Jump to content
ara

Ağlamam Geçmedi...

Recommended Posts

Guest alkimm

tam 6 ay oldu ara ara hayatımda biri var mı die sordu doğum günüm bayram hiç bişi atlamadı ve ben tam umutlanırken başaka birin seviyorumm dedii senden daha kötüleri varr ama aalh büyükk saNA dua edeceğim benim çektiklerimi çekme daha ağırlarını yaşama die herşey gönlünce olsunn

Guest ipekyolu

eşim terkedeli 2 yıl oldu 2 yıl ağlamam dinmedi hala ağlıyorum.

Ayrılık gerçekten çok zor.Ama hayata tutunmak gerekiyor.Hayat birileri olmadan da akıp gidiyor.Her günümüzün değerini bilmeliyiz.daha çok yeni.İnşallah tekrar kavuşursunuz.

Guest Lucky

İşte sevgili arkadaşlarımız feryat ediyor. Yüreğin taştığı satırlar. Çoğu üyenin ortak sorunu. Acılar paylaştıkca hafifliyor, kısa sürede olsa unutuluyor. Bunu çok önemsiyorum. Umarım herşey gönlünüzce olur.

Guest ASYA

işte ben buna kızıorum gerçekten..aşk acısı nedir biliormusunuz 2 kişi birbirini sever ve dış nedenler onları üzer, ayırır, koparmaya çalışır, kavuşamazlar.. ama burda daha 2 kişi anlaşamıyorken sadece bir tarafın ağlaması, üzülmesi olmaz ki...seven insan sevdiğini üzermi yaaa.. böle bişi varmı.. siz sevdiğinizin üzülmesine dayanırmısınız..boşverin takılmayın böyle şeylere..

işinize gücünüze bakınn.. vala

Guest Dr£am£r

Siz siz olun şu hayatta hiç kimseye hak ettiğinden zerre kadar fazla değer vermeyin kadın olsun erkek olsun fark etmez onu hayallerinizde inanılmaz bişeye dönüştürüverirsiniz gerçeğiyle karşılaşınca hayal kırıklığına uğrarsınız ve dökülen gözyaşlarınız tek birinin bile hak edilmediğini düşünür kendinizi suçlarsınız.

Siz gerçekten de çok değerlisiniz kendi kıymetinizi bilin ...

Guest CiSe
eşim terkedeli 2 yıl oldu 2 yıl ağlamam dinmedi hala ağlıyorum.

Rabbim hakkınız da hayırlısı ne ise öyle yardımcınız olsun...

bugün tam bir ay oldu ve bu saatte ayaktayım hiç uyumadım artık dönmesini ve benden özürler dilemesini delii gibi istiyorum... ruhum ancak öle huzura kavuşcak... o ise facesine ekledği kızlarla meşgul.. bravo ona.. yazıklar olsun ona harcadığım saatlere emeklere sevgiye... lanet olsun ona.. bi mesaj dahi atmadı.. halbuki ilk küsüşümüzde beni o sildiğinde ben deli gibi peşine düşmüştüm... şimdiki küsüşümüzdede ben onu sildim ama onda çıt yok.. pes valla.. insan bu kadar mı inatçı olur.. emeklerime yanıyorum.. ve hala onu bekliyorum.. tuhaf ama bekliyorum.. başka birini istemiyorum.. bu bende saplantı oldu.... aaklımda gece gündüz ..... özür dilesin benden ve pişman olsun şu an tek istediğim bu....

• Like 1

Guest jstzn

Bir gün gözyaşın durur bidaha hiç ağlayamazsın