Jump to content
platanus

Büyü yapılsada İnsan farkında olmayabilir mi?

Recommended Posts

Uzun zamandır merak ediyordum buradaki büyü ile şeyleri okuyup kendimizde varmı diye merak ediyordum .10 senedir borçtan kurtulamıyoruz eşimle mücadele ediyoruz en sonunda bu konuda biri bizim için ilim sahibi birine danışmış oda bakım yapmış ve ailemize işimizin rast gitmemesi için büyü yapılmış olduğunu ve bunun güçlü olduğunu söylemiş bunu bize kim neden yapmış olsun şok olduk . Hocayla biz konuşmadığımız için merak ettiklerimizi soramadık 1 ) yapılan büyü uzaktan mı yapılmış eşyayamı acaba 2) uzaktansa bilemem ama eşyaya yapılmışsa o eşyayı nasıl bulacağım evimin heryerini iyi bilirim ama böyle bir yazı falan görmedim. 3) aynı zamanda musallatta var demiş ama ben ve eşim hiç bunu evde hissetmedik acaba zararsız ve rıskı kapamak için mi var yani evim temiz huzurlu bir yerdir en çoktan buna şaşırdım ben şimdi bizi eşimle çağıran hocaya gitmelimiyim . 4)Kendi halinde geçinen bu dünyada çakılı 1 çivisi bile olmayan çekirdek bir aile iken dürüst haram yemiyen çevremizde sosyal bir aile iken hatta örnek bir aile olacak kadar birbirimize bağlı iken neden bu kadar borç içinde olduğumuz anlayamadık.bu paranın nereye gittiğini anlayamadık. Eve eşya almadık dünyayı gezmedik dönüp bakıyoruz hiç birşey yok ama borç çok eğer biri rısk kapamak için yapmışlarsa bu nasıl bozulur musallatı büyüyü yapan kişimi göndermiştir yoksa kendiliğinden mi gelmiş çok endişelendim çünkü şaşırdım rüyalarım evim hep temizdir neye dayanarak bunu söylemiş

Bu hep varmış ama biz bilmiyorduk nerden başlamalıyız ne yapmalıyız eşim gidelim bakalım ne diyecek diyor işlerin rast gitmesini terse çevirebilir mi hoca?

Sorularınızın cevabını ,o söyleyen ilim sahibi hocadan öğrenmelisiniz..muhatap olan kişiye ulaşın.madem büyü var dedi onunla iletişime geçmelisiniz..çünkü siz delil arıyorsunuz ve saatlerce soru soru sorup ikna olmak ve yapan kişiyi öğrenmek istiyrsunuz.kişiyi söyler mi orası şüpheli..

Arkadaşım madem büyü olduğunu öğrendin temizlenmek için bişiler yap sana faydası olmayacak soruların peşine düşme ...

Benim fikrimi sorarsan güzel kardeşim gitme. Yapılmış oldugundan emin dahi olsan gitme ki sen emin değilsin. Allah la arana duvar örme. Ne diyecek büyü var diyecek ki sen ona gidip kucak kucak para dok. Allaha sığın. Insanı en iyi kendi duaları kurtarır. Unutma ki her büyü bir süre sonra etkisini yitirir. Borcunuz çok ama borca rağmen eşinle huzurlusun yoktur birşey bence rahat ol. Bende büyü var denek bile kötü enerjiyi üstüne çeker etkilenirsin. Hiç birimizin evinde bereket yok bu çağın gerekliligi gelir az gider çok. Bakara süresini oku okut evinde pespembenin mp3 leri indir evde okunsun. En önemlisi kalbini ferah tut. Hepimiz acaba varmı şüphesi yasiyoruz zaman zaman ama adam sende yoktur de geç. Boşver haciyi hocayı dinden imandan olma Allah korusun.

