Jump to content
Sign in to follow this  
SimqEE

Erkekleri Tanımak İçin Tabağına Bak!

Recommended Posts

Erkekleri Tanımak İçin Tabağına Bak!

 

Randevulara dair söylenegelen inanışlardan biri, yemekte salata söyleyen bir kızın sürekli diyette olduğu ve bu yüzden de kendisinden uzak durmak gerektiğidir. Öte yandan farklı bir damak tadına sahip bir bayan ise bencil ve şımarık olabilir.

Peki ama neden bir kez olsun erkeklerin tabaklarında ne olduğuna bakmıyoruz? Böylece, yarı şaka yarı gerçek, seçimlerinin onlar hakkında neler söylediğini anlayabiliriz.

 

Biftek

 

Eğer çıktığınız erkek kendisi için biftek söylemişse, bu çok seksi bir şeydir. Özellikle de garsona nasıl bir biftek istediğine dair kesin talimatlar veriyorsa. Elbette ki vejeteryansanız ya da gözünüzün önünde yarı kanlı et çiğneyen bir erkek görmeye dayanamıyorsanız, bu çok da seksi olmayacaktır. Böyle bir durumda kaldığınızda, size önerimiz tuvalete gitmek için müsaade istemeniz ve yol yakınken bu adamdan kurtulmanızdır.

 

 

Balık

 

İşte gerçek bir sipariş. Balık siparişi veren bir erkek kendisine güveniyor demektir; bir diğer deyişle olduğu kişiden memnundur. Güzel şeylerden hoşlanıyor ve sağlığına dikkat ediyordur. Ancak elbette abartılmamak kaydıyla.

 

 

Makarna

 

Eh, durum şu ki, bu biraz karışık. Eğer ki üzerinde üç kocaman karidesle bir deniz ürünleri spagettisi sipariş ediyorsa, karşınızdaki erkeğin size gösteriş yaptığından emin olabilirsiniz. Ancak bolonez ya da peynirli makarna söylüyorsa, kolaylıkla parmağınızda oynatabileceğiniz basit, talepkar olmayan bir adamla karşı karşıyasınız demektir.

 

 

Yunan Salatası

 

Çıktığınız beyefendi, ne istediğini bilen, zeki ve kozmopolit bir erkek olduğunu göstermek istiyor. Tamam bunun için kendisine 1 puan verebilirsiniz fakat sıkıcı bir gece geçirme ihtimalini gözardı etmeyin deriz.

 

 

Chicken Nugget

 

Kaçın! Anasının kuzucuğu... Hemen kendinizi kurtarın!

 

 

Pizza

 

Bir pizza restoranındaysanız problem yok. Sonuçta başka bir sipariş verme şansı yok. En azından pizza seçiminde, yukarıda makarna için yazılanları okuyabilirsiniz. Fakat şık bir restorandaysanız, karşınızdaki adamın hayatta yüksek hedefleri olmadığını anlayabilirsiniz. Sizi eve bıraktıktan sonra, muhtemelen arkadaşlarıyla playstation’da futbol oynamaya dalabilir. Zaten telefon numaranızı da yolda kaybetmiş olacaktır.

 

 

Çin Yemeği

 

Eğer çıktığınız adam size Çin yemeği öneriyorsa, bu iyi bir işaret olarak alınabilir. Çünkü ne istediğini bilen ve hayalgücü yüksek bir erkek olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak, dikkat! Sizi kentin ücra bir köşesindeki garip bir restorana davet ediyorsa, evde kendisini bekleyen bir karısı ve çocukları olabilir. Üzgünüz.

 

 

Meksika Yemeği

 

Ah, çekici, ilginç ve büyüleyici! Eve gitmek için sabırsızlandığınıza şüphe yok!

 

 

Hamburger

 

Ayakları yere basıyor. İyi bir damak tadı var ve ne istediğini biliyor. Elbette McDonald’s’ta bir randevudan bahsetmiyoruz burada. Başınıza böyle bir şey gelirse, karşınızdaki adamın elinden tutup, güvende olacağı ebeveynlerinin evine bırakma sorumluluğunu göstermeniz gerekir.

 

 

Suşi

 

Kelimenin birinci anlamıyla bir entellektüel. Menüdeki her şeyi biliyor ve dahası, isimlerini doğru bir şekilde telaffuz edebiliyor. Elbette şefle de arkadaş. Ancak kendisine aşırı güvenen bu adamın randevunuzdan sonra sizi unutması ihtimalini de aklınızdan çıkarmayın.

 

 

Pirzola

 

Ortaçağdan kıllı gerçek bir maço! Muhtemelen besili ancak bunu saklıyor olabilir. Çok gürültülü, sabırsız ve bayağı. Tabağındaki salataya dokunmamış bile! Mideniz sağlamsa, kemikleri nasıl da becerikli bir şekilde seçip tuttuğuna bakın. Evde Discovery Channel izlemekten daha keyifli bir gece olabilir!

 

 

“Bayanın istediğinden...”

 

Sizin siparişinizin aynısını istiyorsa, ciddi bir kan emiciyle karşı karşıya olma ihtimaliniz mevcut. Özellikle de menüde çok fazla seçenek varsa. Bu türden bir adam kendi ayakları üzerinde duramayan, enerji yoksunu ve diğerlerinin kendi yerine karar vermesine göz yuman birisi olabilir. Yakanızdan bir türlü düşmeyen ve sizi günde 15 kere arayan bir adam istiyorsanız, sorun yok tabii ki...

 

 

alıntı

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ya kuru fasülye, pilav söylüyorsa? :D

sağlıklı beslenen damak tadını bilen demek :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ben Şunu bilir şunu söylerim güzel yemek yemesini bilen erkek yaşamasını da bilir Damak zevki olmalı..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Balık yiyende karar kırdım..aslında acılı yemek severim o da sevsin ama eve getirmek istemem yani..adam hızlı çapkınmış ve hesabı kat kat ödetmeye kurulmuş..:rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites
sağlıklı beslenen damak tadını bilen demek :thumbsup:

 

Amele olmasın sakın :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...