Jump to content
ara

Ağlamam Geçmedi...

Recommended Posts

Guest KaRa_YiLaN

Bak birde unutma bu gönül derlerya onada konar bunada.. Sende bir sorun yok.. Allah bağışlasın güzel birisin. Ama Ya seninki kız kapıldı yada kıza marifetliymiş tereyağından kıl çeker gibi aldı adamı.. Bekle zamana bırak.

Guest türk_kızı

bence yazma kendini küçük düşürürsn...hala onu kıskandıgını acık acık belli edersin...küçük düşersn....

onu hiç takmıyomuş gibi yap....

mesela farklı bi hesap al erkek hesabı kendi resminin altına iltifatllar yaz....ikili konuşmalar yaz...sen yüz vermiyomuş gibi yap...işe yarar bence o...fotoyada yakısıklı birinin resmini koy :D

arkadaşlar ben sevdiğimden bir aydır ayrıyım dilerim ben de içinde ayrı olan herkes kavuşur. benimki ni tek takip edebildiğim yer facesi.. oda arkadaşlarında filan ekli değilim..onunda beni takip ettiğini biliyorum yani hissediyorum. facesinde konuştuğu bir kız yüzünden bu durumlara kadar geldik.. kız ona aşıktı biliyorum hatta ben dedim eğer seviyorsan sende onu ben aradan çekilirim demiştim. ama o sadece beni sevdiğini söylüyordu. arkadaşlar ben şimdi facedeki gösterilen fotoma bi yazı yazıcam '' o kız aynen öküzün yandan darbe almış haline benziyor'' yazıcam ve sevdğim adam bunu görücek. sizce yapmalımıyım böyle birşey ne dersiniz. sizinle istişare etmek istedim. ne yapmalıyım nolur yardım edin o kızdan nefret ediyorum.

bence hoş olmaz,taş yerinde ağırdır,bu tür yazacagınız seyler sevyenızı dusurur ,sen değerını korumaya devam et,sevgilinizde rahat bırakın ne yaparsa yapsın,geı dönerse senındır

Sakın böle birşey yapma derim ben. Saygınlığını yitirme sessiz kalmak en güzeli:)

Guest KaRa_YiLaN
bence hoş olmaz,taş yerinde ağırdır,bu tür yazacagınız seyler sevyenızı dusurur ,sen değerını korumaya devam et,sevgilinizde rahat bırakın ne yaparsa yapsın,geı dönerse senındır

Görmüş geçirmiş insanın hali başka oluyor.. Bu kadar basit ara arkadaşım..

Guest AtLaSsS

hayır yazma sakın..kendını kucultme sessız kal boylesı daha asıl olur.. senın sessızlıgın onu kamcılıyıcak.. sadece bekle..

o kız facede tam birinci ayımız dolarken şempanze gibi foto değiştirip durdu. güzel olsa içim yanmıcak. o an anladım bizimkine teseliler verdiğini ve konuştuklarını.

bir aydır sessizliğimi koruyorum ne zaman kamçılancak bu , ne zaman dönücek hiçmi hatırım yokmuş hiçmi sevmemiş. seni çok seviyorum özledim demesi yalanmıydı..

Guest AtLaSsS

beklemen lazım canım.. ne yanı aramazsa senmı arayacaksın ??

arayamam çünkü ilk küstüğümüzde ben peşine düştüm aramıştım. şimdi ayrıldık ve ayrılırken bana arama demişti bu yüzden arayamam. allahım yardım et bana ..:(

evlenicektik ya ,ya beni kullandı resmen.

peki o gelmesse napıcam. hiçmi insani duygu yok onda:(

• Like 1

Guest AtLaSsS

hayatına devam edıceksın.. nasıl ona asık olduysan bı baskasınada aynı seylerı hıssedıceksın.. yapamam edemem deme ona nasıl asık olduysan sevdıysen yıne sevecegın bırılerı cıkacaktır karsına.. sımdı ıtıraz etsende kabul etmesende bu gercegı zamnla benımsıycek, demekkı gercekten olabılıyormus dıyceksın.. hayatı akısına bırak dusunme.. hıcbıseyı degıstıremezsın.. eger bıtırdıyse bıttıyse, arasanda yalvarsanda donmez zaten :)