Jump to content
platanus

Rüyam da Keşif Ayeti Okuyorlardı

Recommended Posts

Rüyamda biryerdeyim camdan bakıyorum hafif buzlu cam gibiydi dışarı çıkmak istiyorum ama çıkamıyorum sonra camı kırıyorum aa diyorum cam buzdanmış elimde buz parçaları dışarı çıkıyorum yağmur yağıyor yağmurda yürüyorum ve bana Leyse leha min dünüllahi kaşifleh bunu oku diyorlar 22 kere okuyacaksın diyorlar bu ayet keşif ayeti deği mi diyorum sen oku diyorlar. Yağmurdan sığınmak için biryere sığınıyorum orda küçük kızımda var ama yağmur çatıdan sızıyormuş orda köşeye gidelim diyoruz yok odadanın içinde dolaşıp duruyoruz ama çatıdan sızan yağmur saçlarımızı ıslatıyor ne anlama geliyor yorumlayarsanız çok sevinirim.bu arada rüyam hep yağmurluydu ve ben ben bu ayeti ezbere bilmediğim halde Leyse leha ya kadar okumaya çalışıyorum

Ne guzel iste size isaret verilmis ayetin anlami zaten acik. Bence hacetiniz icin okumaya baslayin belkide hacetinize bu ayet ile ulasacaksiniz rahmet yagmurlari size bu ayet ile tagacak insallah.

üzerinize yagmur yagmak cok güzel rüyadir. Size bol bereket bolluk nimetler elde edeceginize delalet eder..

Tşk ederim yorumlarınız için ama bu ayet kalp gözünün açılması için değil mi? Neden 22 defa deniyor

rüyanız hayrolsun, sadece keşif ayeti değildir,aynı zamanda engellerin kalkması için okunan ayettir

22 sayısına gelince bu size özel bir sayıdır, yani sizin isteğinize ulaşmanız için verilen sayıdır

rüyanız hayrolsun, sadece keşif ayeti değildir,aynı zamanda engellerin kalkması için okunan ayettir

22 sayısına gelince bu size özel bir sayıdır, yani sizin isteğinize ulaşmanız için verilen sayıdır

Tşk ederim Çift sayı olmasına rağmen bu sayıda mı okumalıyım

Bu gercektende rüya mı?

yani iraden bilincin yerindemiydi

Tşk ederim yorumlarınız için ama bu ayet kalp gözünün açılması için değil mi? Neden 22 defa deniyor

Banada

Elâ ya’lemu men halaka, ve huvel latîful habîr

ayetini 121 defa oku demişlerdi.

Bu gercektende rüya mı?

yani iraden bilincin yerindemiydi

Banada

Elâ ya’lemu men halaka, ve huvel latîful habîr

ayetini 121 defa oku demişlerdi.

bu bir rüya idi Hawk neden şaşırdın anlamadım bu ayeti bana bir kaç kere tekrarlattılar hatta . ama neden bu ayet olduğunu anlayamadım ne kadar okuyacağımıza söylediler 22 defa deniyor ama kim söylüyor görmüyorum yani bir insan mı yada başka bir şey mi görmedim sadece 1 sesti bir uyandım hemen İnternet'e koştum bu ayeti yazdım necm suresi ayeti imiş keşif ayet diye çıkıyor sabah uyandığımda Leyse leha diye tekrarlıyodum

Bunun rüya yada irade ye bağlı olması neyi değiştirir anlamadım.