7 gece 7şer defa tekvir suresi okuyun evde yada sizde büyü varsa size gösterilmesi niyetiyle

mutlaka bir işaret alacaksınız eğer var ise

• Like 1

siz efendimizin hadislerlni okuyun bakın ne dlyor kahine giden(bakım yaptırmak)allahın indirdiğini inkar etmiştir!bakım ne demek kardeşim bakın bakara suresinde müminlerln vasfını allah nasıl anlatıyor onlar gayba iman ederler!size anne adınızı adınızı vs bilgilerlnizi soran insanlardan uzak durunuz !!!cinlerlerle ,şeytanla işbirliği hallndedir ve anında büyü yaparlar !sakın sakın hayatınızın en büyük hatasını yaparsınız dlnden çıkar kafir olursunuz kafir ebedi cehennemde yanacak sorunlarınızı iştişare ederek halledin düşünün bu borç her halde havadan lnmedi ayağınızı yorganınıza göre uzatın vs vs ...

Hayatımda ilk defa başıma geliyor. Bu konuda çok tecrübesinin eşim bu durumdan çok imanlı birine bahsetmiş oda ilim sahibi biri var bir soruyim demiş . Oda bunlardan bahsetmiş yoksa ben ne büyü bilirim nede kimseden beklerim sadece bunca zamandır anlamadığımız ve çözemediğimiz bu maddi sıkıntılar vardı . Çok şaşırdık musallat falan denince farkedemezmiydik dedik yoksa bizde çok duyuyoruz para tuzağı yerler böyle yerlere gitmenin günah olduğunu

7 gece 7şer defa tekvir suresi okuyun evde yada sizde büyü varsa size gösterilmesi niyetiyle

mutlaka bir işaret alacaksınız eğer var ise

Nasılbir işaret rüyamı olacak yoksa görünen bir şey mi kötü birşey olursa korkmayın sonra

eğer evinize konulan bişey varsa kendi elinizle bulursunuz,uzaktan gönderme yapılmışsa rüyanızda size gösterilir,merak etmeyin korkacağınız bişey olmuyor

• Like 1

eğer evinize konulan bişey varsa kendi elinizle bulursunuz,uzaktan gönderme yapılmışsa rüyanızda size gösterilir,merak etmeyin korkacağınız bişey olmuyor

Teşekkür ederim sarmaşık okuyacağım.

siz efendimizin hadislerlni okuyun bakın ne dlyor kahine giden(bakım yaptırmak)allahın indirdiğini inkar etmiştir!bakım ne demek kardeşim bakın bakara suresinde müminlerln vasfını allah nasıl anlatıyor onlar gayba iman ederler!size anne adınızı adınızı vs bilgilerlnizi soran insanlardan uzak durunuz !!!cinlerlerle ,şeytanla işbirliği hallndedir ve anında büyü yaparlar !sakın sakın hayatınızın en büyük hatasını yaparsınız dlnden çıkar kafir olursunuz kafir ebedi cehennemde yanacak sorunlarınızı iştişare ederek halledin düşünün bu borç her halde havadan lnmedi ayağınızı yorganınıza göre uzatın vs vs ...
. Bende biliyorum günah olduğunu ama biri böyle bir şey var diyorsa nasıl emin olacağız onu bilemedim ilim sahibi denince bozarız denince insan iyi birşey yaptığını düşünüyor yoksa hiç öyle insanlarla karşılaşmadım işim olmadı

nasıl emin olacaksınız kuran okuyacaksınız meal ve hadislere bakacaksınız rehberimlz kuran önderlmiz muhammet mustafa s.a.v onun hayatı sünnet dir çünkü o kuranı yaşadı büyüler ve cinler hakkında çok değerll bilgiler konumu bir okuyun lütfen orada sorularınıza cevap bulabilrslniz inşallah bir büyücü anne adı ve sizln adınızı sorar bunuda asla unutmayın düşünsenize?!

sizin için birinin danıştığını diyorsunuz da, o kişiye ne kadar güveniyorsunuz? her Allah peygamber Kuran diyen ilim sahibi mi, yada Allah rızası için yapıyor mu ona bakmak lazım

bu zamanda herkesin maddi sorunları var, size en kolay ve kesin sonuç veren halini dedim, bu geceden itibaren yapıp öğrenin