Jump to content
Sign in to follow this  
Sidre

Dünyanın Sonuna Kadar Uzayabilen 15 Vicdansız Kuyruk

Recommended Posts

Öyle bir şeydir ki kuyruk, hem bir gelişmişlik ve sistem gösterir hem de göreni yıldırıp yapacağından caydırır. En çok karşılaştığımız ve genelde “vay başıma gelen” dedirten belli başlı kuyruklardan bir liste hazırladık. Kuyruğu kaosa tercih edenleri bekleriz.

Günde ortalama 5 vesait değiştiren metropol insanının bitmek bilmeyen aylık bilet kuyruğu

akbil-dolum-kuyrugu.jpg

Asker alım ve bedelli dönemlerinde çılgın atan askerlik şubesi önü genç erkek kuyruğu

askerlik-subesi-kuyrugu.jpg

“Kapıdaki korumayı tek başıma indirir miyim?” diye sordurtan asla ilerlemeyen havalı mekan kuyruğu

club-kuyrugu.jpg

Kadınları kadınlıktan, erkekleri kadını beklemekten soğutan bitmek bilmez festival seyyar tuvalet kuyruğu

festival-kuyrugu.jpg

Bir albüm ya da kitap imzalatacağız diye 8 saat beklediğimiz imza günü kuyruğu

imza-gunu-kuyrugu.jpg

İnsanı aldığı burstan, krediden soğutan, gençliğini çürüten bankamatik kuyruğu

kredi-burs-kuyrugu.jpg

Vedat Milör’ün bir cümleyle oluşturabildiği, açlıktan ve meraktan öldüren lezzet durağı kuyruğu

lezzet-duragi-kuyrugu.jpg

“Bu maçı kıraathanede izlesem ayıp olur mu?” diye sorgulatan maç bileti kuyruğu

mac-kuyrugu1.jpg

Gecenin üçünde bile yüzlerce metre uzayabilen Taksim-Bostancı sarı dolmuş kuyruğu

sari-dolmus-kuyrugu.jpg

Beklerken “Kırmızı bültenle mi aranıyorum acep?” diye kendimizden şüphe ettiren pasaport kontrol kuyruğu

pasaport-kontrol-kuyrugu.jpg

“Acaba beklemesem de belgeselini mi izlesem?” dedirten müze giriş kuyruğu

turist-kuyrugu1.jpg

Şişelenmiş hiçbir markadan aynı lezzeti alamadığımız meydan çeşmesi su kuyruğu

su-kuyrugu.jpg

Anasından bacısından çok iPhone’u sevenlerin oluşturduğu yeni model satış kuyruğu

i-phone-kuyrugu.jpg

Savaşçı, büyücü ya da avcı olduğu dünyaya dönmeye can atanlarla dolu yeni sürümü çıkmış oyun kuyruğu

oyun-kuyrugu.jpg

Brutality: Keşke kuyruk olsa da yıllarca beklesem dedirten gerçek bir can pazarı, Metrobüs!

metrobus-kalabalik.jpg

Takipçi desteği: Ramazanların vazgeçilmezi, sabrımızın son demi pide kuyruğu

pide-kuyrugu.jpg

Emir Aksoy

Hankı kuyruğa girsem evlenmek için anlayamadım ki..cidden kuyruklarda garip hadiselerde vuku buluyor.vee pek çok tanışma oluyor...:)

Ruh şeytanımı bulmak isitiyorum yaff.:rofl:

• Like 1

Ruh şeytanı mı,ikizi mi?

Herkeş ruh ikizini arıyor :mad:muhtemelen bitmiştir:hıh: ben ruh şeytanımı arıyom..:rofl:

Peh peh peehhhh.Kalmadı,hepsi abdestli çocuklar,sordum soruşturdum ruh şeytanı yok buralarda.Geçenlerde Ankara'da idim..Çok vardı orada çok....:)

Peh peh peehhhh.Kalmadı,hepsi abdestli çocuklar,sordum soruşturdum ruh şeytanı yok buralarda.Geçenlerde Ankara'da idim..Çok vardı orada çok....:)

Sahi mi ankarada var diyosun öle mi ?? ben körmüyüm ki niye denk gelmedim pöfff:(

bahhh kesin onlardan biri benim ruh şeytanımdır..:rofl:

Demiştim orada olduğumu,ses vermedin Şanaa,yakında yine geçeceğim, de ayırayım sana bir şeytan...:)