Jump to content
berresu

Seçim Stresini Atma Garantili Caps ler

Recommended Posts

Amenel kürsü unutulmuş :D Dayaklar unutulmuş :D sarıgülün rüşveti deşifre edilirken masa üzerinde tepinmesi unutulmuş. En önemlisi ise kılıçdaroglu yok yeterince burada :D No no no eksik olmuş.

Kılıçdaroglunun,hırsızdan başkan olmaz o yüzden ben olamıyorum capsını istiyoruz :D

• Like 2

yaf şu flash tv ye hayret ediyorum..ülkede kan gövdeyi götürür bunlar çiftetelli oyna ülkede seçim olur millet demediğini bırakmaz birbirine bunlar yine çiftetelli oynar her gün şehit cenazeleri gelirkende bunlar çiftetelli oynardı..bunların her ortamda oynayacak bir çiftetelli grubu var her zaman ama bu da enteresan olmuş berresu

3132014140581314.jpg

bükemediğin bilek her zaman öğülür gibi bişe olmuş

ve cemaat..

3132014140287642.jpg

artık ne yiyeceklerine onlar karar versin seç beğen ye..

ilahi berresu hepside çok güzel olmuş gerçekten...

• Like 2

Amenel kürsü unutulmuş :D Dayaklar unutulmuş :D sarıgülün rüşveti deşifre edilirken masa üzerinde tepinmesi unutulmuş. En önemlisi ise kılıçdaroglu yok yeterince burada :D No no no eksik olmuş.

Kılıçdaroglunun,hırsızdan başkan olmaz o yüzden ben olamıyorum capsını istiyoruz :D

Bende Tenekeden caps istiyom :) (caps'da ne demekse artıkın)

Araştırmacı gasteci kimliğimle :P benide meraklandırdın ahha erinmedim buldum capısı işte.

Twitter'da caps nedir?

Caps ifadesi Capture ifadesinin kısaltması olarak kullanılır. Yakalamak kelimesinden gelen Caps ifadesi ekran görüntüsü anlamında kullanılabilir. Klavyenizde yer alan PrintScreen tuşu ile ekranınızı capsleyebilir yani ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Ancak günümüzde sosyal sitelerde ise resimleri komik yorumlamak anlamında kullanılmaktadır.

• Like 1