Jump to content
BUSEZN

Lütfen Yardim Edin!!!

Recommended Posts

bir yakınımda meydana gelen rahatsızlıktan bahsetmek istiyorum kendisinde sara olayı gibi bir olay görülüyor ama 2-3 senede bir gibi aralıklarla doktora gitti emarı çekildi hiçbir belirti yok hastalığa dair birde ayıkken değil uyurken zayıf anında oluyor daha sonra güvenilir bir hoca ilgilendi kötü bir yere tuvalete yapmış olduğunu bunun için işte tahmin edebileceğiniz gibi cin etkisi olduğunu söyledi ama kendisi çok yaşlıydı çözemeden öldü şimdi bu olay oluyor gene aralıklı bu etkiden nası kurtulabilir bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim

Uykuda olmasi, uyku felci olmasin bu? Bu vaka bana hic yabanci gelmedi.

Direk buyu olmasina gerek yok, her hocaya guvenmeyin.. birseyden dolayi rahatsizlik etmek istiyorlarda olabilir. Biliyorsunuz onlar icin buyu gerekmiyor mecburi degil en ufak bi delik buldularmi girerler iceri zaten.

Arkadasiniz hayatini gozden gecirsin...

Sifalar diliyorum.

büyü değil zaten anladığım kadarıyla bilmeden bir tanesine zarar vermiş malum biz onları göremiyoruz bu sebeple rahatsızlık veriyorlar kurtulmanın bir yolu olmalı bu durumdan ama artık bu işlerden anlayan insanlar yok ne yazık ki

Öncelikle geçmiş olsun. Tabi ki günümüzde bu gibi musallatları çözebilecek insanlar var. Önemli olan Rabbimin şifayı kısmet etmesi, gerisi kolay.

Şöyle bir dua tavsiye edeyim: Cinlerin her türlü zarar veren tesirlerine karşı Kur’ân-ı Kerîm’de bulunan bir iki duâ âyeti, beraberce okunduğu zaman son derece tesirli olmaktadır. “Sad” Sûresinin 41. âyeti olan kısmı Eyyûb aleyhi’s-selâm okumuştur. "Mü’minun" Sûresinin 97 ve 98. âyetleri olan kısmı ise Cenâb-ı Hakk tarafından Rasûlullah salla’lâhu aleyhi ve sellem’e öğretilmiştir.

Rabbî enniy messeniyeş şeytanu binusbin ve azâba.

Rabbî eûzü bike min hemezâtiş şeyâtıyni ve eûzü bike rabbî en yahdurun.

Ve hıfzan min külli şeytânin marid.”(Sad:41- Mü’minun: 97-98-Saffat:7)

"Muhakkak ki şeytan (kendimi beden olarak hissediş) bana bitkinlik ve azap yaşattı"

"Rabbim! (bedenselliğe çeken) şeytanların vesveselerinden sana (hakikatimdeki koruyucu Esmâ'na) sığınırım." "Ve sana (hakikatimdeki koruyucu Esmâ'na) sığınırım Rabbim, çevremde bulunmalarından."

(Dünya semâsını) kurallara itaatten çıkan her şeytandan koruduk.

Bu duayı mümkün olduğunca çok okusun ve hayatının bir rutini haline getirsin. Fayda görür inşallah. Özellikle suya okuyup o suyu içerse tüm hücrelerine kadar işler, varolan etki azalır. İlk başlarda sıkıntı olmasın diye 7 Ayetel Kürsi, 7 felak ve 7 Nas surelerini okuyup kendini ışıktan, nurdan bir çembere alıyormuş gibi etrafına üflesin, bir kalkan oluştursun. Yardımı olur inşallah.

Peki bu verdiğiniz duayı okuyunca hasta (kendisinin okuyup okuyamayacağıda belli de) Zarar görmezmi.

Peki bu verdiğiniz duayı okuyunca hasta (kendisinin okuyup okuyamayacağıda belli de) Zarar görmezmi.

Sevgili Mina rahatsızlık derecesini tam bilemediğim için elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Ama bu dua aktif korunma duasıdır, kuvvetlidir haklı olabilirsiniz okutmayabilirler. O halde de yakınları üzerine okuyabilir ve içmesi için şifalı su hazırlayabilir. Rabbim yardım etsin, kolay işler değil.

