Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
ebralNur

Ankara Doktor

Question

İyi günler arkadaşlar, aranızda Ankara'da olan doktor var mı, cidden hastane hastane gezmekten çok yoruldum. Soracaklarım vardı!

• Like 1

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

doktor değilim ama önerebileceğim doktor olabilir sıkıntı neydi.... geçmş olsun

• 0

Teşekkürler, benim bir kaç tane hastalığım var, bir de şiddetli olarak 3. kez yaşadığım bir baş dönmesi her yer haretket eder tarzda. Kulakla ilgilidir demişti acilde, kbbye gittik bugün başka bir doktor vardı önemsiz dedi psikolojik dedi ki 1,5 sene önce yüz felci geçirmiştim. Damar tıkanıklığından mı diyorum ( geçirmiştim önceden) ona doblerle bakılıyor ama daha yaşın kaç onla alakalı değildir dedi. ki aspirin kullanıyorum( yine acilde doktor ömür boyu kullanacaksın demişti) başka şehirdeydim yüz felci yaşadığımda doktor kana baktı pıhtılaşma var demişti, bazı tetkikler daha istedi ama burada yok dedi, o sırada tekrar ankaraya geldim, doktor hangi doktor istediyse o baksın demişlerdi. artık yorulmuştum gitmiyordum doktora yine işte şiddetli baş dönmesi ve istifra oldu. damar tıkanıklığı bacağımdaydı ona da psikolojik diyorlardı ki kaç ay dolaştım , şimdi buna da diyorlar, ama yoruldum. ve hatta psikologa da gittim yaklaşık 2 sene ( 2 tane ayrı ayrı) kaç test yapıldı bir şey yok ,psikiyatrıya gitmiştim o da yok bir şey dedi.:(

• 0

gata da benim eşimin çok samimi arkadaşı var hatta 2012 de arkadaşımın kalp ameliyatını yaptı ve çok başarılı geçti profesör adam eğer tayini falan çıkmamışsa onu önereyim sana isim tel veririm 10 numara bi doktor inş akşam yazarım cvp fırsat bulamazsam yarın çok çok memnun kalırsın

• Like 1

• 0

geçmiş olsun canım Allah şifa versin ...bende üniversite hastanelerinin öğretim üyeleri yerini tavsiye edecektim ama sen eltusanın tavsiye ettiği doktora git ...

birara bendede baş dönmesi oluyordu dr gittim hamilemisin dedi :) sonra bir ağrı kesici vardı onu içtim geçti çok şükür ...

• 0

Ben üç kez böyle büyük baş dönmesi geçirdim,serum veriyorlar sonra geçiyor. bugünkü doktor da dediki, serum verilince baş dönmesi geçmez..Psikolojik dedi:) o zaman niye serum veriyorlar ki, sanki serumun içine ilaç vermiyorlar mı ki?

• Like 1