Jump to content
Sidre

Facebook Artık Sevgilinizi İstiyor

Recommended Posts

Facebook'a eklenen son özellik, kullanıcıların arkadaş listesindeki herhangi birinin sevgilisi olup olmadığını 'İste' butonuyla öğrenebilmesini sağlıyor.

face-640x360.jpg

Facebook'ta halihazırda kullanımda olan 'İste' özelliği ile örneğin kullanıcılar arkadaşları eğer profil bilgilerinde paylaşmadıysa yaşadığı şehri, memleketi, telefon numarasını arkadaşından isteyebiliyor.

Ancak Facebook bu işi biraz daha ileri bir noktaya getirerek kullanıcıların özeline girmeyi başardı. İlişki Durumu'na el atan Facebook'ta kullanıcılar artık ilişki durumu belirsiz olan arkadaşlarından sevgilisi olup olmadığını sorabiliyor. Bunun için İste butonuna tıklamak yeterli.

Henüz tüm profillere yansımasa da yeni özelliğin kısa sürede tüm profillere açılması bekleniyor.

Kısacası sevgilinizin olup olmadığını, ilişkinizin nasıl gittiğini soranların sayısı ilerleyen günlerde artarsa şaşırmayın.

• Like 1

sağlam olsun diye önce tüm arkadaşlarımı sildim, sonra kapattım ben de, kimse göremesin beni, ben bana kalayım.

Kendim göreyim diye varım.

face deki bazı karşı cinsler de pek yapışkan oluyor. bazen tahammül edemiyorum boş boş konuşmalarına.