Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Beray

Bana Fikirleriniz İle Yardımcı Olur musunuz?

Question

Arkadaşlar ben 6 gün önce babaannemi kaybettim. Babaannemin 40. gün mevlüdünde gelenlere yasin kitabı ve tesbih dağıtmak istiyorum. Yada neler dağıtılır böyle günlerde. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Şimdiden çok teşekkürler.

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

hediye olarak soruyorsan tesbih iyidir hatta dağıttığın tesbihde herkesle birlikte 70,000 tevhid okuyun oda babaannene hediye olsun

ALLAH rahmet etsin inşallah mekanı cennet olsun fatiha ile amin...

• 0

Tesbih güzel olur,yasin-i şerif kitapları vardı birde küçük oda iyi olur

Anneme de gittiği bir mevlid de vermişlerdi sürekli okuyoruz içindeki duaları süreleri sevabı hediye edene de olsun inşallah

• 0

Canım öncelikle başın sağolsun. Mekanı cennet olsun. Anneannemi geçen yıl kaybettim bende mesela ona ait olan seccadeyi aldım namaz kıldığımda anımsıyorum, ruhuna dua ediyorum.

Seccade dağıtabilirsin namaz kıldıktan sonra anımsayıp dua ederler babaannene.

• 0

Seccade de olabilir evet ben yasini hem okuyana sevap olsun hemde babaannemin ruhuna hediye olsun diye düşünmüştüm.Peki bunların paket halinde satılanı felan var mıdir?

• 0

Tekrar basin sagolsun, bababannenin mekani cennet olsun canim. Anneannem vefat ettiginde bizde secda, tülbend, tespih dagitmistik ama canim anneannem kuruyemis cok severdi. Ben kücük posetlerde bu kuruyemis hazirlayip gelenlere ikram etmistim, her sene ölüm yildönümünde yine bu posetlerden hazirlar arkadaslarimiza, komsularimiza, dagitirim.

• 0
Tekrar basin sagolsun, bababannenin mekani cennet olsun canim. Anneannem vefat ettiginde bizde secda, tülbend, tespih dagitmistik ama canim anneannem kuruyemis cok severdi. Ben kücük posetlerde bu kuruyemis hazirlayip gelenlere ikram etmistim, her sene ölüm yildönümünde yine bu posetlerden hazirlar arkadaslarimiza, komsularimiza, dagitirim.

Teşekkür ederim. Babaannemde susamlı çubuk kraker çok severdi. Fikir için çok sağol Melal.