Benim kardeşim tam 15 yıl aynen böyle hep gece yakalandı cekmediği kalmadı her hastalandığında vücudu yara bere icinde kaldı dişleri kırıldı onu hoca hoca gezdirdim ama bir care bulamadık doktora hic gitmedi gecen yıl evlendi kıriz gecirdiğinde daha kendine gelmeden doktora götürdük epilepsi diyecekler diye korktu daha önce tedavi görmedi götürdük ve korktuğumuz gibi epilepsi tehşisi kondu tek bir hap kullanıyor iki yıl olmak üzere çok şükür daha kıriz yok bu hastalık manevi bir hastalık peygamberimiz böyle buyuruyor tamamen gecmez sadece haplar kırizleri daha hafif gecirtiyor daha seyrek kıriz geciriyor Allah şifa versin dua edeceğim.

anlıyorum asrı saadet allah şifa versin ama sorun şu ki olanları anlatınca epilepsi ama beyin tomografisinde birşey çıkmadı mesela ayıkken hiç olmuyor kendisi bayan örn.adet döneminde oluyor zayıf anında bu durumu hastalık olarak yaşayan insanda gördüm çok farklı ayrıca yıldızname bakan bir hoca bize cin işi olduğunu söyledi hem kaç yaşına kadar bişey yoktu doğuştan değil bir kazada geçirmedi durduk yere olabilir mi

Öncelikle geçmiş olsun. Tabi ki günümüzde bu gibi musallatları çözebilecek insanlar var. Önemli olan Rabbimin şifayı kısmet etmesi, gerisi kolay.

Şöyle bir dua tavsiye edeyim: Cinlerin her türlü zarar veren tesirlerine karşı Kur’ân-ı Kerîm’de bulunan bir iki duâ âyeti, beraberce okunduğu zaman son derece tesirli olmaktadır. “Sad” Sûresinin 41. âyeti olan kısmı Eyyûb aleyhi’s-selâm okumuştur. "Mü’minun" Sûresinin 97 ve 98. âyetleri olan kısmı ise Cenâb-ı Hakk tarafından Rasûlullah salla’lâhu aleyhi ve sellem’e öğretilmiştir.

Rabbî enniy messeniyeş şeytanu binusbin ve azâba.

Rabbî eûzü bike min hemezâtiş şeyâtıyni ve eûzü bike rabbî en yahdurun.

Ve hıfzan min külli şeytânin marid.”(Sad:41- Mü’minun: 97-98-Saffat:7)

"Muhakkak ki şeytan (kendimi beden olarak hissediş) bana bitkinlik ve azap yaşattı"

"Rabbim! (bedenselliğe çeken) şeytanların vesveselerinden sana (hakikatimdeki koruyucu Esmâ'na) sığınırım." "Ve sana (hakikatimdeki koruyucu Esmâ'na) sığınırım Rabbim, çevremde bulunmalarından."

(Dünya semâsını) kurallara itaatten çıkan her şeytandan koruduk.

Bu duayı mümkün olduğunca çok okusun ve hayatının bir rutini haline getirsin. Fayda görür inşallah. Özellikle suya okuyup o suyu içerse tüm hücrelerine kadar işler, varolan etki azalır. İlk başlarda sıkıntı olmasın diye 7 Ayetel Kürsi, 7 felak ve 7 Nas surelerini okuyup kendini ışıktan, nurdan bir çembere alıyormuş gibi etrafına üflesin, bir kalkan oluştursun. Yardımı olur inşallah.

allah razı olsun...

• Like 1

Acizane benim tavsiyem Rukye tedavisi uygulayin. Yildiznameye falan fazla guvenmeyin.

Benim kardeşimde askere gitmeden 1yıl önce yakalandı ne kaza gecirdi ne başka birşey aynen bu hastalık manevi dediğim gibi habis ruhların verdiği bir rahatsızlık çok araştırdım diyeceklerim bukadar çok dua ettim Rabbime çok yalvardım şimdi çok iyi Allah o kardeşimede acil şifalar versin.