Jump to content
Guest Dr£am£r

Para ile Asla Yapılamayacak Bişeyler Yazalım

Recommended Posts

Guest ikiyabancı

içten sıcacık bir gülümseme :)

Guest blöf
içten sıcacık bir gülümseme :)

Üzgünüm ama parayla sabaha kadar kahkaha bile attırılabilir diye düşünüyorum..:)

parayla satın alınamayacak tek şey sevgidir(ölümsüzlük hariç)..trilyon verseler sevmediğiniz,içinizin ısınmadığı,teninizin istemediği birini sevemezsiniz..

Guest Gülümse.

gerçek sevgi gerçek aşk.

Ölümü engelemek haricinde parayla yapılamayacak hiçbirşey yoktur...

Paran olmadigi zaman yaninda olan Esin,Arkadsin veya dostun varsa iste o paraylan satin alinamayanlardandir,birde Annelerimiz hep karsiliksiz bedava yaparlar bizlere yaptiklarini daha hic bir Annenin veya babanin karsiliginda para istedigini yada aldigini duymadim yaptiklari icin,cogu kapiyi belki para acar ama hepsini degil,Rabbim beni paraya degil parayi bana muhtac etsin diye Dua ederim herzaman...

Guest blöf
Paran olmadigi zaman yaninda olan Esin,Arkadsin veya dostun varsa iste o paraylan satin alinamayanlardandir,birde Annelerimiz hep karsiliksiz bedava yaparlar bizlere yaptiklarini daha hic bir Annenin veya babanin karsiliginda para istedigini yada aldigini duymadim yaptiklari icin,cogu kapiyi belki para acar ama hepsini degil,Rabbim beni paraya degil parayi bana muhtac etsin diye Dua ederim herzaman...

Para olmayınca o dedikleriniz yanınızda bile olsa, huzurunuz olmaz. Kös kös birbirinize zoraki gülücükler atıp durursunuz..

Canımla cicimle biryere kadar gider. Tıkandığınız noktada keşkeler başlar...

Para olmayınca o dedikleriniz yanınızda bile olsa, huzurunuz olmaz. Kös kös birbirinize zoraki gülücükler atıp durursunuz..

Canımla cicimle biryere kadar gider. Tıkandığınız noktada keşkeler başlar...

Asil parasiz olan zamanda daha cok kaynasiyor insan gercek esi yada dostu ile,sahsen ben böyle yasadim,mühim olan iman ve gönül zenginligi ama dilde degil kalpte !!!

Rabbim kimseyi unutmuyor ve unutmaz,herkesi rizki ile yaratirmis Rabbimiz,bize tek düsen az yada cokta olsa herzaman sükür etmektir,sükür etmenin mükafatini Rabbim kat kat daha fazla olarak veriyor,sahsen bende böyle...

Guest blöf
Asil parasiz olan zamanda daha cok kaynasiyor insan gercek esi yada dostu ile,sahsen ben böyle yasadim,mühim olan iman ve gönül zenginligi ama dilde degil kalpte !!!

Rabbim kimseyi unutmuyor ve unutmaz,herkesi rizki ile yaratirmis Rabbimiz,bize tek düsen az yada cokta olsa herzaman sükür etmektir,sükür etmenin mükafatini Rabbim kat kat daha fazla olarak veriyor,sahsen bende böyle...

Şimdi oldu. Siz bu olayı dini kavramlarla ve inançla izah ediyorsunuz. Benim inancım yoktur. Dolayısı ile aynı pencereden bakamamamız gayet doğal...:)

şerefli insanın şerefi

namuslu insanın namusu kadın erkek farketmez

yürekli insanın yüreği

aşık insanın AŞKI

cesur insanın cesareti

bende böyle yazdım ama acaba doğrumu yanlışmı :) :)

şerefli insanın şerefi

namuslu insanın namusu kadın erkek farketmez

yürekli insanın yüreği

aşık insanın AŞKI

cesur insanın cesareti

bende böyle yazdım ama acaba doğrumu yanlışmı :) :)

kesinlikle haklısınız...çok doğru..