmayın duygulu kısım ben ağlarım hem:p ne konuydu hey gidi günler hey.. neysem yıkılmadım ayaktayım:p

• Like 1

siz erkekler asıl sis ağlarsınız da belli etmessiniz ayruca..:P Allam nursuslaşmayın duygulu kısım ben ağlarım hem:p ne konuydu hey gidi günler hey.. neysem yıkılmadım ayaktayım:p
noldu sızın o ugruna agladıgınız kısı???? durumunuz nedır suan?
  • Like 1

Ağlamak çoğu zaman iyidir.Gözyaşı hak eden için akıtılır.Hak etmiyorsa birileri pişmanlığınız,ona verdiğiniz değere layık olamaması için gözyaşı akıtmayın derim...

• Like 1

noldu sızın o ugruna agladıgınız kısı???? durumunuz nedır suan?

onun için bu konu benim miladım diyorum..şu an iyiyim teşekkür ederim:)..

Ağlamak çoğu zaman iyidir.Gözyaşı hak eden için akıtılır.Hak etmiyorsa birileri pişmanlığınız,ona verdiğiniz değere layık olamaması için gözyaşı akıtmayın derim...

teşekkür ederim arkadaşım saolasın.. öğretmenlerin sözünü hep dinlemişimdir:)

karşınıza sizi hak eden gerçekten değer veren biri çıkınca vefasızlı unutuyorsunuz o unutturuyor ardınızda kalan sizi hak etmemiştir sizi hak etmeyen biri için üzülüp gözyaşı dökmeyin gözyaşlarınızı bile kıymetli sayan bri mutlaka birgün kaşınıza çıkacaktır ama zaman alıyor bu zaman içersindede üzülüp yıpranıyorsunuz sabredin geçecek eminim geçecek ve mutlu olacaksınız sizi teselli için yazmadım bende bişeyler yaşadım tecrübelerime dayanarak yazdım

• Like 1

Ağlamak denince hep kadınlar gelir akla...Erkekler ağlamaz diyenler kocaman bir yalan söylemekle hangi akla hizmet etmişler anlamak da çok güç aslında..:)

işin gerçeğini konuşalım insanoğlu çiğ süt emmiştir siz ağlarken emin olun o nerelerde nelerr yapıyordur kesin tecrübe ile konuşuyorum yaptıklarına inanamazsınız oysaki zavallı sizin elinizi kımıldatmaya takadı kalmamıştır

değmeyecek hiç kimse için çabalamaya ve gözyaşı dökmeye hiç gerek yok bence hayat güzel ve devam ediyor daha iyileri var emin olun iyi erkeklerde var az olsalarda insan evladı bir annesi olduğunu unutmayan