Jump to content
ara

Ağlamam Geçmedi...

Recommended Posts

Guest AtLaSsS

onu bana değişmişse birlikte kokuşsunlar...

cok afedersın:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::clapping:

Guest Se'nik
ne kadar güzel konuşuyosunuz.. şu an inanın duygulandım.. Allah razı olsun sizdeen.. ne diyim ben bunları haketmemiştim...çok üzülüyorum... unutmak için duamı etsem .. bunu düşününce bile fena oluyorum...

sen mutlu ol canım benim .. ben seni anlıyorum bak farklı bi versiyonu bnm basıma gelmişti inan .. çıktığım beni aldatıyodu sürekli .. sen kafana takma .. biz bu sitede bi aile olduk ,kötü günümüzde tabii ki yardımlasıcaz yoksa daha ne canım benim sakın üzülme o inci göz yasların akmasın ,değmez inan .. insallah bigün geri döner,duacınınız:)

peki arkadaşlar benimkinin her saat facesine bakıyorum... ekli değilim tabiki... anlarmı yada anlaşılırmı facesine baktığım yinede... allah ne diyim ona... cayır cayır yansın inim inim nlesin beter oldsun canımdan usandım ya:(

Facebook'taki profiline baktıkça daha çok hüzünlenirsin arkadaşım bence de bakma.Profiline kim bakmış diye bir uygulama vardı facebook'ta ama çalışmadığını söylemişlerdi,sanırım baktığın anlaşılmaz.Yalnız msn'i varsa ve messenger discovery kullanıyorsa konuşma penceresini açtığını görür.

peki sırf görmeyim diye engellesem facede bu bana onu tamamen kaybettirir mi...

--------------------

arkadaşlar bir yanıt verin ya.....

ya nebilim boşver sen onu yaa başka erkekmi yok hem bak başkasına gitmiş üzme kendini onu artık başkası kullanıyor ondan sana hayır gelmez artık sil at gitsin üzüldüğüne değmez o sana hava atan kızıda hiç sallama o düzgün bişe olsa onunla foto çektirmez:blink:

Kısmetten öte yol yok kardeş.Kısmetse döner gelir zaten.Ama başka birini tercih eden biri için bu kadar üzülmeye deymez bence de.Bizler kapanan kapılara üzülmekten yeni açılan kapıları görmüyoruz ne yazık ki.Belki de senin için hayırlı biri değil.Belki de ilerde iyi ki olmamış diyeceğin günlern olacak.Hayırlıyı en iyi Allah bilir.

ya seviyorum o öküzü elimde değil..bana çektirsede... allah belasını vermesin bak adam inat... yoksa nası verem etcek beni...

ya seviyorum o öküzü elimde değil..bana çektirsede... allah belasını vermesin bak adam inat... yoksa nası verem etcek beni...

İnsan bişey diyemiyo işte.Çünkü sevmek insanın elinde olan bişey değil.Allah hakkında hayırlısını versin kardeşim.Ama harap etme kendini.

kalbime sölerim ama laf anlamaz...

Üzülme bu kadar.Kıskandırıyordur belki.Ama dönerse de burnunu sürttürmeden kabul etme...