Jump to content
  • 0
tugem

Dore Sarısı

Question

arkadaşlar kuoföre gittim değişiklik olsun diye sacı berbat hale getirdiler siyah sacın üstüne dore sarıyı direkt yaptılar bayadılar bana güven deyip duruncu iyi olucak sandım sonra beyenmedim dedim ama düzeltmediler aldıkları para haram olsun şimdi ben bu sacımı evde bakır renk olması için neyapmalıyım yada önerisi olan varmı

• Like 1

14 answers to this question

Recommended Posts

• 0

tatlım önce zeytinyağı ile iyice masaj yap ki kopmasın yıpranmasın önle. ertesi günde kahvenin tonlarından açık kumral veya orta kumral al ve boya.tam istediğin renk çıkmasa bile hoş küllü bir kumral veya orta kumral çıkar..ikinici boyamada sonra istediğin bakır tonu ancak yakalanır..3 ayda hasıl istenilen renk saça oturur..

devrik şaka yapmış.benden söz ediyor(( öle bir sarı yok..lenn doğru dur rep yazdım sana kızın kafasını karıştırma diye ama geç kalmışım..:)

• Like 1

• 0

siyah saç eğer siyah boya ise zaten o saçı nasıl o kadar açıp dore sarısı atmışlar araya yahu, kopar saçların valla,yani çok fazla işlem yapmak hakikaten mahveder saçı,anladığım kadarı ile de sarıyı tekrar işlemden geçirmek istemediklerine göre alttaki saçın boyalı imiş,bakır rengini evde kendin nasıl yakalayacaksın arkadaşım, kuaförler zor tutturuyor bence, sen yarın git kuaförüne, benim arkadaşlarım da ailem de , ben de beğenmedik bu saçı lütfen bunu düzeltir misiniz diye bi söyle.Ama yumuşak bir dille ve kibarca söyle bence, çünkü aksi birisi ise zıtlaşabilir kuaförün.

• 0

anladım şimdi bende bunu istedim ama yapmdlr

tatlım önce zeytinyağı ile iyice masaj yap ki kopmasın yıpranmasın önlerdin ertesi günde kahvenin tonlarından açık kumral veya orta kumral al ve boya.tam istediğin renk çıkmasa bile hoş küllü bir kumral veya orta kumral çıkar..ikinici boyamada sonra istediğin bakır tonu ancak yakalanır..
tatlım kafamda bu düşünce var bakalım neye kara kılcam saol şekerim

siyah saç eğer diyah boya ise zaten o saçı nasıl o kadar açıp dore sarısı atmışlar araya yahu, kopar saçların valla,yani çok fazla işlem yapmak hakikaten mahveder saçı,anladığım kadarı ile de sarıyı tekrar işlemden geçirmek istemediklerine göre alttaki saçın boyalı imiş,bakır rengini evde kendin nasıl yakalayacaksın arkadaşım, kuaförler zor tutturuyor bence, sen yarın git kuaförüne, benim arkadaşlarım da ailem de , ben de beğenmedik bu saçı lütfen bunu düzeltir misiniz diye bi söyle.Ama yumuşak bir dille ve kibarca söyle bence, çünkü aksi birisi ise zıtlaşabilir kuaförün.
gittim riça öinnet tatlı dil araya komşumu soktuk konşsn yok yapmdılar hakkım haram olsun

• 0

Yaw hazır konu açılmışken, benim kafama bir boya sürüyor kuaförüm, güya kaliteliymiş diğerlerinden, özel bir şampuanla yıkıyor falan filan, ama yemin ederim 1 hafta boyunca yastık kılıfına çıkıyor bota kafamdan,güzelim nevresimlerimi mahvetti, bir daha çıkmıyor lekesi saç boyasının, acaba bu kuaför beni salak buluyor da 2 katı boya parası alıp beni kekliyormu nedir, bu nasıl boya yaww iyki kaliteli, rezillikten başka bişey yok ( aslında da saçıma biraz iyimi geldi nedir, bir parlaklık canlılık var ondan bişey de demiyorum şimdilik ama hala da kararsızım )

• 0
tatlım önce zeytinyağı ile iyice masaj yap ki kopmasın yıpranmasın önle. ertesi günde kahvenin tonlarından açık kumral veya orta kumral al ve boya.tam istediğin renk çıkmasa bile hoş küllü bir kumral veya orta kumral çıkar..ikinici boyamada sonra istediğin bakır tonu ancak yakalanır..3 ayda hasıl istenilen renk saça oturur..

devrik şaka yapmış.benden söz ediyor(( öle bir sarı yok..lenn doğru dur rep yazdım sana kızın kafasını karıştırma diye ama geç kalmışım..:)

aslında küllü iyi olur bence ama nasıl olur bakalım

• 0

Ne kötü kuaförmüş ,bence bırak o kuaförü yol yakınken, adımbaşı kuaföre var heryerde.

• 0
Yaw hazır konu açılmışken, benim kafama bir boya sürüyor kuaförüm, güya kaliteliymiş diğerlerinden, özel bir şampuanla yıkıyor falan filan, ama yemin ederim 1 hafta boyunca yastık kılıfına çıkıyor bota kafamdan,güzelim nevresimlerimi mahvetti, bir daha çıkmıyor lekesi saç boyasının, acaba bu kuaför beni salak buluyor da 2 katı boya parası alıp beni kekliyormu nedir, bu nasıl boya yaww iyki kaliteli, rezillikten başka bişey yok ( aslında da saçıma biraz iyimi geldi nedir, bir parlaklık canlılık var ondan bişey de demiyorum şimdilik ama hala da kararsızım )
tatlım en iyi sen bilirsin sacın durumununa göre

bende acık küllü kumral boyim diyorum ne dersiniz kızlar

yok ya bidaa tövbe

şansa bi kuoför girse yaaa

• 0

Rengi güzel olduktan sonra hazır satılan saça ışıltı veren ürünler var.parlak kazandırıyor..yinede tercih meselesi.boyanın parlaklığı bir yere kadar..orta koyulukta bir renk ile boyadığın zaman çiylik gider.kumral orta küllü renk olur.bitkisel boyalar daha garantili..