Jump to content
SoulfLy

Rüyada Söylenen Tarih ?

Recommended Posts

Tarih görülen rüyalar önemli rüyalardir. Görülen tarihe çok dikkat etmek gerekir, o tarihin önemini anlamak için rakamlari teker teker inceleyip dikkatle yorulamak önemlidir.

Nasıl bi tarih gördün. Yada hangi tarihi söylediler. Açıklarsan yardımcı oluruz. Melal e katılıyorum. Rakamlar önemli. Ve o tarihin hangi güne geldiğide önemli.

• Like 1

arkadaşın konusunu karıştırmak gibi olmasın da ben de yıllar önce 2041 yılının temmuz ayında öldüğümü görmüştüm hortlak, unutmam hiç bu rüyayı, bunu da yorumlar mısın

Anac bişe soracam 2041 yılında nasıl biriydin. Çoluk çocuk oluyomuydu elin yüzün kırışmışmıydı

Sadece 10 ağustosta böyle yapmıştın gibi bişey söylendi hiç bir anlam çıkaramadım

2041 yılında tam net hatırlamıyom orayı ama aynı gibiydim, çocuk falan yoktu. temmuz 2041di ben ölüyodum o kadar sadece. normalde 2041 de 56 yaşında oluyorum.

Sadece 10 ağustosta böyle yapmıştın gibi bişey söylendi hiç bir anlam çıkaramadım

Üzerinde bi uğursuzluk var. Ama az zararla atlatacaksın

2041 yılında tam net hatırlamıyom orayı ama aynı gibiydim, çocuk falan yoktu. temmuz 2041di ben ölüyodum o kadar sadece. normalde 2041 de 56 yaşında oluyorum.

Anaç seninde çok duygusal bi arkadaşın akraban var değilmi. Ondan kurtulacaksın merak etme. Bol kazançlı günler var aklını kullanırsan. Duygularınla değil aklınla hareket etmen gerekiyo.

çok duygusal olan benim hortlak :))) daha duygusalını ya görmedim ya anlamadım daha.rüyayı yıllar önce görmüştüm ama o zaman için ne durumdaydım hatırlamıyorum tabi.

Bu konuya rastlamam iyi oldu :) bende bir kac sene önce rüyamda kiyametin koptugunu görmüstüm. Hersey yerle bir oluyodu insanlar caresiz ordan oraya kosusturuyodu. Sonra eve gidiyorum hemen ve bizimkiler gayet sakin bi sekilde oturuyo ve dedem bana korkmana gerek yok kiyamet 13 kasimda kopucak diyo. Bu tarihin anlami ne olabilir? Daha iki gün önce bi anda aklima gelmisti ve arkadasa anlatmistim hatta. Kiyamet ile ilgisi oldugunu sanmiyorum ama bu tarihin baska bi anlami olabilirmi ki ??

Bilgisi olan yokmu hic bu konularda? :)