Jump to content
Melâl

Enerji Topu (Psi-Ball) Oluşturma / Fırlatma Egzersizleri

Recommended Posts

essu_1355570075105.jpg

ENERJİ TOPU OLUŞTURMAK

Çoğu kişinin sandığının aksine enerji topu oluşturmak göründüğünden kolaydır. İlk enerji topunu oluşturan birisi hemen etrafa fırlatıp cisimleri düşüreceğini uçuracağını zanneder. Fakat bu yanlıştır. Bu etkileri yapabilmek için öncelikle enerji topu oluşturmada gerçekten ustalaşmak gerekir. Şimdi size kendi yöntemimi adım adım yazacağım...

1 - Öncelikle iki elimizi birbirine hızlıca sürtüyoruz. Elimiz ekstrem sıcaklığa ulaşana kadar yapıyoruz bunu.

2 - Sonra zaman kaybetmeden elimizi psi-ball konumuna getiriyoruz.

3 - İki elimizin arasında gidip gelen bir enerji akımı imaje ediyoruz.

4 - Bu enerji akımını hissedebildikten sonra enerji akımının yavaşladığını ve iki elimizin ortasında bir top formuna büründüğünü imaje ediyoruz.

Ve enerji topumuz hazır. 10 saniyeden kısa sürede enerji topunu oluşturabilir hale gelince diğer egzersize geçin.

ENERJİ TOPUNU FIRLATMAK

Evet... İlk egzersizi başarıyla tamamladınız ve artık 10 saniyeden kısa sürede enerji topunuzu oluşturabiliyorsunuz. Tabi ki bu enerji topunu kullanmazsanız bir anlamı olmaz. Enerji topunuzu oluşturunca hemen bir cisme fırlatmayın. İlk önce onu gerçekten oluşturup oluşturmadığınızı kontrol etmek için iki eliniz arasında geçirmeyi deneyin. Sağ elinizden sol elinize, sol elinizden sağ elinize geçirin. Hatta bunda ilerledikten sonra havaya fırlatıp havada yakalamayı deneyin. Havada yakalamayı başardıktan sonra kendinize bir partner bulun ve partnerinizle enerji topu yakalama çalışmaları yapın. Siz atın o yakalasın o atsın siz yakalayın.

ENERJİ TOPU İLE CİSİMLERE ETKİ ETMEK

Şimdi ilk egzersiz olarak avizeyi sallandırmayı deneyeceğiz. Avize yerine telekinezi alıştırmalarındaki sarkaç yöntemi de olur. Hiç farketmez. Yeter ki havaya asılı sallanması kolay bir obje olsun. Enerji topunuzu oluşturun ve onunla biraz oynayın iki eliniz arasında. Topu hissettikten sonra (BURASI ÖNEMLİ) topu bir enerji topu gibi değil de bakkaldan aldığımız o zıplayan toplar gibi düşünün. Cisme fırlatın ve cisme çarpan topun yerden sekerek size geri döndüğünü düşünün. Seken topu havadayken yakalayın ve tekrar atın. Bu egzersizi ne kadar çok yaparsanız o kadar iyi sonuç alırsınız.

• Like 1

sen çok film izliyorsun gibi geliyor bana :rofl:

ellerimi oğuşturdum ağrıdı hiçbir şey olmuyor ..

hiçbir şey hissedemiyorum ..

sen çok film izliyorsun gibi geliyor bana :rofl:

ellerimi oğuşturdum ağrıdı hiçbir şey olmuyor ..

hiçbir şey hissedemiyorum ..

Çoğu kişinin sandığının aksine enerji topu oluşturmak göründüğünden kolaydır. İlk enerji topunu oluşturan birisi hemen etrafa fırlatıp cisimleri düşüreceğini uçuracağını zanneder. Fakat bu yanlıştır. Bu etkileri yapabilmek için öncelikle enerji topu oluşturmada gerçekten ustalaşmak gerekir.

Galiba sen bunlardansin :)

• Like 1

ben seferoğullarındadım ve yeşil vadi bizimdir :)

ha sen hemen yapanlardan mısın ? :)

ya öbğr konuya yazdım bana rüyamda yaptırıyorlar fakat reelde olmuyor :)

çok denemedim yani öyle antreman filan yapmadım ..

belki yapsam en azından bir püfürtü filan olur böyle ne bileyim :)

• Like 1

Bu konulara ilgin varsa mutlaka yeteneginde vardir diye düsünüyorum ben. Bazen kendiliginden olur bazende calisarak dogru frekansi yakalayabilirsin ama yetenek yoksa zaten hic ugrasmazsin bu tür seylerle.

• Like 2

hacı ilgim yok aslında..

yani lazım olduğunda dua filan çok ederim..

hissiyatım çok kuvvetlidir bak ..

fakat son zammanlarda olmaya başladı böyle 2 senedir filan .

rüyamda oluyor..

Bugünkü dersimiz enerji topu topu nasıl yapılır ??beğendiğin bi kumaş alırsın, onu yuvarlak şekilde kes teyel yap renk ya gold yada açık sarı olursa daha iyi tabi, içine pamuk doldurup alıştırmalara öyle devam edilir,.bilinçaltını ikna etmiş harekete geçirmiş olursun, bi müddet sonra bez topu çöpe at..ve o top görsel hafızaya kayıt edildi mi ??edildi, sonra enerji topuna odaklan ve enerjiyi yükle işte topun hazır ve fırlat ..

Ben de pisivel yapıyordum.

Uzaktan bakarak hem de.

Ellerle yapıldığında ellerin ısısından kaynaklanıyor, beyin gücüyle alakası yok, deniyor.

ama ben uzaktan bakışlarımla yapmıştım...

uzun zamandır da yapamıyorum...

İnancımı yitirdim ara verince galiba.