Jump to content
BORDO

Alaaddinin Sihirli Lambasını Bulsan Dileyeceğin 3 Dilek Ne Olurdu? :D

Recommended Posts

Herşey belki 20 yıl öncesine dönemez ama çok daha güzel olabilir, ben buna inanıyorum:) İnşallahta olsun ama yaş olarak imkansız:)Kıskançlık haset ve kin tüm dünyadan kalksa cennete ihtiyaç olmaz dünya cennet olurdu zaten! Alkol ise en büyük vergi diliminde devletler artık bu vergilerle ayakta bunuda sanmam:) Ama içip içmemek kişinin elinde tabiki.

Alkolün vb şeylerin ortadan kalkması.

Kıskançlık,haset,kin,nefret duygularının kalkması

Ve yirmi yıl öncesine dönmek

• Like 1

dileklere karışılmaz ama bir sürü bitmeyen malzeme ,en iyi ahçılar dedikten sonra bu dileğini dilesen daha güel olurmuş:)

Yiyip yiyip kilo almamayı isterdim. Diğer iki dileğe gerek yok.
  • Like 1

yatağa girdiğim anda uyuyabilmeyi dilerdim, sağa sola dönmeden,gerçi cinden isteyebileceğim pek de bişey yok maddesel, ama yine de dünyevi zevkler dilerdim.Ben kendimi nasıl eğlendireceğimi bilemiyorum, her gece başka bir ülkedeki gece eğlencelerine katılmak ne hoş olurdu, uçan halıda değil, özel uçakla falan. pofff süper dilek oldu :D

• Like 1

Uçan halıyı denedim ama sadece yazın güzel oluyor :D

yatağa girdiğim anda uyuyabilmeyi dilerdim, sağa sola dönmeden,gerçi cinden isteyebileceğim pek de bişey yok maddesel, ama yine de dünyevi zevkler dilerdim.Ben kendimi nasıl eğlendireceğimi bilemiyorum, her gece başka bir ülkedeki gece eğlencelerine katılmak ne hoş olurdu, uçan halıda değil, özel uçakla falan. pofff süper dilek oldu :D

3 er defa tüm dilek güclerini bana ver dilerdim:rofl: böylelike yine 9 olurdu uyyy öelene Kadar yeter ;)

Birde kredi olarak verirse yanarsın:) Öde öde bitmez:D

Para para para..:hıh: