Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Arkadaslar gecen gece yıne bır olay yasadım cın geldı.neyse benı bıraz hırpaladı.sonra dedıkı bana cın dıyorsun cın degıl ıfrıtım. cocuguk besıgınde yatıyordu dalga geçerek bana dedıkı hadı gel cocuguna bakalım hastamı degılmı dıye. Bu varlık nedır. Bunu soyledıgı 3 falan. Ayetlerle dalgagecıyo napcamısasırdım

İnsan değilim japonum demek gibi saçma birşey söylemiş.Bunlardan mantıklı,tutarlı bir cümle beklemekte nafile.Milyonu bir para etmez.Rabbim bunu kaderinde göstermişse vardır bir hikmeti.Senin hayatını ele almak lazım.Ne işle meşgulsun,fal-ful işleriyle uğraşır mısın.Kimsenin tavuğuna kışşş kışş demiş misin..Bu kadar diyalog kurabildiğine göre sen de aynı lakaytlığı takılabilirsin.Bende insan değilim türküm dersin.

Yanlis olmus doğan görünümlü Şahin olacaktı. Neyse ifrit olsa zaten öyle bi konusma olmazdi aranizda oyle nazik degiller yani

• Like 1

oda gelıp nazıkce soylemedı zaten gırtlağımı sıkarak soyledı.duvara çarparak.neyse bılgısı olan yok sanırım

• Like 1

Çok tehlikeli bir durum aslında birde çocuğunuz varmış Allah korusun zararda verebilir. İfrit çok tehlikeli, inatçı diye biliyorum. İşin ehli birinden yardım almalısınız. İş boğazlamaya kadar ilerlediyse durum çok ciddi. Kendinizi ve çocuğunuzu muhakkak korumaya alın.

ifritler biraz farklı kendilerini üstün görürler.. kendilerine el -ifrit diye hitap ederler.. ifritlerin diğer cinlerden farkı enerjileri yüksek ve çok hızlılar.. kolay kolay insana zarar vermezler ama... gelmelerinin mutlaka bi sebebi olmalı...

Geçenlerde Nihat Hatipoğlunun programını izledim.Şeytanlar bölüm bölüm ayrılırmış.İfrit en tehlikelisidir dedi.Cinlerde bunların bir bölümüymüş.Kaç tane saydı işte.

Uzak durmak lazım.

İnsan oğlunun bencili çok cin alemindedemi öyle ?

aynı malesef... bencillik nefsin marifeti.. nefis sahibi bi tek insan değilki ...